Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Niye öyle bulanık olmuş ki canım sanki çıkacakmış dediğin gibi acaba daha erken diye mi
Valla benim belirtim yok adette olmadım demekki yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyormuş gerçekten normalde 31’inde olmam gerekliydi

Hahahahhah inandırabildiysek ne mutlu:) kaçında yumurtlaman olmuştu

Şimdi iki günde bir kan vermen gerekecek sanırım. Doktora gitmeyi düşünüyor musun?
Evet düşünüyorum da işyeri amirlerim sıkıntılı. Şimdiden söylemek de istemiyorum nasıl yapacağımı bilmiyorum. Ama bir süre test yaptırsam iyi olur gibi.

Birde kendime henüz bir kadın Doğum doktoru araştırmadım henüz. İlk başta şehir hastanesine gidip bir doktora görünsem mi diyorum. Sanırım öyle yapacağım yani

Söyleme zaten canım, çok yeni zaten doktora gitsende kese göremeyecek. Bence idrarda çıkmamıştı evde iki günde bir idrar testi yap, iki çizgide tam koyu çıktığında tekrar kan ver. Muhtemelen geç yumurtladın.

Valla ilk bi sevindim 10 dakkaya daha koyulaşacak dedim gittim bi baktım yok şok oldum resmen. Ama arkık olamasdasüzülmiyicem napayım elimden geleni yaptım. Gerisi nasip
Şimdi ne düşünüyorsunuz? Kan vermek ya da yeniden idrar testi? Kan mı verseniz acaba ya benimkide idrarda çıkmadı ya ondan diyorum sanırım birazda

Şimdi ne düşünüyorsunuz? Kan vermek ya da yeniden idrar testi? Kan mı verseniz acaba ya benimkide idrarda çıkmadı ya ondan diyorum sanırım birazda
Eğer iş yerin müsait olsaydı kan ver derdim ama hem amirlerinin stresi hem yükseldi mi stresi bebek için iyi değil, o yüzden sakince idrar testi yap. Yarın sabah yapsan muhtelemen silik çizgiyi görürsün ve iki günde bir idrar testiyse değerin yükseldiğini anlarsın. Ben kimyasal gebelik yaşadığımda adetten bir gün önce çok silikti adetten bir gün sonra silik çizgiydi kan verdim 18 çıktı, 2 gün sonra 28 oldu sonra yükselmedi o yükselmediğinde idrar teste yine silikti yani hiç koyulaşmadı. Ama o kan testini beklemek beni çok ama çok yormuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…