Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yavrum bugun sabahtan su saate kadar dısarıdaydık test yapma sansım hiç olmadı eve gidince yada yarın sabahtan yapıcam zaten son testim kaldi evde yarında bat günü :) benimde aklımın bi yanı orda sabahtır🌸
Oldu olacak pazartesi yap bari de tam net olsun. Bende bat çarşamba yapmamak için oyalıyorum kendimi

😀 bakalım artık. Ee var mı kendinde bi değişiklikler falan.
Gögüs benim reglidede cok zorlardı yine öyle sis ve acıyor fazla ama 2 gündür garip bi kasık agrısı var böyle et kesiği gibi mi desem yara ollmus gibi mi desem öyle bi değişik bi agrı baska bisey yok harici adet belirtileri yüzde 90 aslında sadece kasık agrısı biraz faklı suan bende bakalım ne cıkacak 🫠🫠😂😍

Gögüs benim reglidede cok zorlardı yine öyle sis ve acıyor fazla ama 2 gündür garip bi kasık agrısı var böyle et kesiği gibi mi desem yara ollmus gibi mi desem öyle bi değişik bi agrı baska bisey yok harici adet belirtileri yüzde 90 aslında sadece kasık agrısı biraz faklı suan bende bakalım ne cıkacak 🫠🫠😂😍
Bende dün ve bugün batma gibi oldu, daha doğrusu yumurtlama sızısına benzer. Önceki gebeliğimde çok şiddetli bıcak batması gibi gelip gidiyodu. Ama onda bat gecmesinden bir hafta sonra falandı

Bende dün ve bugün batma gibi oldu, daha doğrusu yumurtlama sızısına benzer. Önceki gebeliğimde çok şiddetli bıcak batması gibi gelip gidiyodu. Ama onda bat gecmesinden bir hafta sonra falandı
Geç dölleme olmuş olabilir 🤔 ay ama yarın bak bi sen geç dölleme degilse bence cıkar 😍silikte olsa

Geç dölleme olmuş olabilir 🤔 ay ama yarın bak bi sen geç dölleme degilse bence cıkar 😍silikte olsa
Aynen canım, ovilasyon testi yapmıştım 19 su pik, 20 si çatlama görünüyordu. 20 sinden sayıyorum yarın 10.gün oluyor
5879D5C2-8FB3-4DDF-B8D5-158528987A9C.jpeg

X