Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bende 34 yaşında hamile kaldım sizin kadar da bekledim , bana çok büyük bir sorununuz var gibi gelmedi inşallah en kısa sürede kavuşursunuz . Sizi anlıyorum hiç olmayacak sanıyorsunuz ama emin olun olacak 🌸

İnşallah canım. Umudumu kaybetmiyorum. Arada sinir bozukluğu oluyor geçiyor. :) teşekkür ederim iyi dileklerin için 🤗

Tam iki kat degil zaten canim %60 gibi bisey olmasi yeterliymis evhamlanma :) benim de gozukmedi senin haftalarda 7. Haftada mi ne gittim oyle gormustum
Bugun keseyi gördük çok şükür kuzum 2 hafta sonra kalp atısını duymaya gidicez Allah izin verirse suan hersey yolunda dedi çok şükür

Önemli olan çatlamaya yetişmek zaten kuzum. Çatladı gı anda hazır oibeklese askerler yeter Allahın izniyle 😂
hahahaha bugün çatlamıştır bence eve gidince 7 de yapıcam da silikse anlarız genelde herkes ertesi gün çatlama görüyor dimi ben öyle anladım en azından :)

Aminn kuzum tez vakitte seninde güzel haberlerini alalım inşaAllah 😍💐
Amin kuzum amin. Düne kadar akıntım vardı gece durmuş sabahın 7 buçuğunda değerlendirdim 😂 yumurtlama yarın gösteriyor ama bugün çatladığını düşünüyorum akıntı bittiğine göre. Bu akşam ve yarını da değerlendirip gün aşırıya geçerim artık. İnce ince karın ağrısı ve kasık ağrısı var gögüslerimi taşıyamıyorum öyle ağrıyor. Yumurtlama bu ay gögüs ağrısı ile belli etti kendini. Hayırlsı olsun inşallah ♥️

Amin kuzum amin. Düne kadar akıntım vardı gece durmuş sabahın 7 buçuğunda değerlendirdim 😂 yumurtlama yarın gösteriyor ama bugün çatladığını düşünüyorum akıntı bittiğine göre. Bu akşam ve yarını da değerlendirip gün aşırıya geçerim artık. İnce ince karın ağrısı ve kasık ağrısı var gögüslerimi taşıyamıyorum öyle ağrıyor. Yumurtlama bu ay gögüs ağrısı ile belli etti kendini. Hayırlsı olsun inşallah ♥️
Aminn kuzum hayırlısı olsun bir iki gün degerlendir sonra akısına bırak sonra güzel haberlerle gelirsin Allahın izniyle 💐

Kızlar dünkü ve bugünkü testim çatlama olmuş mu olmamış mı anlayamadım normalde silinmesi gerekmiyor muydu

Eklentiler

• 5A386458-04A2-452E-87D0-6690EF91EC6A.jpeg
    5A386458-04A2-452E-87D0-6690EF91EC6A.jpeg
    192,9 KB · Görüntüleme: 52
X