Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Carım bunun yaş ile hiçbir alakası yok ki, 18 de olup evli olsam düşüncem bu olurdu 28 de
Canım bunu stres yapmanın sana zararı dokunur ve yaşla ne yazıkki ilgisi var, çünkü benim yaş 36 oldu ve hafiften artık telaş başladı. Yaş genç olunca herşey daha kolay oluyor. Bide gerçekten mi konuyu ne kadar düşünürsen o kadar olmuyor. Sen bilirsin tabi yinede

Merhaba kızlar , benim hcg testim t çizgisi silik çıktı ama net gözüküyor , lh olan ise kıpkırmızı adetten kaç güm sonra kıpkırmızı oluyor hcg testi yada ilişkiden kaç gün sonra ?

Kan vermedim canım ne zaman vermek doğru acaba Adetim normalde bugündü ama gelmeyecek Allahın izniyle . Silik çizgiyi net gördüm ve göğüslerim 1 haftador büyüdü baya ama bat bugün ya 3 gün daha beklemeli miyim acaba kan testi için ?

Kızlar benimde bAt 27-28 ekimdi. Tegl de olamadım. 29 ekimde idrar testi yaptım negatif. Kan versem mi vermesem mi diye düşünüp duruyorum. İş yeri amirlerim sorunlu insanlar, sağlık ocağı için izin isteyip gitmek sıkıntılı. Özele gitsem dünya kadar test parası vs o da yordu beni maddi açıdan.

Kafam çok karışık. Son bir kez de özelde kan testi verip yine çıkmazsa oturup regl yi mi beklesem. Vallahi yoruldum

Valla canım ben iki gebeliğimdede kan verdiğimde 15000.00 sonucunu gördüm erken kan vermedim hiç ama eğer varsa belli olur yinede

Ovilasyon testi yapıp kesin şekilde yumurtlamayı görmediysen bekle canım. Belki geç yumurtlamışsındır. 3,4 gün sonra tekrar idrar testi yaparsın. Boşuna iş yeriyle sorun yaşama. Zaten idrarda çıkacak kadar artmadıysa değer doktorlarda gönderiyor kese görünmedi diye.

İyi yapmıssın o zaman cesaretini toplamadan yapma zaten daha var zaten
Ay sabah göğüslerim çok hassastı yapayım dedim çok saçma bişey oldu. İlk 6. Dakkada resimdeki gibi sanki ikinci çizgi çıkacak gibi oldu, 10. Dakkada o çizgi kayboldu, gölge bile çıkmadı.

Ben görüyorum kırmızılık sonradan kaybolduysa tekrar yap testin varsa bence çünkü belkide test bozukturda kaybolmuştur

1 veya 1.5 ay sonra verdim zaten emindimde doktor istedi kan tahlilini
ben de eminim çok fazla belirtiler var ve bir kaç defa yaptım kaset testi ama snaırım 3 gün sonra daha koyulaşır diye düşünüyorum çünkü zaten normalde vat bugun benim.

Diğer ay klomen kullandım kist yaptı bu ay gene kullandım bugün bitti bekletmedeyim canım belirtim hiç yok yumurta büyüse nasıl anlarım acaba
Kist belirti verdi mi ağrı vs oldu mu adet öncesi ?ben de Klomen kullandım kasıklarım patlayacak gibi ağrıyor karnımın altı..

Ben görüyorum kırmızılık sonradan kaybolduysa tekrar yap testin varsa bence çünkü belkide test bozukturda kaybolmuştur
Öyle mi dersin bata 3 gün var çarşamba yapayım olmazsa. Çok kötü oldu ama yaa 6.dakka böyle olunca savindim, 10 dk ya daha bilirginleşmiştir diye bakmaya gittim oda ne! hiç bişey yok! Manyak oldum sabahın göründe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…