Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Ya ben uygulamayı kullanmaya henüz alışık değilim nereye yazacağımı bilemedim adetime daha 11 gün var test yaptım pozitif başka test yaptım negatif neye inanacağımı bilmiyorum göğüs uclarımda ağrı var hafif dahi dokunamıyorum genital bölgenin hemen üstü rahimde batmalar oluyor kafam alak bulak bundan 7 ay önce 2 aylık gebelikte boş kese çıktı sonraki gebelik kimyasal gebelikti

Ayy canım benim bebiş büyüyor yavaş yavaş 4 gr bulmuş bile canım korkuların kaygıların gayet normal sonuçta kaybın var bende kaybımdan sonra hamileliğimde çok endişeliydim ama şimdi yanımda Allah Bi daha yaşatmasın canım Bi kere oldu diye Bi daha olucak değil sonuçta sen gebeliğin tadını çıkar kullandığın kan sulandırıcının adı ne acaba başka ilaç verdimi sana

8-9 benim de bulantim olmustu ama gecti sukur,seninde cok az kaldi ilk trimestirin bjtmesine sabret benim 2. Trimestire gectigim anda gercekten butun sikayetlerim bitti cok ilginc.. kalca agrim cok oluyodu oyle seylerde yasayabilirsin

8-9 benim de bulantim olmustu ama gecti sukur,seninde cok az kaldi ilk trimestirin bjtmesine sabret benim 2. Trimestire gectigim anda gercekten butun sikayetlerim bitti cok ilginc.. kalca agrim cok oluyodu oyle seylerde yasayabilirsin
Ay inşaAllah canım. Bebiş saglıklı olsunda birsekilde geçiyor zaman inşaAllah hersey yolundadır

İnşaAllah kuzum oksapar 0, 4 ve ekoprin kullanıyorum birde d vit ve folik asit şimdilik

Çok geçmiş olsun öncelikle. Testi cok erken yapmıssın canım adete 1-2 gün kala yapmalısın

İnşaAllah kuzum oksapar 0, 4 ve ekoprin kullanıyorum birde d vit ve folik asit şimdilik
Progestan vermedimi canım benim kaybımdan sonra 2. Gebelikte coraspin ve progestan vermişti 32. Haftaya kadar sonra onları bıraktırdı 32. Haftadan sonra kan sulandırıcı iğne vermişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…