Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Âmin canım inşallah buraya atarsın takip ederiz 😊 ama şöyle yazmışın ya 1.gün diye adetten başlayarak sayacaksın adet bitişi olarak değil bilgin olsun kuzumm😍
Aaa bak yine yanlış biliyormuşum Allah’a emanet yapmışım hepsini ne zor ya bir türlü kafam almadı 15 tane video izledim birde nasıl yapılır diye 😁

Merhaba canimm amin insallah cok sag olasin❤️ İlk defa yumurtlama gunumde ovulasyon testi yaptim o gun icinde catlamayi da gordum biraz daha ustune dustum ondan onceki gecen ayda cok degerlendirme olmamisti belki de ondan olmadi bilmiyorum. Onun disinda pek bir seye dikkat etmedim canim. İnsallah senin de bir an once saglikla olur
Sağol canım bende ovülasyon yapıyorum şuan inşallah pik görürüm ☺️ Bir de bir şey soracağım mesela Yumurtlamayı gördüğünüz zaman çatlama hemen oluyor mu

kızlar ya adetime 12 gün var ama 1 haftadır sürekli sağ kasığım ılık ılık ağrıyor bide gögüslerim çok hassas hamile olabilir miyim ki test için çok erken dayanıyorum :KK43:

Kuzum akıntıya takılmasaydın. Akıntıyla yumurtlama arasında 4-5 gün oynuyo. Üstelik bilmezsen umut etmezdim umut etmezsen tutma ihtimali, yükselir kuzum
Akıntıyı göründe çatladı diye korktum 😂 hemen test aldım ama gelmedi bugün kuzu teslimat yarın görünüyor. Her ihtimale karşı bugün değerlendireyim hayırlı olan neyse o olsun ❤️

Aaa bak yine yanlış biliyormuşum Allah’a emanet yapmışım hepsini ne zor ya bir türlü kafam almadı 15 tane video izledim birde nasıl yapılır diye 😁
Kuzucum öncelikle hergün aynı saatlerde testi yapmaya çalış. 2 saat sıvı almayacaksın. Adetin ilk gününü bir say 9. 10. Gün teste başla. 3 damla damlat ilk 5 dakikalık sonuca bak. T çizgisi c çizgisi ile aynı koyulukta veya daha koyu ise pik yapmıştır. Pik 1 gün bazen 2 gün sürüyor. Pik gördükten sonra teste devam ediyorsun t çizgisi silindiyse yumurta çatlamış oluyor. Sonra testi bırakabilirsin. Tavsiyem kahvaltını yaptıktan sonra 15-17 saatleri arasında yap. Pik görürsen birde gece yaparsın silindimi diye

Varikosel ameliyatını Microcerrahiyle yapan devlet hastanesi var mı? Eşimin Microcerrahiyle olması gerekiyormuş bulunduğum şehirdeki devlet hastanelerinde yok özel de gücümüz

Kuzucum öncelikle hergün aynı saatlerde testi yapmaya çalış. 2 saat sıvı almayacaksın. Adetin ilk gününü bir say 9. 10. Gün teste başla. 3 damla damlat ilk 5 dakikalık sonuca bak. T çizgisi c çizgisi ile aynı koyulukta veya daha koyu ise pik yapmıştır. Pik 1 gün bazen 2 gün sürüyor. Pik gördükten sonra teste devam ediyorsun t çizgisi silindiyse yumurta çatlamış oluyor. Sonra testi bırakabilirsin. Tavsiyem kahvaltını yaptıktan sonra 15-17 saatleri arasında yap. Pik görürsen birde gece yaparsın silindimi diye
ayy çok güzel anlattın ama bir sorun var o saatlerde işte olduğum için yapamıyorum birkaç kez denedim fotograftaki baştaki testler hep iş yerinde yaptıklarım ama illaki bit sorun çıkıyor saatler tutmuyor vs bende dedim ki akşam saat 7:30 da evde oluyorum o zaman hem 2 saat sıvıyı kesmiş oluyorum hemde ev rahatlığında oluyor

ayy çok güzel anlattın ama bir sorun var o saatlerde işte olduğum için yapamıyorum birkaç kez denedim fotograftaki baştaki testler hep iş yerinde yaptıklarım ama illaki bit sorun çıkıyor saatler tutmuyor vs bende dedim ki akşam saat 7:30 da evde oluyorum o zaman hem 2 saat sıvıyı kesmiş oluyorum hemde ev rahatlığında oluyor
benim regl takip uygulaması bugünden itibaren doğrugan dönem gösteriyor bakalım ne kadar tutturacak umarım daha fazla beklemeden pik görürüm pik görünce öncesini ve sonrasını değerlendiricem ama bu çatlama bize neyi anlatıyor ozaman da mı değerlendirmek lazım önemi nedir

YouTube’da ve Instagram’da ebru Ceylanım bir gebenin günlüğü sayfası var onu takibe alabilirsin canımm 😘

X