Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Mfk nedir acaba?
İnstagram da bir doktor var
Mehmet fatıh karslı diye sanırım
Onun bir yöntemi var
Bu da adet bittiği günü değerlendirmek
Sonrasında da hep 3 gün sonra 2 gün sonra 3 gün sonra ve hep böyle devam
Bunu yaptıktan sonra da 21. Günü değerlendirmeyi çok öneriyor
Bu doktorun ilaçları da var takviye diyelim daha doğru olur
Ama ben onları alamadım yurt dışımda olduğum icin

Amin. Kız sen zaten hamilesin Allahın izniyle 2 katı artısı bekliyoruz oda olur zor kısmı geçtin suan sen

Canım bir de ikiye katlanacak ya bu sonuç sence ne zaman test vereyim yarın mı perim cuma mı hiç bilmiyorum yani yarın versem yine yükselmiş olur mu yoksa erken mi olur
Kanı ne zaman verdiysen 2 gün sonra aynı yerde ver canım kafa karısıklıgın olmasın bu arada hangi idrar testini yaptıysan aynısından sabah ilk idrarla tekrardan yap oda cok, azda olsa koyulasır

Kanı ne zaman verdiysen 2 gün sonra aynı yerde ver canım kafa karısıklıgın olmasın bu arada hangi idrar testini yaptıysan aynısından sabah ilk idrarla tekrardan yap oda cok, azda olsa koyulasır
Tamam canım hastanedeyim zaten mesaide veririm artık

Merhaba canım aynı şeyi ben değil ama kuzenim ve arkadaşım yaşadı bilgi vermek adına yazıyorum korunmayı bıraktıklarında düzenli olan adetleri çok düzensiz olmaya başlamış son 1 2 ay özellikle ve bunlar 6 aydır deneyen kişiler ve şuan ikiside hamile darısı sana

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Merhaba kızlar bende 5 yıllık evliyim 1,5 yıldır düşünüyoruz ama bi türlü kavuşamadık mucizemize demekki zamanı var tedavi görüyorum klomen kullanıyorum ikinci kullanışım ilkinde bi sonuç elde edemedik maalesef çok umutluydum ama olmadı tekrar denedik bu ay sabır dua ve umutla bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…