Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar bat dün bitti bakalım umutlar bu ay hayırlısıyla olur inşallah çalışmalara başlayalım bide şu myfol alıcam inş yumurtalar için iyiymiş doktor yazmıştı almamıştım daha doğrusu bulunduğum yerde yok netten alcam😬

Kızlar merhana. Ovulasyon testi yaptım. 3 gün yumurtlama gördüm. Çatlama sorunu olabilir mi ? Fotoğraf ekledim. Bakabilir misiniz? Havuç tüketiyorum iyi geldiğini duymuştum. Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı ?
10C2C393-609A-407D-AD22-2BA8D59B9876.jpeg

Kızlar merhana. Ovulasyon testi yaptım. 3 gün yumurtlama gördüm. Çatlama sorunu olabilir mi ? Fotoğraf ekledim. Bakabilir misiniz? Havuç tüketiyorum iyi geldiğini duymuştum. Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı ?Eki Görüntüle 3153197
Benimde genelde bu şekilde oluyor normal canım havuç yemişin zaten çatlamış.Değerlendirmenide ona uygun yaptıysan süper hayırlısı olsunn🌸🧡

Bulanti vs yanii nasil geciyor rahat misin
Çok şükür halime idare ediyorum ama bazen hatta cogu zaman sabaha kadar diş agrısı cekiyorum özellikle aksam üzeri baslayıp gece yatana kadar bulantım oluyo bşrde ben kan sulandırıcı kullanıyorum ya oda cok bulantı yapıyo galiba. Ara ara çok stres ve korku hissediyorum ama böyle çok aşırı oluyo. Çok karısık duygular hissediyorum cogunlukla modum düşük ama bazen içime bir korku geliyo birsey olucakmış gibi stresimi yönetmekte zorlanıyorum Rabbim herkesin evlatlarını korusun. Evlatlarımıza bizi hayırlı saglıklı sagsalim vaktinde kavustursun. İsteyen herkese de tez vakitte hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin ❤️ sen nasılsın nasıl gidiyo kuzum

X