Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Aranıza yeni katıldım canlar bilgilerinize ihtiyacım var.bende pko var .letu diye ilaç kullandım ilk iki ay catlayma iğnesiyle tutmadı son ilacı catlayma iğnesi olmadan kullandım yumurtam kendisi catladı ilacı bıraktıktım 3 ay boyunca kendim rgl oldum.tekrar hastaneye gittim HGS çeltirdiö doktor kapalı gibi ama biz 6 ay boyunca ovülasyon takip yapcaz dedi femara verdi .sonra ilacı aldık son adet tarihim de adet oluyorum sandım yumurta akısıtısı dediler kan gelince ben ilacı kullandım tedavi oldum yerde baya uzaktanyım kullanırken tekrar pembe lekeler geldi ama kesildi kan negatif

Selam konu baya ilerlemiş bende de pkos var hic gebelik yasamadim 2 bucuk senedir istiyorum hormonlar gayet düzgün testesterona bakti dr 0.5513 cikti bu cok yuksek sanirsam degil mi aranizda varmi testesteron sonucu yuksek olan

Bende de pko var da femaradan cok bi sonuc alamadim malesef insallah siz sonuc alirsiniz tabi kisiden kisiye degisiyor

İlk defa kullanıyorum kasıklarımda batmalar oluyor canım ..4 gün önce de hasta olucak gibi bel agrısı kasık ağrısı falan çektim kendimi bu ay bilinmeze soktum.normalde adet günüm ama âdetin ortasında ilaç kullandım .hamile kalırsam da rabbimin mucizesi derim:)

Ne de çok benzeriz bendr aynıyımm dediğim herşeyi yaptım incir kürü clife macun vs vs nasip kuzum beklemeye devam inşAllah ben sanki sonum tedavi yanii buna kanaat getirdim

Tekrardan doktora gitmelisin canım belki lilaç, ara kanama gibi yapmıstır

Hayırlısı kuzum bende adet yoruyorum herseyi testi haftaya 4 ü 5i gibi yaparım kuzum adet olmazsam. Çünkü bunlar adet belirtisi de olabilir

Hayırlısı olsun kuzum bende uyku halide tam belirti sayılmaz çünkü ben kendimi bildim bileli hep uykusuz ve yorgunum bak suan yine uyuya kalmısım anca uyandım

Kuzucumm inşAllah bu ay o aydır .Senin mutlu haberinle coşarız Hiç ummadık sevinçler yaşatsın Rabbim sana aminn

Ne de çok benzeriz bendr aynıyımm dediğim herşeyi yaptım incir kürü clife macun vs vs nasip kuzum beklemeye devam inşAllah ben sanki sonum tedavi yanii buna kanaat getirdim
Benim arkadaş çocuk düşünüyorum dedi ilk ay olmadı ikinci ay hamileydi stresten olmuyor deniliyor ama arkadaş çok da sinirli her an herşeye bağıran bi tipti nasip işte
Benim stres yapmadığım zamanlar da oldu bu ay hamileyim inş diye totem yaptığım da oldu hepsi fos
Zamanı değilmiş diye kendimizi avutuyoruz işte hayırlısı nasip olsun
Bende tedaviye yöneliyorum artık klomen femara vs denemiştim zaten

Saglı sollu batma hissi olmuş olabilir ama çok şiddetli değildi muhtemelen. Bata 2 gün kala falan cok şiddetli bucak gibi 2 kere keskin agrı girmişti kasıklarıma ve ayak bileklerim kadar inmişti agrısı hatırladığım bunlar canım pek benzemiyor zaten ona kıyasla belirtiler için bile erken

Gittim canım beta testi yptı negatif dedi ilç yaptır dedi gönderdi 10 gün öncede olmuştu ona yumutlama dedi tuaf

Gerçekten sende kendimi gördüm aynı şeyler ne eksik ne fazla kuzum
Ben artık çevremin bana stres dediği zaman üzülüyodum ya insan kendine zaten bu sıkıntıyı Vermek istemez ama zaman geçtikçe gerçekten kabulleniyorsun aklıma hiç gelmediği de oldu ama olmuyor işte
Belkide tedaviye ihtiyacımz var bizin benimde 2yıla yaklaştı
2022 bitmeden anne olabilmeyi Rabbim her birimize nasip etsiinn aminn 3kişi şeklinde girelim hayırlısıyla

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah
Yaklaşık 9 aydır gebe kalamıyorum maalesef hep Rabbimden hayırlısını diledim.Bazı aylar stres yapıp sürekli test yaptım bazı aylar hiç düşünmedim saldım ama yine olmadı.Kadın doğuma gidip kontrol ettirdim kendimi neyseki ne pcos ne de başka bir aksilik çıkmadı.Zamanında eşimde varikosel olmuş ama tedavi sonrası sperm testi de iyi çıkmış.Neyse geçen ay ovülasyon testlerinden aldım ve 14,15,16 eylülde korunmasız ilişkiler oldu bu günleri değerlendirdik.Aslında çok da vücudumu dinlemek istemiyorum ama iki gün önce gece sağ boşluk tarafımda karıncalanma oldu eşim mi elini koydu diye bile baktım o kadar güçlü hissettim düşünün.Genel olarak kasıklarımda özellikle sol tarafta ağrı batma oluyor.İki gündür de vajinamda regl döneminden önce olduğu gibi arada ağrılar oluyor göğüs hassasiyetim de başladı.Olası adet günü 30 Eylül tahmini adet de 2 Ekim görünüyor yakın çünkü.Ben gerçekten çok yoruldum ve benden önce evlenen arkadaşlarım bile yavrularını kucaklarına aldılar.Eşime diyorum ki araştırmaya gidip gerekli ince kontrolleri yaptıralım sen yine de sperm testi ve ben rahmime detaylı baktırayım biraz daha bekleyelim diyor.Ne yapacağım inanın bilmiyorum isyan etmek de istemiyorum ama çok üzgünüm Lütfen güzel şeyler duymaya bilmeye ihtiyacım var.

Hepimiz aynıyızz çiçeğim bedenen psikolojik olarak yorulduk ama şöylede diyorum ben düştüysek kalkarız biz bazen içimi döküp ağlıyorum sonra isyan ettim diye kendime kızıyorum böyle karışık bir döngü
1seneye kadar bekle canım kilon varsa kilo ver Akdeniz usulu beslen eşine keçi boynuzu özü pekmezi kullandır. Aynı zamanda arı sütü poleni karışımı da kullanın.ve bolca dua Elbet sonumuz mutluluk ama öncesi biraz yorulacağız ben öyle kabul ettim
İnşallah en yakın zamanda anne baba olmayı rabbim sana buradaki arkadaşlarıma bana dileyen herkese nasip etsiin

Umudunu asla kaybetme canım. Hem bakarsın bu ay Rabbim bebegi nasip etmiştir. Hersey vaktini bekler bizde vaktimizi bekliyoruz işte kuzum regline az kalmıs inşaAllah aynı zamanlarda hepimiz hamileyiz yazarız buraya bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…