Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bekle bencede canim.
Beklemekte güzel 🥰
Ay hiç güzel değil suan tükenmişlik sendromunda gibiyim öyle halsizim ki mesaj yazarken bile elimi kucagıma koyup destekliyorum enerjim tamamen yerlerde ayın 19 unda sag sol kasık ve rahmim cok şiddetli agrıdı onu yumurtlama kabul etsem bile bat 3 ü oluyor daha cok var yani 😂 suan ruhum bayılmıs durumda ama bedenim hala oturuyor sanki 😂

Ay hiç güzel değil suan tükenmişlik sendromunda gibiyim öyle halsizim ki mesaj yazarken bile elimi kucagıma koyup destekliyorum enerjim tamamen yerlerde ayın 19 unda sag sol kasık ve rahmim cok şiddetli agrıdı onu yumurtlama kabul etsem bile bat 3 ü oluyor daha cok var yani 😂 suan ruhum bayılmıs durumda ama bedenim hala oturuyor sanki 😂
Sevgitoşumm yaa😂😂😂 sanki güzel şeyler olacakk gibi hissediyorum ben😍😍

Sevgitoşumm yaa😂😂😂 sanki güzel şeyler olacakk gibi hissediyorum ben😍😍
Ben suan biri beni yandan itsede yere düşüp uyusam diye hissediyorum 😂😂 bosluga bakıyo gözlerim de bugun tüm gün uyudum ama uykudan ziyade sanki kollarım bir tuhaf hareket edince bana ait değil gibiler 😂😂🥰 bu ay inşaAllah güzel haberler alırız kuzum rüyamda ya hamileyim yada dogum yapıyorum düşünmicem dedikçe beynim sen kim köpeksin düşüneceksin tabi diyo 😂

Benim de bata 4 vardı yumurtlamaya göre canim, bugün leke geldi 😔

Eczaneler buraya cok uzak ama zaten fırsatım olsada almam bu ay 😂 sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum Rabbim sabır versin sonucunda da hamilelik versin 😂
Bende testi yarın aldırıcam eşime ama ayın 10 una kadar yapmamayı düşünüyorum sabredebilirsem ve adet olmazsam bat 4 Ekim en azından 6 gün geciksinki net olsun

Siyah bir akıntı geldi sabah devam etmedi
Ama benim böyle başlar hep, siyah akıntı gelir bir kaç gün, sonra kırmızıya döner.

Dediğiniz gibidir inşallah, yerleşme kanamasidir. Yumurtlamanin 10. Gunundeyim.
İnşallah yerleşme kanaması dır yoksada bidahaki sefere olur inşallah

Muhteşemm kızlarrr 🥰
Durum bildiriyorum dün gece çok saçma sekilde bir sağ bir sol kasıgıma batmalar oldu sanki orda tadilat varmıs gibi şiddetli değil ama net kendini hissettirdi. Az önce bir anda hapşurmamla sag kasıgımda ceviz gibi yuvarlak sekilde acı batma gerilme gibi birsey oldu ve sag bacagıma vurdu 3 saniye falan sürdü ama çok şiddetliydi hala bir sağa bir sola batma oluyo kasıklarda biri dürtüyo gibi. Garip olan hiç 2 taraflı batma olmazdı bende hatta sol tüpüm kapalı heralde diye düşünmüştüm geçen gün çünkü orda hiç agrı batma vs hiç olmazdı 🥰 ayın 19 unda saglı sollu kasık ve Rahim agrım olmustu şiddetli. uzanınca hafifledi uyumusum 4 saat sonunda uyanınca geçti. 21 inde ise sag baskın sekilde solda belli belirsiz sekilde batma gibi olmustu sonra oda azalmıstı ama dün geceden beri agrıdan ziyade bir sola bir saga batma oluyo 3-5 dk da bir. Bat 3 veye 5 Ekim diye düşünüyorum. Sizce umutlanayım mı 🥰 tabi ben hala adettir bu beynimin oyunlarıdır diye düşünüyorum ama hayırlısı sevdaluk1911 sevdaluk1911 @loirily @Polenimbenimle @bilemegec mehrunnisa mehrunnisa Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Safransari Safransari Eymen01 Eymen01 ve unuttuğum diğer cağnımm kızlar ❤️🌼
Canimmm benimm inslalah bu tum belirtiler bebistendir. Normalde boyle seyler yasamiyorsan bebekle ilgili olabilir. Hatirlarsan benim de sag kasik agrim vardi bel agrima eslik eden. Ama daha bir hafta varmis. En azindan bir 4 gun gecsin test yaparsin insallah bebis haberini aliriz😍

Canimmm benimm inslalah bu tum belirtiler bebistendir. Normalde boyle seyler yasamiyorsan bebekle ilgili olabilir. Hatirlarsan benim de sag kasik agrim vardi bel agrima eslik eden. Ama daha bir hafta varmis. En azindan bir 4 gun gecsin test yaparsin insallah bebis haberini aliriz😍
Kuzum 4 ü gibi anca yaparım ben test 🥰 ay inşaAllah bebiş vardır. Belirtilere güvenemiyorum çünkü her ay yeni belirti üretiyor sanki beynim 😏

X