Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba, ben adetin 13.günü ovulasyon testimde pik gördüm. Sonradan siliklesmisti testi biraktim. Ve şuan oylesine bir bakayim dedim yine iki gundur pik cikiyorum. Adetin 21.gunundeyim şuanda da yasayan var mı yardimci olurmusunuz. Bu arada pkos var bende.

Eklentiler

• CB11E53A-90A3-4BA5-AD41-076A3B53E9D4.jpeg
    CB11E53A-90A3-4BA5-AD41-076A3B53E9D4.jpeg
    24,4 KB · Görüntüleme: 20
  • D017C251-B38C-489C-8BC1-33EC96275AF4.jpeg
    D017C251-B38C-489C-8BC1-33EC96275AF4.jpeg
    26,1 KB · Görüntüleme: 22
  • F74808E0-BD36-4FD0-9D0D-3794C8DE289F.jpeg
    F74808E0-BD36-4FD0-9D0D-3794C8DE289F.jpeg
    33,3 KB · Görüntüleme: 22
Selam hanımlar 🤗 Aradığım topik buradaymış 😍 8 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum ben de. Heyecanla bekliyoruz sonucu 😍 Tüm belirtileri dibine kadar yaşıyorum ama belki de psikolojik bilmiyorum. Erken gebelik testi yapsam yanıltır ama ovulasyon testi yapsam çıkar mı acaba bir şeyler 🤭

Bu arada yaşım 39 ve Ovitrelle ile hamile kalıp 25 Temmuzda kürtaj oldum 😓 Kalbini hiç duymadık bebişin (kendi doktorum harici 4 tane özel doktora gittik) ve aldırmak zorunda kaldık 😓 Allah kimseye yaşatmasın 🙏🏻

Selam hanımlar 🤗 Aradığım topik buradaymış 😍 8 gün önce çatlatma iğnesi vuruldum ben de. Heyecanla bekliyoruz sonucu 😍 Tüm belirtileri dibine kadar yaşıyorum ama belki de psikolojik bilmiyorum. Erken gebelik testi yapsam yanıltır ama ovulasyon testi yapsam çıkar mı acaba bir şeyler 🤭
İkisinide yapmanın bi anlamı yok şuan, 15.gün adet gelmezse test yaparsın. Çünkü iğnenin etkisi devam ediyor o zamana kadar

Kızlar yaşım 40 şuan 2 aylık evliyim okumayanlar için 🤭 ocean polysitol omega 3 Demir kullanıyorum bide Demir ve quenzimq10 vetavitin bunlar yumurtalar iyi dedi doktor ama ovulasyon da hiç pik görmüyorum ben yinede çalışmalara devam ediyoruz hakkımızda hayırlısı dualarınızda bana da yer verin inşallah hepimizin sağlıklı bebişleri olsun

Amh testim 0.64 çıktı. Bundan korkuyordum ve başıma geldi. Çok üzgünüm şu an. Doktorum 30 yaşında olduğumdan beklemeyelim aşılama ile başlayalım dedi.

Kızlar yaşım 40 şuan 2 aylık evliyim okumayanlar için 🤭 ocean polysitol omega 3 Demir kullanıyorum bide Demir ve quenzimq10 vetavitin bunlar yumurtalar iyi dedi doktor ama ovulasyon da hiç pik görmüyorum ben yinede çalışmalara devam ediyoruz hakkımızda hayırlısı dualarınızda bana da yer verin inşallah hepimizin sağlıklı bebişleri olsun
Yaşıt sayılırız 😍 Biz de 10 aylık evliyiz ama 1,5 yıldır uğraşıyoruz. 🙏🏻 Allah herkesin gönlüne göre versin 🙏🏻

Ben adet olucam gibi canım adet öncesi akıntım geldi bugün baya yoğun bide karnıma kramp girer gibi oluyor titreme geliyor öksürünce hatta benim hep böyle olur yarın yada bugün olucam
İyi de senin yumurtlaman benden birgün sonra gelmez yaaa. Dur bakalım ama selirtiler aynı oluyor. Sen yoğun bir kan ve pıhtı gelene kadar sakın ilaç falan içme olur mu?

X