Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hayırlısı inşallah bende dün ağrı yoktu ama bugün kasıklarım ağrıyor regl ağrısımı diye düşünüyorum
Bende adet agrısı var kuzum yaklasık bir haftadır 1 saat duruyorsa 3 saat hep agrıyo. Bende günlerdir adet mi olucam diye bekliyorum ama yok yani. Gögüslerimin hassaslıgı bir gün azalıyor ertesi gün şiddetleniyo yada bana öyle geliyo bilmiyorum belimde adet agrısı na eşlik ediyo yarın sabah nasip olursa kırmızıları görmezsem test yapıcam

Benim ağrılarım 2 haftadır var baş ağrısı bu ay çok oldu sağ yumurta ağrım çoktu göğüslrrim kocaman oldu uçları arada ağrıyor 2 hafta süren ağrılarım dün hiç yoktu regl 4 gün kaldı bugün yine ağrım var regl ağrısı diye düşünüyorum test aldım ama yapmaya da korkuyorum

Aynı benimde öyle biliyormusun yarın yapalım birlikte neyse cıksın kafamız netlessin en azından içime fenalık geldi

Doktorun dediği gibi kabul et kuzum o zaman. İyi düşün iyi olsun inşaAllah tez vakitte saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlarımız olur
selamlar uuuzun zamandır yoktum çünkü regl oldum :)) hemde 7 gün gecikmeden sonra bu ilk denemeydi aslında çok umutluydum ama daha yolun başındayım sanırım burdakileri okuyum öyle yol alacağım :)

Kızlar merhaba 9 haftalık 1 kaybım var kürtaj oldum 2 ay korundum eylülde bırakmıştım ama olmadı bu ay gebelik ekim için laboquick ovulasyon testi aldım bu testi kullanarak hamile kalan varmı?

Kızlarrrr nabıyosunuz ne durumdasınız? Bat larınız ne zaman? Var mı sizi şüpheye düşüren belirtiler yada anormallikler az sohbet edelim
reglimin 5. günü canım normalde 6-7 de biter bakalım bu ay kaç gün sürecek ilk kez korunmadık garip şekilde adet oldum vs herşey garip :)) ama bitince başlayacak çalışmalar
ovülasyon testim de var belki yarın n başlarım son günlerinde başlanıyor sanırım adetin

Kızlar benim kasıklarımdan falan sürekli hareket var sanki inşaat yapılıyo bazen bıçak saplanır gibi oluyo alt karın kasıklar falan sanki inşaatın içinde adet olmadan önce falan hiç böyle olmazdı bakalım 4 gün sonra adet günüm biraz gecikirse test yaparım

Adetin bitiyor bittikten sonraki gün başlanıyor kuzum ve korunmayı bırakınca adet düzenin değişebiliyor haberin olsun hatta belirtilerde vucudun tepkisi de değişiyor. İnşaAllah cok beklemeden kavusursun bebiş haberine canım

Kızlar dün sormuştum ya kuzenim yumurta akı akıntı geldi yumurtlama diye panik yapıp doktora gitti diye
Meğer daha yumurtlamamış
Ama çok yoğun sünen akıntım oldu resmen yumurta akıydı ben önceleri de hep bu akıntıyı görünce değerlendirirdim demiş doktora
Doktor da yok daha yumurtlama olmamış yumurtaların 17 15 13 boyutunda daha var demiş
Bende her ay gelmiyor ama bende hep o akıntı yumurtlama sanardım şok oldum

Kızlar kasıklarım ağrıyor adet olacam sanırsam bu ayda olmadı sanırım
Canım hiç belli olmaz benimde 1nhaftayanyakındır yada geçmişte olabilir adet agrım bacak agrım kasık agrılarım var Rabbim büyük bata 4nlaşdı galiba benim yarın test yapıcam senin bata kaç kaldı

Bende yeni okudum onu bir yerde canım. Meger o akıntı yumurtanın en olgun oldugu döneme gelmeden günler önce oluyormus mesela benşm o akıntı 11 inde 13 ünde oldu ama kasık ve Rahim agrılarım 19 unda oldu bende o zaman şaşırıp arastırdım internette yumurtlama olmadan 5-7 gün önceden o akıntı baslayabilir diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…