Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benim tek taraflı ağrı sağ yumurtam benimde hisim yok ama tevekkül Allah mevlam neylerse güzel eyler inşallah bebektir
İnşaAllah kuzum benimde iş yapınca sag kasıgım batıyo karnına adet agoros gibi agrı lar giriyo dinlenince geçiyo. Sola kasık oturunca batıyo. 2 taraflı kasık batması hiç duymadım bende cok saskınım içime sıkıntı girdi

Eki Görüntüle 3137666
Eki Görüntüle 3137667
Teyzeleri çizgi var dimi bugün ovülasyondan sonra 9. Günüm

İnşallah batımız aynı rabim hayırlı haber vermeyi nasip etsin gebelik testi alayım dedim ama korkuyorum

İnşallah güzel haberlerinizi alırız. Bizde moraller düşük. Eşimin morfolijisi %2 çıktı... Morali çok bozuldu. Sayı hareket çok güzel ama işte. Bizim süreç uzayacak gibi. Artık kendimde belirti bile aramıyorum.

Rabb'im hayırlı zamanlarda saglıklı bebişler versin inşallah hepimize gliba akışına bırakmak en temizi .ara ara iğne gibi batmalar oluyor ama piskolojik olarak vücudumuz sonra degşik reaksiyonlar gösteriyor en iyisi beklemek acaba acba demeden .süpriz olur belki bizede .kendimi moda sokuyorum eşimde o modun üst seviyesine çıkıyor sonra çok üzülüyor .kemdi hayal kırıklığı o unutp ona daha çok üzülüyorum

Canım sabah akşam keçiboynuzu içirsene çok faydası var düzelir allahın izniyle

Hiç öyle düşünme kuzum kürler kullanarak hamile kalan cok kişi var arastıralım Biraz Allah büyük. Sakın umutsuz olma

Allah hepimize tez vakitte hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin bende o durumdayım ama eşim cok sakin benim 0 heyecan. Ben bu ay cok negatif düşünüyorum habire sinirliyim Sebepsiz yere hemde normalde hiç böyle değilimdir

Kızlar bende çok olsun istiyorum bir kızım var çok şükür tüp bebek tedavisi ile kavuştuk ikincide 3 saat yaşadı vefat etti tekrar tüp yaptım olmadı her şeyi deniyorum yaşım geviyor FSH 21 geçen ay hacamat bu ay sülük yaptirdim sizden dua istiyorum kimin duası kabul olur bilinmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…