Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

senın adına cok üzüldüm her gün ınsan kaç haftalık olursa olsun bağlanıyor yavrusuna tanı olatak ne konuldu bılhınız varmı yanı neden kabı durmuş bende pıhtışlaşma testi yaptrmak istiyorum ama nerde nasıl yaptıracagım hıcbır bılgım yok umarım benım doktorumda bana beklemene gerek yok der ben kendımıhazır hıssettıgımde beklerım beni uyuşturmadan temızlediler çam sakutrada oldum devlette alttan ilaçla önce düşük yaptrdılar sonra uyusturmadan plesentasını temızlediler psikolojım bozuldu resmen normalde ben özele giidiyordum ama amıyosentez ıcın oradakı perınatolıjıye kontrol randevum esnasında öğrenınce orda yatıs verdiler hemen kalbı durmuş die tesadüf normal ilk defa gittimde öürendim yani özelde kürtaj ücreclerı cok pahalımı acaba orda boş yete psıkolojımı bozdum
Canım doktorum pıhtılaşma olabilir kromozom bozukluk olabilir bunlardan kaynaklı kalbi durmuştur dedi. Bende direk testlerini yaptırmak istediğimi söyledim. Normalde 2. Düşükten sonra yapıyoruz ama sen istiyorsan yaparız dedi çünkü benim 1 seneye yakın korunmamamıza rağmen olmuyordu. Bende pazar günü devlet hastanesinde öğrendim kalbinin durduğunu kürtaj yapalım dediler ama kabul etmedim. Kendi doktorumda kürtaj olmak istediğim için. Özeldeki ücreti 4500 dü ben Malatyada yaşıyorum İstanbul Ankara'da fiyatlar daha farklı olabilir. Ama devlet Hastaneside bana narkoz verip kürtaj yapacağını söylemişti ben sadece tedavi gördüğüm doktorda yine sürecin devam etmesini istediğim için kendi doktoruma oldum. İlk 2 gün hiç kanamam yoktu 2 gündür kanamam var oda çok fazla değil yani 1 ped ancak doldurur. Genelde kürtaj başarılı ve kolay olmuşsa zaten doktorlar 1 adet gör öyle diyorlar. Ama ben 1 adet görmeyi bile beklemek istemiyorum çok zor olmuştu çünkü ara verdiğim her gün süreç uzayacak gibi hissediyorum. Yinede doktoru dinlicem. İnşallah 28-30 gün sonra adet olurum da biran önce denemeye başlarız hemen

Canım doktorum pıhtılaşma olabilir kromozom bozukluk olabilir bunlardan kaynaklı kalbi durmuştur dedi. Bende direk testlerini yaptırmak istediğimi söyledim. Normalde 2. Düşükten sonra yapıyoruz ama sen istiyorsan yaparız dedi çünkü benim 1 seneye yakın korunmamamıza rağmen olmuyordu. Bende pazar günü devlet hastanesinde öğrendim kalbinin durduğunu kürtaj yapalım dediler ama kabul etmedim. Kendi doktorumda kürtaj olmak istediğim için. Özeldeki ücreti 4500 dü ben Malatyada yaşıyorum İstanbul Ankara'da fiyatlar daha farklı olabilir. Ama devlet Hastaneside bana narkoz verip kürtaj yapacağını söylemişti ben sadece tedavi gördüğüm doktorda yine sürecin devam etmesini istediğim için kendi doktoruma oldum. İlk 2 gün hiç kanamam yoktu 2 gündür kanamam var oda çok fazla değil yani 1 ped ancak doldurur. Genelde kürtaj başarılı ve kolay olmuşsa zaten doktorlar 1 adet gör öyle diyorlar. Ama ben 1 adet görmeyi bile beklemek istemiyorum çok zor olmuştu çünkü ara verdiğim her gün süreç uzayacak gibi hissediyorum. Yinede doktoru dinlicem. İnşallah 28-30 gün sonra adet olurum da biran önce denemeye başlarız hemen
burda devlet hastanesınde malesef uyusturmuyorlar ben orda kaldım acıl yatıs yapcaz deyınce gidemedim devlet şehir hastensi termtemiz iyidirr güzeldir dedim kaldım orda ama pişman oldum bende bıran önce hamıle kalmak istiyorum lohusalıgım bıtsın kendı doktoruma gidicem şehir haastanesınde kontrole gittim on gun sonra bır sıkıntı yok dedi ama bebeğin patalojı sonucu cıkınc YINE GEL DEDİ

Canım doktorum pıhtılaşma olabilir kromozom bozukluk olabilir bunlardan kaynaklı kalbi durmuştur dedi. Bende direk testlerini yaptırmak istediğimi söyledim. Normalde 2. Düşükten sonra yapıyoruz ama sen istiyorsan yaparız dedi çünkü benim 1 seneye yakın korunmamamıza rağmen olmuyordu. Bende pazar günü devlet hastanesinde öğrendim kalbinin durduğunu kürtaj yapalım dediler ama kabul etmedim. Kendi doktorumda kürtaj olmak istediğim için. Özeldeki ücreti 4500 dü ben Malatyada yaşıyorum İstanbul Ankara'da fiyatlar daha farklı olabilir. Ama devlet Hastaneside bana narkoz verip kürtaj yapacağını söylemişti ben sadece tedavi gördüğüm doktorda yine sürecin devam etmesini istediğim için kendi doktoruma oldum. İlk 2 gün hiç kanamam yoktu 2 gündür kanamam var oda çok fazla değil yani 1 ped ancak doldurur. Genelde kürtaj başarılı ve kolay olmuşsa zaten doktorlar 1 adet gör öyle diyorlar. Ama ben 1 adet görmeyi bile beklemek istemiyorum çok zor olmuştu çünkü ara verdiğim her gün süreç uzayacak gibi hissediyorum. Yinede doktoru dinlicem. İnşallah 28-30 gün sonra adet olurum da biran önce denemeye başlarız hemenhiç öyle düşünme rahat bırak kendını ınsanla

burda devlet hastanesınde malesef uyusturmuyorlar ben orda kaldım acıl yatıs yapcaz deyınce gidemedim devlet şehir hastensi termtemiz iyidirr güzeldir dedim kaldım orda ama pişman oldum bende bıran önce hamıle kalmak istiyorum lohusalıgım bıtsın kendı doktoruma gidicem şehir haastanesınde kontrole gittim on gun sonra bır sıkıntı yok dedi ama bebeğin patalojı sonucu cıkınc YINE GEL DEDİ
Canım sen ne zaman kürtaj oldun kaç gün geçti üstünden? Banada acil kürtaj dediler ama imza attım çıktım kendi doktorumda olmak için. Canım ben bebeğin patolojiye genetiğe yollamadım için sadece gerekli testleri yapıp hemen denicem. Bide ben gebeliğimi öğrenmeden 1 hafta önce migrenim tuttuğu için ağrı kesici iğne vurdurmuştum o zaman kan testinde gebelik çıkmamıştı ben ondanda kaynaklı kalbinin durduğunu düşünüyorum

Canım sen ne zaman kürtaj oldun kaç gün geçti üstünden? Banada acil kürtaj dediler ama imza attım çıktım kendi doktorumda olmak için. Canım ben bebeğin patolojiye genetiğe yollamadım için sadece gerekli testleri yapıp hemen denicem. Bide ben gebeliğimi öğrenmeden 1 hafta önce migrenim tuttuğu için ağrı kesici iğne vurdurmuştum o zaman kan testinde gebelik çıkmamıştı ben ondanda kaynaklı kalbinin durduğunu düşünübu ayın 10 unda oldum pazartesi günüydü

Canım sen ne zaman kürtaj oldun kaç gün geçti üstünden? Banada acil kürtaj dediler ama imza attım çıktım kendi doktorumda olmak için. Canım ben bebeğin patolojiye genetiğe yollamadım için sadece gerekli testleri yapıp hemen denicem. Bide ben gebeliğimi öğrenmeden 1 hafta önce migrenim tuttuğu için ağrı kesici iğne vurdurmuştum o zaman kan testinde gebelik çıkmamıştı ben ondanda kaynaklı kalbinin durduğunu düşünüyorum
Bu ayın 10 unda oldum daha cok yeni oldum valla devlettede olabilirsin zor degil ama ben psikolojik olarak panim atakta vardı etkilendim ama imkanın varsa kendi doktoruna git derim ama istanbuldaysan eger çam sakura bebeği hem pataloji hem genetiğe gönderiyor ücretsiz ama bunh istediğini kesin söyle gidersen umarım tez zamanda güzel haberler alırız yeniden aynı duyguları tadarız

Pardon sen kürtaj olmuştun zaten kafam o kadar dalgınki iş ev hastane ☹️☹️😕

Aynen benimki de tertemizdi. Sorun şu ki artık kan testimde tertemiz 🥲🥲
kan sonucumda çıktı. Bu ay böylece bitti gitti 🥲
Kızlar durum güncellemeye geldim. 24 ekimde kan negatif çıkmıştı. Ben de umudumu yitirmiştim. Lakin Benim regl 26-27-28 ekimde olmalıydı ama henüz olmadım. şimdi acaba olabilir mi diye düşünüyorum 🙈 dün erken gebelik testi aldım yine ama çok korkuyorum. Bir saattir yatağın içinde ( saat şu 6.30) test yapsam mı yapmasam mı diye düşünüyorum . Allahım umut ne zor bir şey ya.. hamile olma umudum bitecek diye test yapamıyorum (halbuki gecen hafta üç dört kere yaptım. Onda tekrar tekrar deneyeceğim için negatiften korkmuyordum ama bugün öyle değil 🥹

Kızlar durum güncellemeye geldim. 24 ekimde kan negatif çıkmıştı. Ben de umudumu yitirmiştim. Lakin Benim regl 26-27-28 ekimde olmalıydı ama henüz olmadım. şimdi acaba olabilir mi diye düşünüyorum 🙈 dün erken gebelik testi aldım yine ama çok korkuyorum. Bir saattir yatağın içinde ( saat şu 6.30) test yapsam mı yapmasam mı diye düşünüyorum . Allahım umut ne zor bir şey ya.. hamile olma umudum bitecek diye test yapamıyorum (halbuki gecen hafta üç dört kere yaptım. Onda tekrar tekrar deneyeceğim için negatiften korkmuyordum ama bugün öyle değil 🥹
Canım naptın testi yapabildinmi? Üzme kendini lütfen sonuçta adette olsan sağlıklı bir vücudun var hemen yeni aya odaklanırsın rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur

Canım naptın testi yapabildinmi? Üzme kendini lütfen sonuçta adette olsan sağlıklı bir vücudun var hemen yeni aya odaklanırsın rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur
Tabiki yaptım ve tabiki negatif. Kuruma cizgisi bile çıkmıyor 🥹 moral bozmayayım diyorum ama istemsiz çok Üzülüyorum 🥹

Bişe sorucam, sen adet beklediğin tarihi tahmini mi biliyorsun, yoksa ovilasyon testi mi yaptın? Belki geç yumurtlamışsındır
Ben hep düzenli regl olurum. 26-27 sinde olmam gerekiyordu. Bugün 29 u oldu. Ne regl var nede başka bir şey. Ovulasyonumu da tam bilmiyorum askında. 18 i olabilir

X