Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ahh Sevgitoşummm ne güzel şeyler yazmışın dualar etmişinn öylee aminnnn Zaten hep eğlenipte mutlu gibi görünen insanlar aslında en çok ağlayan ve yaralanan insanlar değil midir Bende birebir öyleyimmm çok enerjik esprili güldüren dersin bunun hayatı on numara ne sıkıntısı olacak ki çok güzel bir ülkedeyim ama gel gör ki Türkiye’ye gelmek için can atıyorum eksik yanımı tamamlamak için mesleğime tekrar dönmek istiyorum
yalnız kalınca insan daha çok şeyii kafasında kuruyor yoruluyor bir güzel ağladımm rahatladım biraz birikmişlik var işte

Dışardaki bebeği çocuğu bile tanımadan kucaklarım oynarım anaçlık ruhumda hep
Annelik eminim hepimizee çook yakışacak öyle hayallerim var ki umarım yaşamak hepimizee tek tek nasip oluuur.Bambaşka konuları konuşup bu günlerimizi anarız

Bir gün o apartmanda Sevgitoşun bebeğinin seside duyulacak aminnn

Aynen öyle kuzular Allah'ın izniyle o günler yakındır umut ve dua edelim inşallah sağlıkla tez vakitte nasip olsun.

İnşaAllah kuzum cok Amin . Bu arada adım sevgi değil ebem koymus adımı bembeyaz cok kücük dogmus um anneme bu kızın adı sevgi olsun demiş göbek adım sevgi yani ama cok asırı sevmeyi seven bir insanım. Sevdim mi asırı severim mesela kolay kolay elbise begenmem ama bir elbise begenşrsem sırıtarak bakarım hep ona ebem nokta atısı yapmıs yani herseye karsı oyleyşm ama kolay kolay birseyi de cok sevmem neşeli olmam umut dolu olmamdan galiba benim çünkü ben cok inanıyorum Allah hiç bir kulunu ucu kapalı bir labirente sokmaz. Var herseyde bir hayır. Ama bu ara ciddi anlamda acık kalmıs cesme gibi gözlerim. Hani bir söz varya kalbim ezildi sanki diye kalbim cidden ezildi bu ara bu bebek konusunda Rabbim hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin tez vakitte isteyen herkese. İnşaAllah hepimiz bu duyguyu yasayıcaz ama vakti saati var demek ki. Bşrde aklından cıkarıp hamile kalınıyor diyorlar tabi istisnalar hariç bu dogru ama cıkmıyor ki nasıl cıksın valla camları acıyorum bebek seslerini duysan dogumhane gibi burası

Yaaa ponçikkkk seniiiii burcun ne senin kuzumm çoğu şeylerimizi benzettim de yok anacım ben eskisine göre iyim ama çıkartmak mümkün değil Benimde ebem koymuş ismimi aynı zamanda zaten ebem halamdı benden ondan dolayı bu meslekteyim

Benim burcum akrep ama bir kaç özelliği hariç ben genelde balık burcuna benziyorum. Akrep burcu olarak en belirgin özelliğim bazı hassas konularda katı çizgilerimin olması, herkesle arkadas olsamda merhaba merhaba tarzında,herkesle kardeş gibi olmamam. Sevdiğim seyleri yada sevdiğim insanları aşırı sevmem . Ama yalancı ve patavatsız bencil insanlar bana yapmasalar bile tanımadığım birine bile yapsalar önüme dünyayı serse gözüm görmez. Yani bana iyi olması yetmez kimseye haksızlık yapmayacak bana dokunmayan yılan bin yasasın demem gibi gibi seyler. Akrep burcuna hiç benzemeyen özelliğim hiç bir zaman atılgan biri değilim olabildiğince sorundan kavgadan uzak dururum biri bir laf söylediğinde beynim durur 10 gün sonra sunu söyleseydim derim bir tek kendimi tam anlamıyla savunamam cünkü asırı aglıyorum o an konusamıyorum yani

Beni anlatmışsın ben de akrep burcuyum ve okurken aa ben diye diye okudum

Beni anlatmışsın ben de akrep burcuyum ve okurken aa ben diye diye okudum
Akreplerin genel özellikleri bunlar ama akrepleri cok kindar bilirler yalan yok eger bir insan ciddi anlamda art niyetle bilerek kötülük yaparsa mesela birinin dıs görünüşüyle bir ortamda alay etmek yada ufacık hatasını ortaya dökmeye calısmak yada cok güvenerek sırrını veren kişiyle küsünce herkese bunu ifşa etmek yada diyelim ki biriyle bir sorunu var o sorunu anlatırken egosunu tatmin etmek için onunla ilgili yasadıkları sorunla alakasız lakaplar takmak asagılamak gibi yada gözüyle görmediği şeyi o kişiye yakıstırmak gibi seyler yapıyorsa (onu kime yaptıgı cokta önemli değil) bir daha da güvenemem birdaha insan yerine koymam o kişiyi ama daha bir insanla başa cıkıpta kendimi savundugumu hatırlamıyorum ne zaman denesem ellerimin titremesini toparlayamıyorum konu kendim olunca bir evrim geçirşyorum bende anlamadım

Ben de öyleyim ya gerçekten öyleyim kindarlik da var kendimi savunamamak da sadece sonra içimden söylüyorum o insana o an yüzüne söylemem gerekeni

Benim kardeşş burcummmm bende yengeç şimdii uykuys geçiyorum ben sabaha görüşürüz kuzummmm

Kizlar merhaba kafam o kadar karıştı ki artık vücudumu tanıyamaz hale geldim ben kürtajsız düşükten sonra ilk adetim 12 gün sürdü şimdi bugün adetim biteli tam 8. Gün bugün belim kasıklarım da adet ağrısı gibi sancılar girdi ve afedersiniz ama kahverengi lekeler geldi adettim de yeni bitti acaba neden lekelendim busekilde başınıza geldi mi ? Nasipse 2 gün sonra doktora gideceğim ama sizlerede sormak istedim

Kürtajdan sonra düzensizlikler oluyor diye biliyorum. Yumurta falan çatlıyor ondan mı oldu acaba

Kafam çok karıştı ondanda olabilir bakalım tekrardan gebelik düşünüyorum acaba yesleme kanamasi mıdır diye aklimada geldi bir sürü şey düşünüyor insan vallahi Ovulasyon testleride sipariş ettim onları kullanmaya başlayacağım bu süreçlerde birazcık da sabırsız oldum galiba

Bu kadar erken yerleşme kanaması olur mu bilemedim. Endişelenmeyin bir kez hamile kalmışsınız olur allahın izniyle

Canım tekrardan merhaba
Canım tekrardan merhaba her iki overde periferik dizilimli folikül kistleri mevcuttur diyor korktuğum oldu sence nasıl bir çeşidi bu pcosun

Canım tekrardan merhaba

Canım tekrardan merhaba her iki overde periferik dizilimli folikül kistleri mevcuttur diyor korktuğum oldu sence nasıl bir çeşidi bu pcosun
Tam olarak bir bilgim yok acıkcası ama adet olup olmaman yumurtalıklarını calısıyor olması vs önemli sanırım Tiniminimavihanim yardımcı okurmusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…