Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benimde 3 gün reglim geçti. Bas dönmesi ve bel agrisi yaşıyorum. Yarın kan testi yaptiricam inşallah o güzel cevabı Allah'm nasip edecektir

Mesela 20:00de evde misin o saatler uygun kuzum
Evet evdeyim ama oda kesin değil nasıl bir sacma dönem bu arkadas eşim illa sahile inelim diyor haftada 3 gün 6 da cıkıp 11 de eve geliyoruz aksam. Normalde gündüz evdeydim ama bu ara sehir dısına cıkmam da gerekecek artık piki her hangi bir zamanda görürsem sanslıyım demektir bu sacma dönemde

Sen her şekilde araya sıkıştır değerlendirmelerinde yap gerisi takdiri ilahi kuzumm

Sen her şekilde araya sıkıştır değerlendirmelerinde yap gerisi takdiri ilahi kuzumm
Aynen öyle bu arada 10 test kaldı biri hiç cıkmayınca aynı idrarla ikincisini yaptım simdi yine yapıcam her gün aksama göre degerlendirmek için. Bugun adetin 13. Günü umarım Ovülasyon lar yeter piki ve catlamayı görmeye. Ama ben kendimi biliyorum aslında 20 test nerde yetecek bana alsaydım ya 50 tane falan bu hayatta en sevmediğim sey sayısı belli olan seydır

Canim şubatta nasıl hamile kalmıştın ?
Bu her 2 gün yöntemiyle mi ?

Ovulasyon testinde hangi markayı kullanıyorsunuz arkadaşlar ?
Gerçekten bu süreç ne sıkıcı. Her ay değişen regl tarihi ve her ay umut etmek. Psikolojik olarak kafam rahatladıgında da olmuyor rahatlamadıgında da sürekli millette yok mu çocuk diyor. Allahtan doğuda öğretmenim nasıl bakayım oraya çalışırken diye geçiştiriyorum

İnnovita olanlardan kullandım canımm İnternetten sipariş etmiştim bir de bir gebenin günlüğünden aldım ikisi de güzel innovita olan daha belli

Canim şubatta nasıl hamile kalmıştın ?
Bu her 2 gün yöntemiyle mi ?
Evet her iki hamileliğim de bu şekilde oldu. Ben zaten yumurta dönemini az çok kestirebiliyorum sol mememe ani giren sancıdan kasık batmasından vs ama işte garanti olsun diye ovu. testi almıştım bir sürü baktım olacak gibi değil hem stres hem garanti değil sonuçlar dedim belimize kuvvet

Selaam herkese
Bizim daha çok yeni, SMA testi sonucu beklediğimiz ve hala gelmediği için aslında bu ay da denemeyecektik ama tatile gittik rehavete kapıldık derken haydi bu ay bir deneme olsun dedik yumurtlamanın ertesi günüydü ama korunmasız ilişki ve benim yumurtam çok erken çatlıyor maalesef o yüzden ihtimal vermiyorum ama işte yine bir heyecan var ufaktan ya tuttuysa diye. 20 Ağustos bat bekliyoruz bakalım
Bu arada 2018 yılında da bir ara üç dört ay boyunca istemiştik bebek ve denemiştik ovulasyon testleriyle falan olmamıştı o zaman da maalesef sonra yine vazgeçmiştik bebek fikrinden, o zamandan bu zamana ilk deneme oldu daha bakalım ne zaman gelecek bebiş

Haydi hayırlısı olsun canım inşallah hepimize uğurlu gelir bu topikk hepimiz ilklerimizi tadalım

Merhaba kızlar
Bende hikayemi anlatayım çok gaza geldim hep gülümseyerek okudum sizinkileri.Pcos hastasıyım ama öyle düzenli olanlardan değil dibine kadar düzensiz olanlardan evlenmeden önce 3 ayda bir olurdum o derece evlenince bu 38 günlere kadar indi neyse dağıtmayayım fazla
Nerdeyse 1 yıllık evliyim aslında ilk iki yıl bebek düşünmüyordum ama eşimin ısrarlı beni sinir etmesi üzerine kabul ettim ve nisan ayından bebek düşünüyoruz ama nisan ayı öylesine bir ilişki oldu ne adet düzenimi biliyorum ne yumurtlama zamanımı neyse o ay öyle geçti ben zaten kendime 1 yıl süre verdim 1 yıl olmazsa diye beklemede kaldım ama bir taraftan burda harıl harıl yorum okuyorum Mayıs ayında ovulasyon testi aldım Mayıs ve haziranı değerlendirdik bir şey olmadı temmuzda ovulasyon testini yapamadım zaten bu ay bat zamanımı 50 gün kabul ettim şimdi 41. gündeyim biraz belirtim vardı test yaptım silik çıktı kan verdim beta 14.99 bakalım yükselecek mi onun merakı içerisindeyim kimseye bir şey söylemedim ya olmazsa diye her şeyi burdan paylaşıyorum yoksa çatlayacağım

Ay hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah değerin hep ikiye katlar sağlıklı bir gebeliğin olur amin canım darısı da biz bekleyenlerin başına

Ay hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah değerin hep ikiye katlar sağlıklı bir gebeliğin olur amin canım darısı da biz bekleyenlerin başına
İnşallah canım çok umutlanmak istemiyorum çok düşük bir değer ama düşünmeden de edemiyorum perşembe cumayı basım bekliyorum bilmiyorum Bir de beta yükselse de kese görünmeden kalp sesi duyulmadan net olmuyor deniyor o yüzden tereddütlüyüm biraz

Kııızzz sen bu topiğin 2. Hamilesisinin hayırlı olsun Rabbim saglıklı hayırlı bir sekilde kucagına almayı da nasip etsin bize de dua et olur mu? Ay nasıl güzel haber verdin iyi ki geldin belirtilerin neler ve ne zaman basladı bana Ovülasyon deyince bile stres yapıyorum inşaAllah bizede bu ay vesile olur yaptıklarımız bu arada Olumsu düşünme Allah büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…