Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar banada yardımcı olurmusunuz ?
Ben 2 aylık evliyim biz hiç ertelemek istemedik ilk beraberlikten beri korunmuyoruz, öncesinde doktora gidip tüm muayenelirimi oldum hamile kalmama engel herhangi bir sorun yok. Geçen ay adetime 1 gün kala test yaptım silik bir çizgi ile karşılaştım, adetim 15 gün gecikti hiçbir belirtim yoktu ve adet oldum. Bu ay yumurtlama günümü bekledim gün saydım derken yumurtlama günümün üstünden bugün tam 12 gün geçti herhangi bir mide bulantım baş dönmem vs yok ama belimde müthiş bir ağrı var ve sürekli bir uyku hali, adetim salıgünü dayanamıyorum test yapıp tek çizgi görmek korkutuyor çok isteyince insan deli oluyor bu durumda galiba. Hiç belirtisi olmayıp benim gibi sadecebel ağrısı ile hamile kalan varmı. Birde hayatımda hiç TSH ile ilgili bi sıkıntım yokken bir hafta önce verdiğim testte düşük çıktı. Hamilelik tsh ı baskılar diye biliyorum acaba olabilir miyim

Progestan vermedimi canım benim kaybımdan sonra 2. Gebelikte coraspin ve progestan vermişti 32. Haftaya kadar sonra onları bıraktırdı 32. Haftadan sonra kan sulandırıcı iğne vermişti
Yok kuzum benim lekelenmem in olup olmadıgını sordı yok deyince vermedi

Kan da beta baktılarmı çünkü 15 gün çok fazla belkide gebe siniz ve kanamanız oldu benimde oğluma hamileyken çok kanamam oluyordu düşük riski yüzünden hamile olduğumu bilmesem adet oluyorum sanabilirdim bence kanda hcg testi yaptırmadıysanız yaptırın

Ayy ne güzeeel belirtin nelerdi canım
Belirtim adetle aynıydı gögüslerim cok agrıyor benim adet zamanı yine öyle oldular bide kasık agrım oldu 2 3 gündür ama biraz adetten farklı gibiydi kesik acısı gibi bi agrıydı başkada bisey olmadı adet gibi yüzde 90 yani

Gördük kuzum yarın nasipse yine gidicez doktor 2 haftada bir kontrole cagırdı 12 haftaya kadar çok teşekkür ederim kuzum inşaAllah senden de 2. Bebiş haberini cok yakında alıcaz Allahın izniyle
Bu ay benim hiç umudum yok ya denemeler oldu ama hiçbir belirti falanda yok bat a 6 gün kaldı bakalım hayırlısı

Yo yoo geçen ay yapıldı beta , 1.20 idi yani yoktu. Ama neden silik çıktı anlamadım . Bu ay adetime iki günüm kaldı, çok merak ediyorum acaba varsa çıkarmı idrar testinde

İyi yapmıssın o zaman cesaretini toplamadan yapma zaten daha var zaten

Canım sen kaç yaşındasın? Yaşın sorun teşkil etmediği sürece sen şimdiden bu kadar stres yaparsan süreci iyice uzatırsın. Sorunu olmayan bir çiftin bir ayda gebe kalma ihtimali %15 sadece. O yüzden bir sene deneyin diyor doktorlar. En azından 6 ay gün aşırı ilişki yapın, ovilasyon testinede girme şimdilik. Doğal sürecinde olur zaten merak etme

Yo yoo geçen ay yapıldı beta , 1.20 idi yani yoktu. Ama neden silik çıktı anlamadım . Bu ay adetime iki günüm kaldı, çok merak ediyorum acaba varsa çıkarmı idrar testinde
Bence adet 5 gün falan geçince test yap kesin çıksın elinde çok test varsa bilmem ama ben öyle yapıcam benimde 6 gün var daha bat a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…