Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlarrrr 😳🥺 idrarımı 1 bucuk saat tutup yaptım. Cok silik olan bebetime digeri in markası pyro clınıce. Cok agladımm inanamıyorum. İkiside aynı idrarla yapıldı. Rabbim bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürler versin 🥺 sagsalim kucagımıza alalım inşaAllah ❤️
IMG_20220930_211443.jpg

Eklentiler

• IMG_20220930_211100.jpg
    IMG_20220930_211100.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 75
Kızlarrrr 😳🥺 idrarımı 1 bucuk saat tutup yaptım. Cok silik olan bebetime digeri in markası pyro clınıce. Cok agladımm inanamıyorum. İkiside aynı idrarla yapıldı. Rabbim bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürler versin 🥺 sagsalim kucagımıza alalım inşaAllah ❤️Eki Görüntüle 3138162
Çok silik olanın yani, sagda kinin markası bebetime, soldakı 2. Cizgi koyu cıkan pyro clinice marka bilerek 2 marka yaptım aynı idrarla inanamıyorum

Pyro clinice marka olanın max 10. Dk daki halini atıyorum yanlıs, cıkamaz dimi. Ötekinin yani bebetime olanın rengi dagıldı 10. Dak dan sonra
IMG_20220930_212228.jpg

Kızlarrrr 😳🥺 idrarımı 1 bucuk saat tutup yaptım. Cok silik olan bebetime digeri in markası pyro clınıce. Cok agladımm inanamıyorum. İkiside aynı idrarla yapıldı. Rabbim bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürler versin 🥺 sagsalim kucagımıza alalım inşaAllah ❤️Eki Görüntüle 3138162
Sevgiimmmmm var hemdee bayaağ varrr gözün aydınnn kuzummm😍😍🥹🥹❤️❤️🙏🏻🙏🏻🥰🥰🥰

En hızlı tutan duam oldu galiba 🙏😂 canım benim çok tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikiz istiyordun ikiz olur inşallahhh bir de böyle dua edeyim ❤️❤️❤️

En hızlı tutan duam oldu galiba 🙏😂 canım benim çok tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikiz istiyordun ikiz olur inşallahhh bir de böyle dua edeyim ❤️❤️❤️
Amiiinnn Allah bin kere razı olsun hepinizden Rabbim hepimize nasip etsin. Rabbim hepinizin hamilelik haberini almayı bana nasip etsin 🥰

Kendime engel olamıyorum öyle aglıyorum ki inanamıyorum Rabbşm varya kimseyi cok bekletmesin o dediğim, zikirleri elimi karnıma koyup hep okudum ben hep inandım
Kuzum ağla mutluluk gözyaşların olsun bunlar😍😍 Çok şükür Rabbim sana inşallah sorunsuz bir gebelik hayırlı evlatlar nasip etsin🥹🥹🥰🥰 bende tesadüf girdim mesajını gördüm gözlerim dolduuu

Canim hiç silik değil, çok belli tebrik ederim, saglickla kucağına al inşallah.

Bizelere de dua et

Ayyyy canım hayırlı olsuuuunnnnn 🤩😍 valla çok sevindim 💖💝 inşallah sağlıkla kucağına alırsınn 💖 ben dedim sana bak 😍 regl yok bebiş var 💖💝♥️💃💃

Benim kürtajdan sonra 1 ayı bulmuştu tek çizgiyi görmem. Ama kimyasal olduğu için beta daha düşüktür sizin. En son kaçtı betanız idrar testi yaptığınızda
Ben Kan testıne gıtmedım hıc ,evde kendı kendıme bıtmesın ıbekledım . Nette doğal bir süreç yazıyor dıye gıtmedım

X