Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bekle bencede canim.
Beklemekte güzel
Ay hiç güzel değil suan tükenmişlik sendromunda gibiyim öyle halsizim ki mesaj yazarken bile elimi kucagıma koyup destekliyorum enerjim tamamen yerlerde ayın 19 unda sag sol kasık ve rahmim cok şiddetli agrıdı onu yumurtlama kabul etsem bile bat 3 ü oluyor daha cok var yani suan ruhum bayılmıs durumda ama bedenim hala oturuyor sanki

Sevgitoşumm yaa sanki güzel şeyler olacakk gibi hissediyorum ben

Sevgitoşumm yaa sanki güzel şeyler olacakk gibi hissediyorum ben
Ben suan biri beni yandan itsede yere düşüp uyusam diye hissediyorum bosluga bakıyo gözlerim de bugun tüm gün uyudum ama uykudan ziyade sanki kollarım bir tuhaf hareket edince bana ait değil gibiler bu ay inşaAllah güzel haberler alırız kuzum rüyamda ya hamileyim yada dogum yapıyorum düşünmicem dedikçe beynim sen kim köpeksin düşüneceksin tabi diyo

Benim de bata 4 vardı yumurtlamaya göre canim, bugün leke geldi

Eczaneler buraya cok uzak ama zaten fırsatım olsada almam bu ay sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum Rabbim sabır versin sonucunda da hamilelik versin
Bende testi yarın aldırıcam eşime ama ayın 10 una kadar yapmamayı düşünüyorum sabredebilirsem ve adet olmazsam bat 4 Ekim en azından 6 gün geciksinki net olsun

Siyah bir akıntı geldi sabah devam etmedi
Ama benim böyle başlar hep, siyah akıntı gelir bir kaç gün, sonra kırmızıya döner.

Dediğiniz gibidir inşallah, yerleşme kanamasidir. Yumurtlamanin 10. Gunundeyim.
İnşallah yerleşme kanaması dır yoksada bidahaki sefere olur inşallah

Canimmm benimm inslalah bu tum belirtiler bebistendir. Normalde boyle seyler yasamiyorsan bebekle ilgili olabilir. Hatirlarsan benim de sag kasik agrim vardi bel agrima eslik eden. Ama daha bir hafta varmis. En azindan bir 4 gun gecsin test yaparsin insallah bebis haberini aliriz

Kuzum 4 ü gibi anca yaparım ben test ay inşaAllah bebiş vardır. Belirtilere güvenemiyorum çünkü her ay yeni belirti üretiyor sanki beynim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…