Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

I
Bu hafta son kan vermeler dimi :) haftaya artık kese görünür inşallah

Herkese merhaba,
Bizim de 2 denemede gebelik oluşmadı 3. denemedeyiz. Eşimdeki test sonucu 1 mlde 22 milyon hız da ileri 10, yavaş hareketlisi 20 olmak üzere %30 çıktı. Yani toplam hareketli sperm sayısı 7 milyon bandında. Süt hormonu nedense biraz yüksek çıktı doktor dostinex yazdı ve klomen verdi, ağustos ayı başında tedaviye başladı. Bu ayın 25'inde yeniden test olacak. Benzer durum yaşayan, duyan ya da bilen varsa aydınlatabilir mi beni?Hamile kalabilir miyim doğal yoldan ve birkaç ay içinde ?

Canım selam
Umarım bu yazdığın daha önceki gebelik hikayendir
En son hamile idin kalp atışı VS duymuştun
Nasılsın sın durum nedir

Merhaba ovulasyon testiyle mi hamile kaldınız acaba

Gebelik testini yapmak için bat geçmesini beklememiz lazım ama insan acabamı diyor test yapmam için 15 gün var en az ayyyy

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Arkadaşlar benim iki adet arasında yoğun yumurta akı gibi akıntım olurdu. Ve ben yumurtlama olduğunu tahmin ederdim. Fakat geçen ay bu akıntı geç oldu adetim 10 gün gecikti. Bu ayda adet günüm geldi ama hala o yoğun akıntıyı göremedim. Şimdi lütfen bilenler yardımcı olabilir mi.. Yine adetim gecikicek mi. Her yumurtlama zamanında bu akıntı olur mu. Bu akıntı olmadan adet görülür mü. Benim gibi olup adet olan var mı. Her aY ille bu akıntı olmalı mı yumurtlama için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…