Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Amin inşallah. Olumsuzu çağırmak hiç ama hiç istemiyorum. Sırf regl olamadım diye gittim. Ama o kadar çok negatif gördüm ki yine öyle olacak gibi hissediyorum
İnşallah bu defa pozitif olur bu ay çoğu kişiye şans getirsin sanada canım sonuç ne zaman çıkıcakmış

Merhaba testlerim pozitif çıktı ilk bu , bir de göğüslerim normalden baya büyük oldu bu kadar büyümüyodular ama acıma filan olmadı çok aşırı sert de değil ama büyükler gözle farkediliyor 1 haftadır bu şekilde benim bat bugün dün bıgun test yaptım pozitif gördüm , bir de beyaz ne koyu ne sıvı akıntım oluyor 2 gündür . Bugün de kasıklarımda hafif hafif bir şey kosa süreli ağrımsı bir şey oluyor. İnşallah hayırla Rabbim sevindirir hepimizi.

İnşallah ,değişik bir süreç cidden . Sağlıklı olsunlarda

Doktorlar bile kan tahlili için 3,4 güne çıkmaz diyor biz adet gecikmeden idrar testi yapmaya çalışıyoruz hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah. Haber ver bize
Arkadaşım haber ver demiştin.. Allahın izniyle güzel haber veriyorum inşallah

Eklentiler

• 4B8B39EB-4A2F-473D-A238-E923F7513196.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 49

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…