Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlarrrr idrarımı 1 bucuk saat tutup yaptım. Cok silik olan bebetime digeri in markası pyro clınıce. Cok agladımm inanamıyorum. İkiside aynı idrarla yapıldı. Rabbim bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürler versin sagsalim kucagımıza alalım inşaAllah

Eklentiler

• IMG_20220930_211100.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 75
Çok silik olanın yani, sagda kinin markası bebetime, soldakı 2. Cizgi koyu cıkan pyro clinice marka bilerek 2 marka yaptım aynı idrarla inanamıyorum

Pyro clinice marka olanın max 10. Dk daki halini atıyorum yanlıs, cıkamaz dimi. Ötekinin yani bebetime olanın rengi dagıldı 10. Dak dan sonra

Sevgiimmmmm var hemdee bayaağ varrr gözün aydınnn kuzummm

En hızlı tutan duam oldu galiba canım benim çok tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikiz istiyordun ikiz olur inşallahhh bir de böyle dua edeyim

En hızlı tutan duam oldu galiba canım benim çok tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikiz istiyordun ikiz olur inşallahhh bir de böyle dua edeyim
Amiiinnn Allah bin kere razı olsun hepinizden Rabbim hepimize nasip etsin. Rabbim hepinizin hamilelik haberini almayı bana nasip etsin

Kendime engel olamıyorum öyle aglıyorum ki inanamıyorum Rabbşm varya kimseyi cok bekletmesin o dediğim, zikirleri elimi karnıma koyup hep okudum ben hep inandım
Kuzum ağla mutluluk gözyaşların olsun bunlar Çok şükür Rabbim sana inşallah sorunsuz bir gebelik hayırlı evlatlar nasip etsin bende tesadüf girdim mesajını gördüm gözlerim dolduuu

Canim hiç silik değil, çok belli tebrik ederim, saglickla kucağına al inşallah.

Bizelere de dua et

Ayyyy canım hayırlı olsuuuunnnnn valla çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsınn ben dedim sana bak regl yok bebiş var

Benim kürtajdan sonra 1 ayı bulmuştu tek çizgiyi görmem. Ama kimyasal olduğu için beta daha düşüktür sizin. En son kaçtı betanız idrar testi yaptığınızda
Ben Kan testıne gıtmedım hıc ,evde kendı kendıme bıtmesın ıbekledım . Nette doğal bir süreç yazıyor dıye gıtmedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…