Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hepimiz aynıyızz çiçeğim bedenen psikolojik olarak yorulduk ama şöylede diyorum ben düştüysek kalkarız biz🤲🏻❤️ bazen içimi döküp ağlıyorum sonra isyan ettim diye kendime kızıyorum böyle karışık bir döngü
1seneye kadar bekle canım kilo ver Akdeniz usulu beslen eşine keçi boynuzu özü pekmezi kullandır. Aynı zamanda arı sütü poleni karışımı da kullanın.ve bolca dua Elbet sonumuz mutluluk ama öncesi biraz yorulacağız ben öyle kabul ettim
İnşallah en yakın zamanda anne baba olmayı rabbim sana buradaki arkadaşlarıma bana dileyen herkese nasip etsiin💓🌺
Güzel dileklerin için teşekkür ederim öncelikle☺️
Geçen ay da keçiboynuzu özü pekmezi çakşır suyu tarçın zencefil zerdeçal karışımını da yaptım.Arı sütü poleni karışımını denemedim daha aldıklarım duruyor 😀
inşaAllah hamiliyiz yazarız buraya hayırlısıyla 🙏

Umudunu asla kaybetme canım. Hem bakarsın bu ay Rabbim bebegi nasip etmiştir. Hersey vaktini bekler bizde vaktimizi bekliyoruz işte kuzum ❤️ regline az kalmıs inşaAllah aynı zamanlarda hepimiz hamileyiz yazarız buraya bu ay 🌼
İnşaAllah sevgiciğim çok teşekkür ederim kucaklarımız dolsun istiyorum 💓
Ama regl belirtileri yaşadıkça da üzülüyorum eşim de eksiklik görmekten korktuğu için bence kontrole gitmek istemiyor ama ya gecikirsek varsa bir sorun tedavi için zaman geçiyor olacak.Rabbime dua ediyorum sürekli hepimiz için 🤲

Umudunu asla kaybetme canım. Hem bakarsın bu ay Rabbim bebegi nasip etmiştir. Hersey vaktini bekler bizde vaktimizi bekliyoruz işte kuzum ❤️ regline az kalmıs inşaAllah aynı zamanlarda hepimiz hamileyiz yazarız buraya bu ay 🌼
Evleneli de bir yılı geçiyor bu arada sadece kilom var ve sigara çok içiyorum.

İnşaAllah sevgiciğim çok teşekkür ederim kucaklarımız dolsun istiyorum 💓
Ama regl belirtileri yaşadıkça da üzülüyorum eşim de eksiklik görmekten korktuğu için bence kontrole gitmek istemiyor ama ya gecikirsek varsa bir sorun tedavi için zaman geçiyor olacak.Rabbime dua ediyorum sürekli hepimiz için 🤲
İnşaAllah canım. Erkeklerin cogu öyle benim kide bekleyelim biraz vs diyor. Benim de belirtiler adet belirtisi gibi ama ben korunuyor Ken hiç adet belirtisi olmazdı karnım agrırdı 1 saate de adet olurdum korunmayı bir bıraktım 10 gün önceden baslıyor suan belirtiler

İnşaAllah canım. Erkeklerin cogu öyle benim kide bekleyelim biraz vs diyor. Benim de belirtiler adet belirtisi gibi ama ben korunuyor Ken hiç adet belirtisi olmazdı karnım agrırdı 1 saate de adet olurdum korunmayı bir bıraktım 10 gün önceden baslıyor suan belirtiler
Evlendikten sonra zaten bat tarihlerim çok değişti bir erken bir geç olmaya başladım dengem şaştı.

Evlendikten sonra zaten bat tarihlerim çok değişti bir erken bir geç olmaya başladım dengem şaştı.
Öyle oluyo canım vucut şaşırıyor ilk etapta da. Bu süreçler hep normal. İnşaAllah tez vakitte güzel haberler alırsın ❤️ çok yorucu hersey. Şu an kendimi çok halsiz bitkin hissediyorum, sanki kanım çekilmiş gibi öğlen uyudum 16 bucuk gibi uyanmıs ım zor kalktım resmen

Gerçekten sende kendimi gördüm aynı şeyler ne eksik ne fazla kuzum🥺🥺
Ben artık çevremin bana stres dediği zaman üzülüyodum ya insan kendine zaten bu sıkıntıyı Vermek istemez ama zaman geçtikçe gerçekten kabulleniyorsun aklıma hiç gelmediği de oldu ama olmuyor işte
Belkide tedaviye ihtiyacımz var bizin benimde 2yıla yaklaştı
2022 bitmeden anne olabilmeyi Rabbim her birimize nasip etsiinn aminn 3kişi şeklinde girelim hayırlısıyla 🥰
3 kişi 4kişi 5 kişi farketmez sağlıklı olsunlar da 😁😍
Bazen hayal kuruyorum işte bir bebeğim olsun derken belki Rabbim iki bebek nasip eder falan öyle hayallere kapılıyorum🙈 çevremdekiler çocuk soruyor hep etrafım yeni doğum yapmış insan dolu
Öyle bi ortamda ay benimki uyumuyor benimki şu mamadan yiyor tarzı şeyler dinliyorum 🥲 evden bile çıkasım yoktu bi ara
İnşallah yeniyıla kadar doğum yapacağımız tarihler belli olmuş olur canım🥰
İlk zamanlar diyordum eşime şu tarihe göre ayarlayalım da şu burç olsun falan
Ne safmışım 🥴

3 kişi 4kişi 5 kişi farketmez sağlıklı olsunlar da 😁😍
Bazen hayal kuruyorum işte bir bebeğim olsun derken belki Rabbim iki bebek nasip eder falan öyle hayallere kapılıyorum🙈 çevremdekiler çocuk soruyor hep etrafım yeni doğum yapmış insan dolu
Öyle bi ortamda ay benimki uyumuyor benimki şu mamadan yiyor tarzı şeyler dinliyorum 🥲 evden bile çıkasım yoktu bi ara
İnşallah yeniyıla kadar doğum yapacağımız tarihler belli olmuş olur canım🥰
İlk zamanlar diyordum eşime şu tarihe göre ayarlayalım da şu burç olsun falan
Ne safmışım 🥴
Ah ahh bu sahnelerin hepsiii yaşandıı kuzumm🥴🥴🥴
Gönülden kocaman aminn Rabbim sevindirsin çok güzel aya girdik bol salavat getirip dualarımızı edelim 😍🤲🏻

Bende test yok ben 4-5 Ekim gibi anca aldırıp yapıcam testi
Benim bata var daha düzensiz bazen 27 günde bazen 25 günde oluyor bugün test yaptım bir saat sonra silik çizgi çıktı sonra iki tane daha yaptım erken ve normal kaset negatif hemen kana gittim 0.15 negatif bata var zatende ya 29 Eylül yada 1 Ekim olmam lazım bakalım pikim 18 Eylül oldu 19 da iki renk eşitti ovulosyonda sonra silislesmeye başladı ben mi acele ediorum anlamadım 😔

Benim bata var daha düzensiz bazen 27 günde bazen 25 günde oluyor bugün test yaptım bir saat sonra silik çizgi çıktı sonra iki tane daha yaptım erken ve normal kaset negatif hemen kana gittim 0.15 negatif bata var zatende ya 29 Eylül yada 1 Ekim olmam lazım bakalım pikim 18 Eylül oldu 19 da iki renk eşitti ovulosyonda sonra silislesmeye başladı ben mi acele ediorum anlamadım 😔
20 sini çatlama kabul edip 4 ekim gibi adet zamanına denk geliyor kuzum çok erken yaptırmıs sın testi bebiş varsa bile daha yoldadır 3 güne anca rahme yerleşir 3 günden sonrada beta hcg anca salgılanmaya baslar en erken 2 Ekim gibi kaset testte cıkar biraz daha sabret bence canım

20 sini çatlama kabul edip 4 ekim gibi adet zamanına denk geliyor kuzum çok erken yaptırmıs sın testi bebiş varsa bile daha yoldadır 3 güne anca rahme yerleşir 3 günden sonrada beta hcg anca salgılanmaya baslar en erken 2 Ekim gibi kaset testte cıkar biraz daha sabret bence canım
Bencede haklısın işte aceleciligim yok mu rabbim insallh dualarımızı kabul eder

X