Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar dün sormuştum ya kuzenim yumurta akı akıntı geldi yumurtlama diye panik yapıp doktora gitti diye
Meğer daha yumurtlamamış 🙀
Ama çok yoğun sünen akıntım oldu resmen yumurta akıydı ben önceleri de hep bu akıntıyı görünce değerlendirirdim demiş doktora
Doktor da yok daha yumurtlama olmamış yumurtaların 17 15 13 boyutunda daha var demiş
Bende her ay gelmiyor ama bende hep o akıntı yumurtlama sanardım şok oldum 😳
Dogru bilinen yanlışlardan o akıntı geldikten 3-4 gün sonra yumurtlama oluyor aslında 🙃
Kızlar kasıklarım ağrıyor adet olacam sanırsam bu ayda olmadı sanırım 😥🥺
Üzme canını belki de hamilesindir 😌
şansınızı deneyin isterseniz dediğimiz gibi yorum çok.bende olmadı ama sizde olur belli olmaz ki.
Yok canım simdi esimin doktoru da aradı artık tüp bebek icin merkez arayısına basladık 🙃

Eğer hamile değilsem adet olsada şu ağrılardan kurtulsam aynı adet olucak gibi belim ağrıyo kasıklarıma sanki iğne batıyo şuan sağ kasığım arada sola geçiyo bide ustüne grip çıktı çürüğe çıktım resmen 😭
Parol icebilirsin canım hamile olsanda sıkıntı olmaz 😕

Eğer hamile değilsem adet olsada şu ağrılardan kurtulsam aynı adet olucak gibi belim ağrıyo kasıklarıma sanki iğne batıyo şuan sağ kasığım arada sola geçiyo bide ustüne grip çıktı çürüğe çıktım resmen 😭
İnşaAllah hamilesindir kuzum ben sabah test yapıcam test aldırabildiysen sende yap canım

Canım neden olduğunu anlamıyorum ya ailemdeki herkes ilk seferinde hamile kalmış. Kilo problemim yok, pcos yok adet düzensizliği yok genetik test yaptırdım onda da sorun yok çok moralim bozuldu bu ay bekliyordum 🥺
Çünkü bebek düşündükçe hormonların hamile gibi yükseliyor ve hamile sandıgı için kendini vucut, hamileyken hamile kalma ihtimalim olmadıgı için engelliyor yoksa hamile kaldıgım ay hiç beklemiyordum diyerek hamile kalanların bir mantığı olamaz. Ama düşünmemek elde değil cogu kişinin hayatında önemli bir mesgale yada değişiklik oluyor o dönemde hamile kalıyorlar yoksa kafaya takmamak pek mümkün değil

Çünkü bebek düşündükçe hormonların hamile gibi yükseliyor ve hamile sandıgı için kendini vucut, hamileyken hamile kalma ihtimalim olmadıgı için engelliyor yoksa hamile kaldıgım ay hiç beklemiyordum diyerek hamile kalanların bir mantığı olamaz. Ama düşünmemek elde değil cogu kişinin hayatında önemli bir mesgale yada değişiklik oluyor o dönemde hamile kalıyorlar yoksa kafaya takmamak pek mümkün değil
Kafaya takmamak da elde değil ki inşallah hepimizin kucağı sağlıklı hayırlı evlatlarla dolar en kısa sürede 🙏 bugün arkadaşımla konuştum korunurken hamile kalmış aldırmak istiyor o da moralimi bozdu biraz

Kafaya takmamak da elde değil ki inşallah hepimizin kucağı sağlıklı hayırlı evlatlarla dolar en kısa sürede 🙏 bugün arkadaşımla konuştum korunurken hamile kalmış aldırmak istiyor o da moralimi bozdu biraz
Hiç moralini bozma canım herkesin evladı kendine. Kafaya takmamak elde değil zaten hayatında birsey olursa anca kafan dagılır, Rabbim hayırlı güzel seylerle kafanı dagıtsın inşaAllah ❤️

Anladım canım pazartesi yaparsan zaten daha koyu cıkar. Ben bir hafta on gündür adegit agrısı cekiyorum bende cok bunaldım hem korkuyorum adet olucam diye hemde bu belirti mi diye umutlanıyorum
Canım zaten aldırınca hemen yapmicam salı günü adet olmam gerek eğer olmazsam cuma günü yaparım testi olursamda kaldırırım ne zaman düşünürsek o zaman çünkü şuan eğer bebiş yoksa Bi süre daha korunmayı düşünüyoruz

X