Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Güzel geçti canım yorucu bir tedavi değil. İlk aşılamamdı. 5 gün sabah akşam femara kullandım 4 günde 50 mg Gonel f kullandım 2 tane güzel boyutta yumurtam oluştu. Cumartesi 12 de çatlarma iğnesi vurundum pazartesi 11 de eşimden örnek aldılar 12de de hafif idrara sıkışık şekilde aşılama oldum 15 dakika yattım sonra çıktım eve geldim şuanda da duphaston kullanıyorm günde 3 tane. Acılı falan bir işlem değl inşallah sonuç alırım
O ilac ne ins fitil değildir 😂

11 Kasım da falan yaparım abla pek umudum yok ya laf olsun diye yaptım gibi Bşey yani
Olsun ben bunu bir adım, yeni bir heyecan, yeni bir umut olarak değerlendiriyorum. Kendini hazır hissettiğini görüyorum. Buna bile değer 😊 inşaallah da tutar. Bu iş nasip işi biliyorsun.

Olsun ben bunu bir adım, yeni bir heyecan, yeni bir umut olarak değerlendiriyorum. Kendini hazır hissettiğini görüyorum. Buna bile değer 😊 inşaallah da tutar. Bu iş nasip işi biliyorsun.
Öyle tabi abla haklısın nasip kısmet olur inşallah

selam.. 2senedir istiyoruz geçen hazirandan beri doktora gidiyorum.hiç gebelik yaşamadım.. pcosluyum. asla kendiligimden adet olmuyorum sadece ilaçlarla geliyor. koskaca 1senede sadece muayene kontrollerim yapıldı 2doktorda tedaviye başlayamadı hep araya bişey girdi. en sonuncu doktorum bu temmuz ayında çatlatma iğnesi verecekti progestan aldım üzerinden 1,5ay geçti hala adetim gelmedi.. bende bu ayı dinlenip eylül ayında ilaç alıp adetle baska doktora gitcem. tabi hiç bi zaman planladıgım olmuyo ama düşüncem bu şimdilik :işsiz:
Bende kendiliğimden adet olmuyorum hep ilaçla oluyorum. Gonamax duphaston ve glifor verdi doktor 1 ay olacak kullanıyorum

X