Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşaAllah kuzum benim ❤️ birde seni kalp atısını kaç betadayken duydun hatırlıyor musun canım?
Ben en son 3466 civariydi test yaptigimda. O gunden bir gun sonra kesesini gorduk ama beta yuksek olmasina ragmen karindan gormedi. Obur sekilde gorebildi dr. Ondan iki uc hafta sonra da kalp atisi icin gittik oyle gorduk. Bu degerden sonra zaten keseyi de gordugumuz icin cok sukur daha kan vermeye gerek kalmadi😘

Sağol canım bende ovülasyon yapıyorum şuan inşallah pik görürüm ☺️ Bir de bir şey soracağım mesela Yumurtlamayı gördüğünüz zaman çatlama hemen oluyor mu
İste canim dedigim gibi ilk defa ovulasyon yaptim ben o yuzden cok bilmiyorum. Aksam yedi civari kasik agrilarim vardi acaba yumurtlama mi bu diye test alip yaptim. Pikti. Tam 8 saat sonra tekrarladim bu sefer silikti test. Catlamis o esnada demek ki. Normalde de bekarken falan da ben yumurtlamami cok net hissederdim ama iste o benim hissettigim tam pik olmasi mi yoksa catlamasi mi onu bilmiyordum.

Canim ne ilgisi var kandilde gunah degil ki
Kızlar valla kafam karıştı annenem ben daha yeni evlendiğimde Kandil gecesi çocuk olursa sakat olur bilmem ne falan dedi yani ne ilgisi var diyorum herşey allahtan olacak olan her türlü olur ama işte içime de kurt düştü sinirlerim bozuldu yani aklıma hep kötü şeyler düşüyor allahım bu eskiler bazen ne konuştuğunu bilmiyor bence

Kızlar valla kafam karıştı annenem ben daha yeni evlendiğimde Kandil gecesi çocuk olursa sakat olur bilmem ne falan dedi yani ne ilgisi var diyorum herşey allahtan olacak olan her türlü olur ama işte içime de kurt düştü sinirlerim bozuldu yani aklıma hep kötü şeyler düşüyor allahım bu eskiler bazen ne konuştuğunu bilmiyor bence
Ne alakasi var ya gercekten. Allah’in helal kildigini insanlar hangi kafayla farkli yerlere cekebiliyor gercekten. İnanmayin boyle seylere. Bu tarz bilgiler benim bildigim Erzurumlu İbrahim Hakki Efendi’nin Marifetnamesi’nde var ama dogrulugu bulunmayan seyler. Esiniz sonucta helaliniz ne zaman olursa olur. Tek bildigim bazi gunler var o gunlerde cok onerilmiyor mesela Sali gecesi vs gibi. Bu da yine kesin degil. Kur’an da sunnette boyle bilgiler yok. Maalesef bizim insanimiz da biraz her seyi gunah haram yasak gozuyle gordugu icin bazi seyler gercekleri yansitmayabiliyor. Kaldi ki kandilde hic boyle bir sey ne duydum ne de okudum. Esiniz ve siz dilediginiz taktirde her turlu ozgursunuz Allah bu yuzden evlilik kurumunu yaratmis.

Ben en son 3466 civariydi test yaptigimda. O gunden bir gun sonra kesesini gorduk ama beta yuksek olmasina ragmen karindan gormedi. Obur sekilde gorebildi dr. Ondan iki uc hafta sonra da kalp atisi icin gittik oyle gorduk. Bu degerden sonra zaten keseyi de gordugumuz icin cok sukur daha kan vermeye gerek kalmadi😘
Çok şükür kuzum ben rabi 2 lt su içip gittiğim için keseyi gördük ama bulanık sekilde gördü birde ben 2 kez kan verdim birini özelde birini saglık ocagında. S. Ocagındaki 2 tane deger cıkarmıs biri total beta hcg demiş 2311 Biri dilüsyonlu beta hcg demiş 1300 cıkarmıs muhtemelen doktor onları görüp tekrar istedi ama bugun 4322 cıkmıs

Ay sen de mi gebesiinnnnn Rabbim kucagina almayi nasip etsin inşallah ne zaman gebe kaldin neler yaptin acaba
Amin kuzum. Hiç birsey yapmadım sadece ev tasıdım ev yerlestirdşm sacma sapan degerlendirme yaptımişten güçten ne bebek düşünebildim nede kafama takabildim kuzum hiç umudum yoktu hatta çok üzüldüm bu ayıda kaçırdım zannedip kuzum

Çok şükür kuzum ben rabi 2 lt su içip gittiğim için keseyi gördük ama bulanık sekilde gördü birde ben 2 kez kan verdim birini özelde birini saglık ocagında. S. Ocagındaki 2 tane deger cıkarmıs biri total beta hcg demiş 2311 Biri dilüsyonlu beta hcg demiş 1300 cıkarmıs muhtemelen doktor onları görüp tekrar istedi ama bugun 4322 cıkmıs
Masallah kuzumm zaten bu degerle kimyasal olmadigi netlesmis cok sukur ki. Keseyi de gordugune gore ic gebelik. İnsallah darisi kalp atislarina. Bak sana demistim bosuna stres yapiyorsun. Farkli yerlerde kan verdigin icin deger artisi farkli olmus gibi gorunebilir her yerin kendi deger olcusu farkli oluyormus o yuzden ona hic takilma. Bu degerle zaten kimyasal olamaz artik kese de gorundugune gore dis gebelik de degil. Ee tamam daha ne dusunuyorsunn😍

Amin kuzum. Hiç birsey yapmadım sadece ev tasıdım ev yerlestirdşm sacma sapan degerlendirme yaptımişten güçten ne bebek düşünebildim nede kafama takabildim kuzum hiç umudum yoktu hatta çok üzüldüm bu ayıda kaçırdım zannedip kuzum
Iste akildan gidince üzerine düşmeyince gebe kaliyo herkes ,keske bende öyle olabilsem

Ne alakasi var ya gercekten. Allah’in helal kildigini insanlar hangi kafayla farkli yerlere cekebiliyor gercekten. İnanmayin boyle seylere. Bu tarz bilgiler benim bildigim Erzurumlu İbrahim Hakki Efendi’nin Marifetnamesi’nde var ama dogrulugu bulunmayan seyler. Esiniz sonucta helaliniz ne zaman olursa olur. Tek bildigim bazi gunler var o gunlerde cok onerilmiyor mesela Sali gecesi vs gibi. Bu da yine kesin degil. Kur’an da sunnette boyle bilgiler yok. Maalesef bizim insanimiz da biraz her seyi gunah haram yasak gozuyle gordugu icin bazi seyler gercekleri yansitmayabiliyor. Kaldi ki kandilde hic boyle bir sey ne duydum ne de okudum. Esiniz ve siz dilediginiz taktirde her turlu ozgursunuz Allah bu yuzden evlilik kurumunu yaratmis.
O kadar haklısın ki gerçekten şaşkınım sadece insanın elini kolunu bağlıyorlar
o kadar haklısın ki ne denir bilmiyorum sadece insanları korkuya ve paniğe sürüklüyor bunlar

O kadar haklısın ki gerçekten şaşkınım sadece insanın elini kolunu bağlıyorlar

o kadar haklısın ki ne denir bilmiyorum sadece insanları korkuya ve paniğe sürüklüyor bunlar
Evet canim o yuzden boyle seylere takilma. Esin de sen de ne zaman isterseniz o zaman olsun. Sakin boyle scma seylerle gunah olmaz etmez deme

Ya ondan bundan dolma laflar hep 😂 annemde anlamamıs anlatıyorum niye tuvaletini tutuyorsun diyo anlatıyorum yine aynı cümle kadın bile bagdastıramadı bunu ama catlıycaktım artık cok rahat 2 lt ye yakın su içmişimdir penguen gibi yürücektşm az kalsın
Allah emi hahaah kuzum 🤣🤣 ilk defa duydum bende 😂

X