Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Umudunu yitirme Bi bakmışsın olmuş birçok kişi var doktorların bile neredeyse imkansız diyip kendiliğinden gebe kalan inşallah en kısa zamanda güzel haberler verirsin canım
Doğru diyorsun da işte yaşadığım şeylerden dolayı mı ne bilmiyorum olumlu bakamıyorum

Kuzum en son 31 ekimde gitmiştim birdaha ki randevum 22 kasımda 2 li test için gidicem Allah, izin verirse. En son randevuda hersey yolundaydı çok şükür sen nasılsın canım nasıl gidiyo
Bak bu ay umudum yok derken şimdi bebiş büyüyor benim bat 5 Kasım Dı hala gelen giden yok dahada adet olmazsam perşembe sabah test yapıcam bu ay pek umutlu gitmiyordu ama son birkaç gündür uyku bastırıyo sürekli beyaz akıntı geliyor arada da o h
Yüzden biraz umutlandım ama bakalım geçen ayda gecikmiş ti şuan psikolojik belkide bulantı bile oluyo inşallah bu ay güzel haber veririm

Canım oğluma hamileyken gebeliğim korkuyla geçti resmen 37 haftalıkken de doğdu ama şuan çok şükür sağlıklı yanımda ve şimdi kardeş düşünüyoruz korkunun sebebi 33 haftalıkken ölü doğum yaptım 10 günü geçmiş karnımda öleli ve ben farketmemişim bile herşey olacağına varıyor şimdi o korkunun üstüne bir oğlum var ve 2.5 ay sonra 3 yaşicak Allah hakkımızda hayırlısını versin herşey olacağına varıyor umudunu hiçbir zaman yitirme Allaha şükret belki bunlar senin için imtihandır ve çok güzel heyecanlar seni bekliyordur

Başın sağ olsun canım çok zor gerçekten. Amin inşallah öyle olur

Benimde içim içimi yiyor hemen yapmak geliyor içimden yarım saat oldu belkide psikolojiktir bilmiyorum bulantım var inşallah bebiş vardır diyorum ama bakalım hayırlısı olsun
Bulantı için henüz çok erken. Bende öyle sanıyordum ama izledim kendimi benim zaten her adet öncesi bulantım oluyormuş niyeyse.

Ay canım bende öyleyim bu kadar ertelediğime pişmanım. Hakkımızda hayırlısı olsun olursa da Allahtan olmazsa da
öyle öyle Allahım geç olsun güç olmasın diyorum ama bazen çok ağrıma gidiyor :)
İnşallah bu günleri de atlatırız güzel haberler veririz birbirimize

İnşallah güzel haber alırız sendende
İnşallah canım şuan o kadar tereddütteyimki sabırsızlanıyorum o çift çizgiyi görmek için nasıl beklicem bilmiyorum sabahtan beri sürekli kontrol ediyorum geldimi diye şimdilik gelen giden yok

İnşaAllah kuzum bu ay güzel haberlerle gelirsin inşaAllah

İnşallah canım şuan o kadar tereddütteyimki sabırsızlanıyorum o çift çizgiyi görmek için nasıl beklicem bilmiyorum sabahtan beri sürekli kontrol ediyorum geldimi diye şimdilik gelen giden yok
Yumurtlama gününü net biliyorsan beklemene gerek yok bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…