Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Inşallah allahım büyük rabbim yüzümüzü güldürsün bir an önce doktor kızınıza söylemeyin çocuklarda zaman kavramı yoktur hemen çocuğunuz olur anlamaz kızınız falan dedi okuldada rehber öğretmeni söylemelisiniz hayalleri güçlenir günden güne egerki çocuğunuz olmazsa çıkmaza girersiniz dedi nqpicagimi şaşırdım söylemek banada mantıklı geliyor ama kıyamıyorum söylemeye 2 ay sonra falan olursa bebeğimiz çocuğu etkiledigimle kalirim falan diyorum bilmiyorum
Benimde yeğenlerim bana çok düşkündür. Bebek olacağını duyduğunda küçük olan sevindi(4) büyük olan kıskandı(6) ve istemiyorum dedi,yok saydı. Sonradan akıllarına geldiğinde sorduklarında biz yanlış anlamışız sonra olacakmış dedik unuttular.

Aynen, test bozuktu büyük ihtimalle. Dediğin gibi zaten çarşamba günü belli olacak. Çok hafif kasık batması var ve adet olacakmışım gibi hafif bi karın ağrısı var ama. Hayal kırıklığından okadar yoruldum ki...
Doktora gittin mi hiç ne kadardır deniyorsunuz

Benimde yeğenlerim bana çok düşkündür. Bebek olacağını duyduğunda küçük olan sevindi(4) büyük olan kıskandı(6) ve istemiyorum dedi,yok saydı. Sonradan akıllarına geldiğinde sorduklarında biz yanlış anlamışız sonra olacakmış dedik unuttular.
Kaç haftalikti siz düşük yaptığınızda kızım ultrason görüntüsünü gördu o yüzden yanlış anlamışız diyemiyoruz sağlıklı değilmiş büyümemiş gelişmemiş falan deyin dedi öğretmeni ama bilmiyorum nasıl tepki vericek sürekli resimler yapıyor kardeşi için çok istiyordu kardeşi olsun diye dualar ediyordu allah dua mi kabul etti falan diyordu icim öyle aciyorki kendimden geçtim kızım nasıl tepki vericek diye korkuyorum artık belkide beklediğimiz gibi bi tepki vermicek bi daha olur kızım bak çok çabuk olurmuş falan desem bilmiyorum 😞

Doktora gittin mi hiç ne kadardır deniyorsunuz
1,5 senedir deniyoruz ama yumurtlama takip edeli 6 ay falan oldu. Ondan önce rast gele deniyorduk öyle olacak sanıyordum cünkü 😀 geçen sene Eylül'de üniversine gittim detaylı bakıldı sorun yok dedi. Ertesi ay özele gittim klomen verdi ve çatlatma iğnesi verdi tutmadı. Eşim bide ben gideyim hep sen gidiyorsun dedi. Ürolog'a gitti değerleri iyi ama varekosel varmış o engel olabilir dedi, ameliyat oldu, 2 ayda öyle korunduk. Neyse ben mayısta doğal yolla hamile kaldım ama olmadı. Ameliyatın üzerinden bi doğru dürüst 4. Denememiz canım. Ben tekrar gittiğimde doktor her tedavi sonrası bekleme süresi başa döner 6 ay deneyin olmazsa tekrar görüşelim dedi.

Canlarım yaa.. Masumlar 🤎

Canlarım yaa
1,5 senedir deniyoruz ama yumurtlama takip edeli 6 ay falan oldu. Ondan önce rast gele deniyorduk öyle olacak sanıyordum cünkü 😀 geçen sene Eylül'de üniversine gittim detaylı bakıldı sorun yok dedi. Ertesi ay özele gittim klomen verdi ve çatlatma iğnesi verdi tutmadı. Eşim bide ben gideyim hep sen gidiyorsun dedi. Ürolog'a gitti değerleri iyi ama varekosel varmış o engel olabilir dedi, ameliyat oldu, 2 ayda öyle korunduk. Neyse ben mayısta doğal yolla hamile kaldım ama olmadı. Ameliyatın üzerinden bi doğru dürüst 4. Denememiz canım. Ben tekrar gittiğimde doktor her tedavi sonrası bekleme süresi başa döner 6 ay deneyin olmazsa tekrar görüşelim dedi.
Rabbim tez vakitte sana ve tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatlı bir evlat nasip etsin. Birlikte yaşlanacağınız güzel bebişlerin olur inşallah 🤲🏻

Rabbim çok büyük ve Sen çok güzel tevekkül ediyorsun. Bence vakti çok yakın 🧡

Kaç haftalikti siz düşük yaptığınızda kızım ultrason görüntüsünü gördu o yüzden yanlış anlamışız diyemiyoruz sağlıklı değilmiş büyümemiş gelişmemiş falan deyin dedi öğretmeni ama bilmiyorum nasıl tepki vericek sürekli resimler yapıyor kardeşi için çok istiyordu kardeşi olsun diye dualar ediyordu allah dua mi kabul etti falan diyordu icim öyle aciyorki kendimden geçtim kızım nasıl tepki vericek diye korkuyorum artık belkide beklediğimiz gibi bi tepki vermicek bi daha olur kızım bak çok çabuk olurmuş falan desem bilmiyorum 😞
Ne desem bilemedim. Canım benim daha çok küçük tabi ama sizde böyle çok üzmeyin kendinizi ( söylemesi kolay demeyin ne olur hissedebiliyorum üzüntünüzü ) sonuçta olumlu olmak iyi düşünmek hormonlarınıza vücudunuza iyi gelecek. Daha az üzüntü daha az stres sağlıklı bir bebiş inşallah 🙏🏻

Dua ediyorum her isteyene ve size 🤲🏻

Uzun bi sürec olmus kuzum senin için 🙏🦋 mfk diye bi doktor var onu duydun mu onun tamamen dogal vitaminleri var hatta bende onun folitasiti olan ilacını alıyorum suan denemenden hiç bisey olmaz ben bi bak derim🫶

Merhabalar 11 haftalik hamileydim geçen hafta bebeğimi düşürdüm tekrar bebegim olsun çok istiyorum 6 yaşında 1. Sınıfa giden kızım var kardeşi olacak diye havalara uçuyordu mutluluktan bebeğimizin gittiğini söyleyemedik her gün karnımı seviyor okula giderken karnımı öpüyor içim parçalanıyor kızım için toparlanmaya çalışıyorum düşük yapanlar tekrar çok çabuk hamile kalır diyorlar umarım öyle olur sorum şu benim gibi düşük yapanlar tekrar ne kadar sürede hamile kaldılar nasıl bi süreç geçirdiler kürtaj olmadım normal bi düşük geçirdim piskolojik acıdan hemen hamile kalmak istiyorum doktorlar 40 gün bekle diyolar ama ben beklemek istemiyorum napicam bilmiyorum bi akıl verin lütfen 😞
İnşallah mümkün olan en kısa sürede gelir canım benim 😔 kaybın için çok üzüldüm benimde 33 haftalıkken kaybım oldu 40 gün sonra hemen tuttu inşallah seninde tutar 🙏

Canlarım yaa

Rabbim tez vakitte sana ve tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatlı bir evlat nasip etsin. Birlikte yaşlanacağınız güzel bebişlerin olur inşallah 🤲🏻

Rabbim çok büyük ve Sen çok güzel tevekkül ediyorsun. Bence vakti çok yakın 🧡
Yaaa çok teşekkür ederim canım gözlerim doldu valla. Amin canım amin. Hapimizin kucağı dolsun tez vakitte

Ne desem bilemedim. Canım benim daha çok küçük tabi ama sizde böyle çok üzmeyin kendinizi ( söylemesi kolay demeyin ne olur hissedebiliyorum üzüntünüzü ) sonuçta olumlu olmak iyi düşünmek hormonlarınıza vücudunuza iyi gelecek. Daha az üzüntü daha az stres sağlıklı bir bebiş inşallah 🙏🏻

Dua ediyorum her isteyene ve size 🤲🏻
Allah razı olsun bende öyle annelik çok başka bi duygu çok şükür ki rabbim annelik duygusunu yaşattı bi kızım var rabbim ona uzun sağlıklı ömürler versin stres yapmamaya olanca gücümle toparlamaya calisiyorum belki toparladim belkide oyle gorunuyorum kizim icin bilmiyorum ama tek bildigim bu günler geçicek inşallah tabiki acısı sürekli benimle olacak ama ilk günki kadar olmucak rabbim dayanma gücü vericek inanıyorum birde tekrar hamile kalabilirsem inşallah daha çabuk kendime gelicem bunu biliyorum ve insanların düşük yapınca bi daha hamile kalabilme şansının daha yüksek olduğunu söylemeleri beni çok fazla motive etti umarım öyle olur

İnşallah mümkün olan en kısa sürede gelir canım benim 😔 kaybın için çok üzüldüm benimde 33 haftalıkken kaybım oldu 40 gün sonra hemen tuttu inşallah seninde tutar 🙏
Ufff sizinki çok daha kötü 😞 içinizde hissetmissinizdir cinsiyeti falan belli olmuştur neyseki hemen tekrar hamile kalmışsınız çok şükür gerçi kaç hafta olduğunun bi önemi yok hepsi can o kalp atislarini duyduktan sonra oyle bi baglaniyoruz ki canimizla kalbimizla buyutuyoruz icimizde sonraa ..... çok acı ya çok acı yaşamayan anlayamaz rabbim kimseye ama kimseyeee evlat acısı yasatmasin ne anneler var bebeklerini sokaklara atıyorlar ne anneler var daha görmeden dokunmadan baglaniyorlar gormedigim bebeğimi özlüyorum hepte ozlicem bi yerlerde beni beklicek inanıyorum 😞😕

Güzel geçti canım yorucu bir tedavi değil. İlk aşılamamdı. 5 gün sabah akşam femara kullandım 4 günde 50 mg Gonel f kullandım 2 tane güzel boyutta yumurtam oluştu. Cumartesi 12 de çatlarma iğnesi vurundum pazartesi 11 de eşimden örnek aldılar 12de de hafif idrara sıkışık şekilde aşılama oldum 15 dakika yattım sonra çıktım eve geldim şuanda da duphaston kullanıyorm günde 3 tane. Acılı falan bir işlem değl inşallah sonuç alırım
Ahsen canım boncuğum benim 🥰 aşılaman hayırlı olsun. Adım atmana çok sevindim. Duacın olucam 😘

X