Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ovulasyon a takılma dedi doktor herkesin yumurta durumu farklıdır spermler 5 gün yumurtalar 1 gün Yaşar relax olarak 2 günde ilişkinizi yaşayın dedi

Ovulasyon vardı 2 tane dedim yapayım tam zamanı çünkü ilk kez t çizgisini bu kadar net gördüm ve keşke gebelik testi olsaydı dedim şimdi 24 -36 saat arası değerlendirmek mi lazım

Eklentiler

• B09A8819-A718-4EAC-A632-268482D3E44D.jpeg
    43 KB · Görüntüleme: 33
Ovulasyon vardı 2 tane dedim yapayım tam zamanı çünkü ilk kez t çizgisini bu kadar net gördüm ve keşke gebelik testi olsaydı dedim şimdi 24 -36 saat arası değerlendirmek mi lazım
Gördüğün gün ve diğer iki günü değerlendirmeniz lazm eşinizde sperm sorunu varsa yumurtlama günü diğer gün ara sonra tekrar sorun yoksa üç gün degerlendirebilrsnz diye biliyorm

Gördüğün gün ve diğer iki günü değerlendirmeniz lazm eşinizde sperm sorunu varsa yumurtlama günü diğer gün ara sonra tekrar sorun yoksa üç gün degerlendirebilrsnz diye biliyorm
Canım yok dur düşünüyoruz ama sperm kalitesi için 1 gün ara diyorlar bugün of yarın değerlendirelim dedik

Adet oldum bi anda (((
Adet bittikten 4 5 gün sonra başlarsın hem ilk günler olmuyormuş surdan biliyorum doktorum bana hsg filmi çekti adet bittikten iki üç gün sonra gel ki gebelik ihtimali olmasın diye o yüzden bence dene rabbim isteyen herkese versin bacilarim rabbim kucaklarinizi boş koymasın hasretlik cektirmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…