Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hanımlar bir şey sormak istiyorum. Ben geçen ay kimyasal gebelik geçirdim. Bu ay da bugün bat. Herhalde bir şey yok, minik ağrılar vardı onlar da yok. Dün test yaptım negatifti bugün beyaz akıntı var.
Belkş geç döllenme dir kuzum kimyasal dan sonra hemen gebe kalan cok bir kaç gün bekle regl gelmezse testi tekrarla hatta c. Tesi yap bende o gün yapıcam

Kızlar eşim diyor ki bu ay ben cok sabretmişim bende zor sabrettim duramıyorum suan bile dedim dayanamıyoooommm diyen komik bir amca var onu acto dinletiyor bana. Ay inşaAllah bu ay hamile kalmısızdır yoksa cok üzğçülücem

Kızlar adetime 5 gün var dün çamaşirda az miktarda kahverengi leke gördüm bugunde bir kaç kere damla damla geldi yerleşme mi yokaa adet öncesi lekelenme mi emin olamiyorum daha önce 2 kez tup bebek negatif oldu dogal yolla kendiliginden olma ihtimali cok heyecanlandirio ama kaptirmak da istemiyorum yerleşme kanamasi bahsettigin gibi mi olur? Bi de yerlesmeden kac gun sonra test yapsam cikar acaba

Bence sen yarın ilk idrarına erken gebelik testi yap canım inşallah yerleşmedir Rabbim mucizesini sana nasip etmiştir

Bu ay durumum böyle, erkek arkadaşım yurtdışında olduğu için sadece yumurtlamadan 1 gün öncesini degerlendirebildik. 17 sinde çok ağrılı 1-2 damla pembe kan damlası, herhalde yumurtlama kanaması. Ki hayatımda bu güne kadar hiç yumurtlama kanaması olmamıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…