Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar günaydın ne durumdasınız benim bat 5 Kasım Dı hala gelen giden yok gün geçtikçe umudum artıyor belimin ağrısı azalınca korkuda azaldı inşallah bu sefer rahat Bi hamilelik geçiririm ya perşembe ya cuma adet gelmezse test yaparım bebiş varsada koyu bir çizgiyle görmek istiyorum sizler ne durumdasınız belirtileriniz neler bende bugün biraz göğüs ağrısı var bide bir iki kere beyaz akıntı gördüm dün adet olucak gibi ağrılarım vardı bugün yok bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında

Valla sabrınıza hayranım. Ben çoktan kan vermiştim..

Bence net bir çizgi çıkar artık yapın test

Benimde içim içimi yiyor hemen yapmak geliyor içimden yarım saat oldu belkide psikolojiktir bilmiyorum bulantım var inşallah bebiş vardır diyorum ama bakalım hayırlısı olsun
Vardır inşallah canım da işte psikolojik de olduğunu düşünürsek adetin ondan da geçiyor olablir

Vardır inşallah canım da işte psikolojik de olduğunu düşünürsek adetin ondan da geçiyor olablir
O yüzden bekliyorum birazda çünkü geçen ayda 3 gün gecikti baya umutluydum sonra adet oldum inşallah bu ay olmuştur senin bat ne zaman ne zamandan beri demiyorsun kaç yaşındasın

O yüzden bekliyorum birazda çünkü geçen ayda 3 gün gecikti baya umutluydum sonra adet oldum inşallah bu ay olmuştur senin bat ne zaman ne zamandan beri demiyorsun kaç yaşındasın
Ben 26 yaşındayım 5 yıllık evliyim ağustos 2021 de doğum yaptım bebeğim vefat etti oksijensiz kaldı fakat tüp bebekle gebe kalmıştım. Doğumdan sonra hiç korunmadım olmadı. 31 ekimde de aşılama oldum bakalım hayrılısı

İnşallah en kısa sürede sağlıkla alırsın bebişini kucağına

Amin Allah razı olsun pek umudum yok. Tüp bebek içinde durumum pek yok bişeyler yapacağız artık
Umudunu yitirme Bi bakmışsın olmuş birçok kişi var doktorların bile neredeyse imkansız diyip kendiliğinden gebe kalan inşallah en kısa zamanda güzel haberler verirsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…