Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Allah'ın izniyle olur kuzum kalbimde dualarım da siznle beni de unutmayın bende çok istiyorum bebek sahibi olmak
Rabbimin vardır bizim icin de belirlediği bir vakit öyle diyorum artık her zaman duamda bilip bilmedigim nerde ne kadar hamile kalmak isteyen varsa diye ediyorum canım bu bekleyiş zor her birimiz mucizelerimize kavusalım inşallah

İnşallah canım valla bu hastalık çok kötü yaptı beni
Heralde burda en küçüm benim 22 den küçük varmı

İnşallah kuzum amin inşallah kaç yaşındasın ne zamandır evlisin

Çok üzüldüm gerçekten çok kötü birşey rabbim kimseye yasatmasin ilkti benimde inşallah olur
Benim çok şükür Bi oğluşum var şimdi inşallah Allah isteyen herkese nasip eder bu ay hepinizde çift çizgili testlerinizi paylaşırsınız ben en geç cumaya test yaparım adet olmazsam bakalım sonuç ne olucak Sevgicik sen bu ay benden baya umutlusun ama bakalım nolucak

Hayırlısı canım nedense öyle hissediyorum bakalım varmıymış bebiş

Hayırlısı canım nedense öyle hissediyorum bakalım varmıymış bebiş
Bakalım sabretmeye çalışıcam pazartesi testi alırsa Heralde cumaya kadar sabredemem çarşamba falan yaparım adet olmazsam yoksada denemeye devam etmeyi düşünüyorum bebiş fikri içimi kıpır kıpır ediyo çok seviyorum bebişleri bugün biraz akıntım var ama aynı adet öncesi gibi kırmızıları görebilirim belki

Hayırlısı olsun canım Allah gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…