Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Evet kuzum kimyasal yaşamışın genellikle kimyasal gebelikden sonra gebe kalmak kolay derler ama gene de bilemedim şimdi yaşadığın travmayı az çok tahmin edebiliyorum

Evet kuzum kimyasal yaşamışın genellikle kimyasal gebelikden sonra gebe kalmak kolay derler ama gene de bilemedim şimdi yaşadığın travmayı az çok tahmin edebiliyorum
İnşallah dediğin gibi kolaylaştırır bu durum. Şimdi yumurtlama tarihi de şaştı adet döngüsü değişince neye göre bakicam bilmiyorum. Sanırım şu ovulasyondu erken gebelikti vs tarzı testlere bı son vermem lazım. Gelişine doğal denemek lazım.

Canım yaşadığın durum için üzgünüm ama bu ovülasyon testleri erken gebelik testleri daha çok takıntıya sebep oluyor bana göre gerçekten akışına bırakmak en ama en iyisi. Allah en güzel zamanda nasip etsin tekrar

Aynen öyle cnm gerilmemek lazım Allah'a tam teslimiyet lazım. Aciziz işte maalesef bir şeyleri kontrol edebildiğimizi zannediyoruz haşa..

Aynen öyle cnm gerilmemek lazım Allah'a tam teslimiyet lazım. Aciziz işte maalesef bir şeyleri kontrol edebildiğimizi zannediyoruz haşa..
Ben mesala klomen kullanmaya başladım geçen ay ve gerçekten hemen olacak sandım herşeyi hamilelik belirtisine yordum düşünüp düşünüp durdum ama sonuç tabiki olmadı çok istiyoruz ya ondan bence bu kadar düşünüp durmak ne bileyim çevremizde birini hamile görünce de etkileniyoruz ister istemez. Ama biraz ara vermek en iyisi kendini güzelce topla akışına bırak, bende öyle yapacağım bu ay klomen kullandım tekrar kontrole gidicem eğer sonuç alamazsam biraz ara vermeyi düşünüyorum doktor ne der bilmiyorum tabi de insan gerçekten yıpranıyor.

Sağol kuzum. Evet Pco hastasıyım tüylenme vs den dolayı diyen bir kaç doktor olmustu ama normalde reglm düzenlidir cok nadir senede 1 veya 2 kez döngüm gecikir yada 1 döngü atlar oda cok stres li bir dönemdeysem eger. En son doktora gittiğimde hersey yolunda 1 sene deneyin dogal yolla dedi 16 aydır bebek istemediği söyledim diye ama geri cekilme yöntemi bir korunma değildir kandormacadır o diyemedim yani olursa olur kafasındaydık diye oda ısrarla yumurta takibi catlatma vs konusunu reddetti yıpranırsınız gerek yok dedi eşimi ikna etti anlattıklarıyla ama beni edemedi ben de doktor değiştirip yumurtlama takibi catlatma vs denemek istediğimi söyliycem bu ayda olmazsa. Umarım yalan atmıs sayılmam cünkü 16 ay ben istemesemde geri cekilme yöntemini kullandık ve bu gerçekte korunma yöntemi değildir ben sadece eşim cok istiyor diye Allah verirse kabulüm seklinde düşünmüştüm istemememin sebebi psikolojik olarak cok kötüydü yasadıklarımdan gördüklerimden vs sürekli aglama krizim tutuyordu hala aglıyorum ama artık hergün değil tabi, yeniden bebek düşünmek stres yasada yeni bir baslangıc gibi yeni bir heyecan hevesede sebep oldu

Çok üzgünüm. Çok geçmiş olsun. Vardır Allahın bir bildiği ilerleyip kaybetmek hem fiziksel hem ruhsal daha kötü olurdu. Hem kimyasal gebelik demek anormal bir döllenme sonucu sakat bebegi vucut tarafından atılması olarak biliyorum. Birde bunun oldugu ay bebek yeri hazır oldugu için hamile kalmak daha kolay diye duymıstum. Rabbim tez vakitte saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar versin yüzünüzü güldürsün inşaAllah

Teşekkürler kızlar Allah bununla geçmiş etsin napalim her şerde bir hayır vardır inşallah hepimiz sağ salim kucağımıza alırız bebeklerimizi sağlıkla
Çok geçmiş olsun. Vardır bunda da bir hayır. Allah isteyen herkese en kısa zamanda bebeğiyle kavuşmayı nasip etsin. Hayatımızın odak noktası yumurtlama zamanım ne zaman, ne zaman regl olcam, inşallah regl olmam, bu ay tutacak mı vs oldu. Strese girmiyoruz gibi geliyor ama istemdışı da olsa giriyoruz galiba. Bu ay takmayacağım rahat olayım dediğim an bile eminim aklımda yine var

Yok ya yok ne yaparsan yap çıkmıyor ki

Bazen bütün olmuş olayları çoğu zaman kendime uyarlamışımdır. İnşallah bir gün biz de bambaşka konuları konuşmuş oluruz canım

Merhaba kızlar benım bir oğlum var 2 bucuk yaşında ıkıncı bebegı dusunuyorum erken aslında biliyorum ama pkoyum ya senelerimi alırsa diye çünkü oğlumda 3 sene sonra oldu korku kaldı içimde gene olmuycak dıye neyse bu ıkıncı ay korunmayı bırakalı adetim bittikten 1 hafta sonra sol kasık ağrım başladı belim ve göğüs uçlarım böyle devam etti şuanda adetime 3 gün var şimdide hem iki tarflı hemde bazen tek sol taraflı kasık ağrım aşırı bel ağrım var göğüslerim hafif şiş yanları acıyo göğüs ucu acısı devam çok merak edıyorum acaba kaldım mı diye ama sanki saçamalama kalamazsın 2.ayda diyorum kafam çok karışık

Piki iki gün ust üste gördüm ben dun ve bugün test siliklesincemi çatlıyor yumurta

Neden olmasın kuzum inşaAllah olmuştur ilk gebeligin geç olması 2. Sininde öyle olacagı anlamına gelmez biz kadınların aydan aya bile yumurtlama sı degişirken Allah büyük bakarsın güzel haberi verirsin bize reglin gecikince test yap bence cünkü belirtilerin hamileliğe benziyor gibii canım

Piki iki gün ust üste gördüm ben dun ve bugün test siliklesincemi çatlıyor yumurta
Aynen canım siliklestiği gün çatlama demek o günü ve sonraki günü de degerlendir kuzum. Allahım bana da piki görmeyi nasip etsin 14. Günüm hala silik cıkıyo bir koyulasıyor gibi oluyo ertesi gün bir öncekinden silik cıkıyo 9 test kaldı elimde

B Beybiumutlari kuzum sen bence hamilesin cünkü gögüs agrısı hassaslasması hormonal birsey oluyor yani hamile kalınca istisnalar harşç direk gögüste belirtiler oluyor eger hormon bozukluğu gibi bir durum yoksa. Agrı batmalar mide eksimeside hamilelik belirtilerinden diye biliyorum inşaAllah güzel haberler verirsin. Bata kaç gün kaldı?

Teşekkür ederim canım allahım isteyen herkese nasip etsin sakın unutmayın herşey psikolojik benım 3 sene olmaması pkodan cok her ay düşünmekten beynimi yemektendi asla ilişkiye çocuk kafasıyla girmeyin bakın nasıl oluyo benım o ay tuttu inşallah sizde mutlu haberi alırsınız en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…