Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Arkadaşlar benim iki adet arasında yoğun yumurta akı gibi akıntım olurdu. Ve ben yumurtlama olduğunu tahmin ederdim. Fakat geçen ay bu akıntı geç oldu adetim 10 gün gecikti. Bu ayda adet günüm geldi ama hala o yoğun akıntıyı göremedim. Şimdi lütfen bilenler yardımcı olabilir mi.. Yine adetim gecikicek mi. Her yumurtlama zamanında bu akıntı olur mu. Bu akıntı olmadan adet görülür mü. Benim gibi olup adet olan var mı. Her aY ille bu akıntı olmalı mı yumurtlama için
Benim bildiğim her ay olmuyor o akıntı canım bende her ay oluyor sanıyordum ama olmuyormus sen stres yapma ondanda gecikiyor olabilir adetin

Arkadaşlar benim iki adet arasında yoğun yumurta akı gibi akıntım olurdu. Ve ben yumurtlama olduğunu tahmin ederdim. Fakat geçen ay bu akıntı geç oldu adetim 10 gün gecikti. Bu ayda adet günüm geldi ama hala o yoğun akıntıyı göremedim. Şimdi lütfen bilenler yardımcı olabilir mi.. Yine adetim gecikicek mi. Her yumurtlama zamanında bu akıntı olur mu. Bu akıntı olmadan adet görülür mü. Benim gibi olup adet olan var mı. Her aY ille bu akıntı olmalı mı yumurtlama için
Akıntı her ay gelmiyor canım. Benim bu ay yumurtlama oldu ama akıntım sıfır regle 9 gün var hala yok

Herkese merhaba ♥️en son 8 Ekim tarihinde adet gördüm. Normalde beklediğim adet tarihi 17 Kasım fakat 2 gündür çok az bir şekilde sadece sildiğimde gördüğüm kahverengi lekelenmelerim var. Normal görülen adetten çok farklı çok azıcık karın ağrısı ve belimde az bir ağrım oluyor en fazla 5 dakika sonra geçiyor. Affınıza sığınarak söylüyorum ki eşimle korunmuyoruz çekilme yöntemi kullanıyoruz. Yerleşme kanaması olabilir mi bu 🥰🙏

Herkese merhaba ♥️en son 8 Ekim tarihinde adet gördüm. Normalde beklediğim adet tarihi 17 Kasım fakat 2 gündür çok az bir şekilde sadece sildiğimde gördüğüm kahverengi lekelenmelerim var. Normal görülen adetten çok farklı çok azıcık karın ağrısı ve belimde az bir ağrım oluyor en fazla 5 dakika sonra geçiyor. Affınıza sığınarak söylüyorum ki eşimle korunmuyoruz çekilme yöntemi kullanıyoruz. Yerleşme kanaması olabilir mi bu 🥰🙏
Döngün 40 gün oluyor o zaman. 17 kasım regl günü ise 9 günden fazla var yerleşme kanaması regle yakın bir tarihte oluyor genelde. Regl tarihinden eminsen yumurtlama lekelenmesi yaşıyor olabilirsin.

Olmadı galiba bat 5 Kasım (takipsiz)

Eklentiler

• IMG_20221109_061551.jpg
    IMG_20221109_061551.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 35
Olmadı galiba bat 5 Kasım (takipsiz)
Canım ya üzülme sakın. Ama regl den de 4 gün geçmiş.
Ne olur yanlış anlama beni. Asla boş umut vermek değil niyetim ama benimde regl iki gün geçmesine rağmen predictorde çıkmamıştı. 4 gün geçince kanda çıktı. Sağlık ocağında kan versen bugün ne dersin?

Elimizden başka bir şey gelmiyor tecrübelerimizi paylaşmaktan başka..

Canım ya üzülme sakın. Ama regl den de 4 gün geçmiş.
Ne olur yanlış anlama beni. Asla boş umut vermek değil niyetim ama benimde regl iki gün geçmesine rağmen predictorde çıkmamıştı. 4 gün geçince kanda çıktı. Sağlık ocağında kan versen bugün ne dersin?

Elimizden başka bir şey gelmiyor tecrübelerimizi paylaşmaktan başka..
Canım üzülmüyorum zaten Bi oğlum var ve biraz ara veririm ve belimin ağrısı için falan tedavi olurum 22 yaşındayım daha ve acelem yok inşallah bir an önce sizlerin güzel haberlerini alırız ben buralarda takipteyim ☺️💕

Canım üzülmüyorum zaten Bi oğlum var ve biraz ara veririm ve belimin ağrısı için falan tedavi olurum 22 yaşındayım daha ve acelem yok inşallah bir an önce sizlerin güzel haberlerini alırız ben buralarda takipteyim ☺️💕
B burdabikiz katılıyorum. Ne olacağı belli olmaz o yüzden sen yok nasılsa diye ilaç falan içme sakın.

Bende öyle
Bide insan yaş aldıkça geç kalıyorum hissi oluşuyor 🤷‍♀️
Dün gittim doktora, eşimde geldi.
Eşim gece vardiyasında çalıştığı için melatonin hormonunun eksikliğinin çocuk olmasını engellediğini söyledi.
Sperm testine baktı. Yerinde hareketli-yavaş hareketli %54 ,ileri hareketli %3 olduğu için bebeleriniz uyuyor sizin diyor :KK70:
o yüzden gebe kalamıyor olabilirmişim. takviye verdi ona.
benimde demire bakacak kan tahlili aldı. yumurta takibi yapacak bu ay. bakalım neler bekliyor beni :)

Sevgicik Sevgicik Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve diğer gören kızlar
Sizce burda bir şey var mı sabah yaptım
Bir dk içinde çık
Dün gittim doktora, eşimde geldi.
Eşim gece vardiyasında çalıştığı için melatonin hormonunun eksikliğinin çocuk olmasını engellediğini söyledi.
Sperm testine baktı. Yerinde hareketli-yavaş hareketli %54 ,ileri hareketli %3 olduğu için bebeleriniz uyuyor sizin diyor :KK70:
o yüzden gebe kalamıyor olabilirmişim. takviye verdi ona.
benimde demire bakacak kan tahlili aldı. yumurta takibi yapacak bu ay. bakalım neler bekliyor beni :)

Hakkınızda hayırlısı olur inşallah benmde demirin düşüktü vitamin folik asit bir yerde olan bir vitamin vermişti ama ayrıca demir için vermemişti insan nasıl bir süreç bekliyor diye merak ediyor:)

Merhabalar. Son adet tarihim 28 Ekim. Periyot sürem son 6 ayda 30, 26, 26, 26, 27 ve 28 gün. Bu ay yumurtlamam biraz erken oldu. 7 Kasım'da piki gördüm. 6-7-8 Kasım'ı değerlendirdik. Bat ne zaman oluyor bu durumda periyot süresi ortalamama göre mi düşünmeliyim, yoksa yumurtlama üzerinden 14 gün geçmesini mi beklemeliyim? Gün aşırı birlikte olmaya devam etmeli miyim yoksa ovulasyon testinde silikleşme olduğu için etkisi olmaz mı? Yardımcı olur musunuz bana da? İnşallah herkesin gönlüne göre olur.
IMG_20221108_191931.jpg
IMG-20221109-WA0013.jpg

X