Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Şu tabloyu görünce okadar mutlu oldum ki anlatamam sana çok şükür rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Şu tabloyu görünce okadar mutlu oldum ki anlatamam sana çok şükür rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
Amiiin kuzum ben hala şoktayım sanki çünkü hep kendimi kandırıyorum sandım Rabbim herkese nasip etsin evlatlarımıza hayırlı saglıklı uzun ömürler versin evlat acısı yasatmasın inşaAllah

Yaaaa kuzum rastlantı sonucu bu sayfaya girip mesajları okuyordum senin testini gördümmmm ve inanılmaz duygulandımmmm geçenlerde konuşmuştuk hatırlıyor musunnnn Çok sevindim kuzum Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinnnnn ayyyy çok güzel bir görüntü yaaaa darısı bizim başımıza inşallah

Evet hatırladım canım. Allah razı olsun Rabbim öyle büyük ki hiç umudum yoktu Rabbim tüm isteyen bekleyen dua eden herkese Tez vakitte hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin

yaaaa çok tebrik ederim

Evet hatırladım canım. Allah razı olsun Rabbim öyle büyük ki hiç umudum yoktu Rabbim tüm isteyen bekleyen dua eden herkese Tez vakitte hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin
Canım tebrik ederim gözün aydın Allah hayırlı yazılar yazsın inşallah sağlıcakla al kucağına darısı başımıza

Sabah ilk idrarla yaptığında daha koyu çıkacaktır kuzum akşam 1.5 saat sıvı almayıp testte böyle çıktıysaa inşallah herşey gönlünce olur bebeğim
Aminn kuzum sanırım benim bat daha önceymiş bu ay ev falan taşıdım o aralıkta oldu heralde yumurtlamam bat 4 Ekim kabul ettim ama bence bugun müş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…