Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Noluyo noluyo 😂 kız bata kaç gün var heyecanlandım teyze mi oluyoruz yoksa 🥰 mesajları kacırmısım 🥰😂
😍😍Kuzumm regl dündü hala olmadım.Geçen ayda böyle olduu karnımda ağrıyor regl hissim var biraz daha geçerse öylee yaparım test ben biraz test özürlüsüyümmm😂

Merhaba hanımlar ben de 3 seneye yakındır evliyim geçen sene temmuzda kayıp yaşadım.
15 temmuz son regl tarihim, en geç 30 en erken 23 gunde bir regl olurum.
Mayısta ilk ovulasyon testi kullandım 15.gun yumurtlama 16.gun catlama gördüm geçen ay kullanmadım, bu ay tekrar kullandım 15te yine yum ve çatlama gördüm 29 temmuzda.
Batı bekliyorum bat ovu ye göre 12 ağustos gözüküyor.

Merhaba hanımlar ben de 3 seneye yakındır evliyim geçen sene temmuzda kayıp yaşadım.
Mayısta ilk ovulasyon testi kullandım 15.gun yumurtlama 16.gun catlama gördüm geçen ay kullanmadım, bu ay tekrar kullandım 15te yine yum ve çatlama gördüm 29 temmuzda.
Merhaba canım cok az kalmıs inşaAllah bu ay güzel haberlerini alırız 🥰 var mı bir belirtin?

Haydiii canım hayırlısı neysee o olsunnn😍🙏🏻 Az kalmış zaten varmı bir sıkıntınız

Ben birde testle kavga ediyorum negatif cıkınca 😏 Al işte salak test varsa cıksın işte ne demek yooookkk diye bir baslıyorum gidip gelip sinirleniyorum sonra teste 😂
Çok tatlısın sevgitoşşş😂❤️ İnositol içerikli takviye kullanıyorum ondan mı olsu normalde adet düzenler ama kullandığım herşey ters tepiyor🫣

Polikistikover de yumurta kalitesini artırıyor adet döngüsünü düzenliyor kuzum ama benim düzenli adetimi biraz bozdu gibi döngü bozulunca stres basıyor benii
Tahmin edebiliyorum kuzum. Bende o takviyeyi alınca en az yarım saat oturduğum yerden kan ter içinde kalıyorum o kadar garip ki bu işe yarıyor mu demek bilmiyorum 😂 benim de normalde döngüm düzenlidir ama en ufak bir stres vs olsun hemen bozuluyor 2 ay regl olmayınca tarlusalla proxyfemin diye takviye verdi bana da bu ay doktor . Ay sen simdi testte yapmazsın beni meraktan catlatırsın burda 😂

Tahmin edebiliyorum kuzum. Bende o takviyeyi alınca en az yarım saat oturduğum yerden kan ter içinde kalıyorum o kadar garip ki bu işe yarıyor mu demek bilmiyorum 😂 benim de normalde döngüm düzenlidir ama en ufak bir stres vs olsun hemen bozuluyor 2 ay regl olmayınca tarlusalla proxyfemin diye takviye verdi bana da bu ay doktor . Ay sen simdi testte yapmazsın beni meraktan catlatırsın burda 😂
Bu gecikme gebelikten değil kuzumm yoksa yapardım geçen günde böyle gecikti 🤣 ben artık birşey kullanmama tarafındayım.Olan bir döngüm vardı oda şaşmasın bariii ben burda söktürücü filan alamıyorum reçetesiz o yüzden masaj yapacam galibaa 🥲

Bu gecikme gebelikten değil kuzumm yoksa yapardım geçen günde böyle gecikti 🤣 ben artık birşey kullanmama tarafındayım.Olan bir döngüm vardı oda şaşmasın bariii ben burda söktürücü filan alamıyorum reçetesiz o yüzden masaj yapacam galibaa 🥲
Hemen yapma kuzum sen yinede tedbir amacşı test yap hiç belli olmaz bakarsın hamilesindir o masaj bebeklere zararlıymıs. Benim döngü sasınca hiç olmuyorum yani gecikme falan değil bildiğin 2 bucuk ay oldu olmayınca mecbur doktor ilaç verdi zaten 10 güne kadar gecikmeler normal kabul ediliyor ama gebe olmadıgından emin olmadan masaj yapma kuzucum

Hemen yapma kuzum sen yinede tedbir amacşı test yap hiç belli olmaz bakarsın hamilesindir o masaj bebeklere zararlıymıs. Benim döngü sasınca hiç olmuyorum yani gecikme falan değil bildiğin 2 bucuk ay oldu olmayınca mecbur doktor ilaç verdi zaten 10 güne kadar gecikmeler normal kabul ediliyor ama gebe olmadıgından emin olmadan masaj yapma kuzucum
Yok kuzum zaten emin olmadan masaj falan yapmam.Önden mutlaka test yaparım.Keşke bir mucize olsa.
Az önce birinin doğum vloğunu izledim duygular şelale öyle uzak geliyor ki Rabbim bu yolda olan hepimizee güç sabır versiinn aminn🥹

Yok kuzum zaten emin olmadan masaj falan yapmam.Önden mutlaka test yaparım.Keşke bir mucize olsa.
Az önce birinin doğum vloğunu izledim duygular şelale öyle uzak geliyor ki Rabbim bu yolda olan hepimizee güç sabır versiinn aminn🥹
Amin kuzum seni o kadar iyi anlıyorum ki. Bakma sürekli espri yaptıgıma benim gözümde yaş sürekli. Evet biliyorum cocuk büyük sorumluluk yeni bir hayat gibi insanın bebeginin olması hersey den feragat etmek gerekiyor dünyanın en büyük sorumluluğu gibi. Birinden duymus tum anne babalar evlatlarının hizmetcisidir diye gerçekten öyle. Dün bir eşimin arkadasının hanımıyla tanıstık. Kadın önce yüzüme bakmadan selam bile vermeden cocugun peşinden parka gitti eşim. Arkadaslarıyla oyun oynamaya gitti aradan uzun zaman gecince kadın geldi yanıma selam verip tanıstık dedi ki parktaki oyuncakların hepsi demir biryerini carpacak diye korkuyorum annelik cok zor dedi. Sonra cocugun suyla oynamaktan ayakları ıslanmıs üsüyorum deyince kadın ayakkabısını cıkarıp kendi coraplarını giydirdi. Bu arada kadın cok negatif bir insan kendide söylüyor kimseyle görüşmek asla istemiyormuş biraz farklı kafa yapısı bana göre bana cok garip davrandı bana özel mi bilmiyorum ama kendimi asırı kötü hissettim . zaten zorla tanıstı benimle 1 saat yanıma gelmesini bekledim cünkü tanısalım diye bulusmustuk tuhaf bir muamele yaptı bana tuhaf tuhaf konustu ama evladına gülümseyerek bir bakısı vardı ki ah su annelik dedim nasıl bir insan olursan ol evladına bakarken sevgi dolu bir insana dönüşüyorsun dedim sagolsun sayesinde 1 saati gecik cocuk izledim parkta. Kadın tanışdıktan sonra kızı gezelim dedi bende geleyim diyorum yok rahatını bozma dedi ısrar ettim kabul etmedi bastı gitti hadi dedim ilk adımı sen at bos bos tek basına oturuyorsun dedim kendime. sonra eşimi aradım eşinden nosunu alıp istedim yanlarına gittim taa nerelere kadar gitmişler. Cocuguna yaklaşmak sevmek zaten mümkün değildi herkese karsı böyledir diye düşündüm . Ve suanda Oturduğum apartman 30 daireli her katta en az bir bebek var sabaha kadar anneleriyle sakalasmalarını kadınların bebekleriyle konusmalarını bebeklerin aglamalarını dinliyorum hepsine dua ediyorum Rabbim herkesin evladına hayırlı saglıklı uzun ömürler versin. Ama bu bebek süreci öyle yorucu ki Rabbim kimseyi cok fazla beklemesin. Sende asla ümidini yitirme zaten birebir adet belirtileriyle aynı oluyormus herkes öyle diyo. Ben cok inanıyorum Allahın izniyle seninde tez vakitte hamilelik haberini alıcaz burda sonra mutluluktan aglıycaz 🥰

X