Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Üzülme zaten eve neşe katar yine eminim canım 🥰benimde eşime kalsa en az 5 olmalı ama onlar hayal yani 😂
Benim eşim 2 tane olsun iyi yetiştirelim diyo rahat ettirelim diyo bana kalsa ben çocukları çok seviyorum bekarkende kızlara diyordum 5 tane yaparım hala eşimde istese yapardım ama ona hak veriyorum bebeklik neysede gelecek sunmak önemli

Benim eşim 2 tane olsun iyi yetiştirelim diyo rahat ettirelim diyo bana kalsa ben çocukları çok seviyorum bekarkende kızlara diyordum 5 tane yaparım hala eşimde istese yapardım ama ona hak veriyorum bebeklik neysede gelecek sunmak önemli
Aynen öyle kuzum zaten kolay birsey de oldugunu düşünmüyorum cocuk büyütmenin

Maalesef 2-3 ay önceden bırakın diyorlar ben şuan yarı yarıya azalttım ama ben açıkçası onu okuduktan sonra ve doktor söyledikten sonra kesin birakmam gerektiğine karar verdim. Bu arada bende 2-3 ay sonrası için planlıyorum Allah nasip ederse

Maalesef 2-3 ay önceden bırakın diyorlar ben şuan yarı yarıya azalttım ama ben açıkçası onu okuduktan sonra ve doktor söyledikten sonra kesin birakmam gerektiğine karar verdim. Bu arada bende 2-3 ay sonrası için planlıyorum Allah nasip ederse
Sigarayı mı? İnşaAllah hersey gönlünce olur canım Rabbim cok bekletmesin 🥰❤️

Muhteşemm kızlarrr 🥰
Durum bildiriyorum dün gece çok saçma sekilde bir sağ bir sol kasıgıma batmalar oldu sanki orda tadilat varmıs gibi şiddetli değil ama net kendini hissettirdi. Az önce bir anda hapşurmamla sag kasıgımda ceviz gibi yuvarlak sekilde acı batma gerilme gibi birsey oldu ve sag bacagıma vurdu 3 saniye falan sürdü ama çok şiddetliydi hala bir sağa bir sola batma oluyo kasıklarda biri dürtüyo gibi. Garip olan hiç 2 taraflı batma olmazdı bende hatta sol tüpüm kapalı heralde diye düşünmüştüm geçen gün çünkü orda hiç agrı batma vs hiç olmazdı 🥰 ayın 19 unda saglı sollu kasık ve Rahim agrım olmustu şiddetli. uzanınca hafifledi uyumusum 4 saat sonunda uyanınca geçti. 21 inde ise sag baskın sekilde solda belli belirsiz sekilde batma gibi olmustu sonra oda azalmıstı ama dün geceden beri agrıdan ziyade bir sola bir saga batma oluyo 3-5 dk da bir. Bat 3 veye 5 Ekim diye düşünüyorum. Sizce umutlanayım mı 🥰 tabi ben hala adettir bu beynimin oyunlarıdır diye düşünüyorum ama hayırlısı @sevdaluk1911 loirily loirily @Polenimbenimle @bilemegec @mehrunnisa @Tiniminimavihanim @Safransari Eymen01 Eymen01 ve unuttuğum diğer cağnımm kızlar ❤️🌼
Benim belirtileri hatırlıyorsun değil mi 😍😍😍😍😍 ay hadi hayırlısı 😍😍😍😍😍 anca girebildim ben okul yoğun geçiyor ☺️

İnşaAllah canım ama heryerim yanıyo sanki üşütme belirtisi gibi geldi bana dünde bir türlü ayaklarımı ısıtamadım ne yaptıysam olmadı
Sizin ora soğukmu bizim bura baya soğudu oğluşumda çok deli yatıyor hasta oldu üstünü çok açıyo ortamıza yatırdım dedim artık bizle yatsın gecede rüyamda adet oluyordum hadi bakalım hayırlısı ben hiç böyle rüyalar görmezdim bilinçaltım resmen benle oynuyor şuanda belimden sol bacağıma Bi ağrı vuruyor belirti olabilirmi acaba

Sizin ora soğukmu bizim bura baya soğudu oğluşumda çok deli yatıyor hasta oldu üstünü çok açıyo ortamıza yatırdım dedim artık bizle yatsın gecede rüyamda adet oluyordum hadi bakalım hayırlısı ben hiç böyle rüyalar görmezdim bilinçaltım resmen benle oynuyor şuanda belimden sol bacağıma Bi ağrı vuruyor belirti olabilirmi acaba
Bizim geceleri cok Soguk . Kuzum bu dediğin de belirti olabilir hersey belirti olabiliyor acıkcası ama işte bu beynimizin oyunu mu yoksa gerçekten belirti mi adet olmamızla anlasılıyor 😏

X