Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşallah bir hafta sonra müjdeni yazarsın buraya ben ertelemedim evlenince hemen çocuk yaptık kızım olu aktı 33 haftalıkken ölü doğdu 40gün sonra oğluma hamile kaldım çok şükür zorluklarlada olsa kucağıma aldım şuan biraz oğlum için ertelemek istiyorum bana çok düşkün biraz daha büyüsün yoksa bide kızım olmasını çok istiyorum ertelemek istiyorum ama kendimide biliyorum pozitifi öğrenim sevinçten içim kıpır kıpır olur 😂
Başın, sagolsun çok üzüldüm kaybın için Rabbim bu evladına ve gelecekteki evlatlarına uzun ömürler versin.
Kuzum zaten bu bir çukur insan bir kere şüphe edince istemediği halde bir anda bebek delisi oluyor ben korunurken bir kaç kaçakta öyle olmustum hele negatifi görümce o zamanlar iyice takıntı olmustu. Zor bu işler ya. İnşaAllah bende haftaya bu günlerde buraya hamileyim yazabilirim ama nedense kendimi umutlandırmaya xalıstıkca daha cok adete yoruyorum belirtileri mi

Başın, sagolsun çok üzüldüm kaybın için Rabbim bu evladına ve gelecekteki evlatlarına uzun ömürler versin.
Kuzum zaten bu bir çukur insan bir kere şüphe edince istemediği halde bir anda bebek delisi oluyor ben korunurken bir kaç kaçakta öyle olmustum hele negatifi görümce o zamanlar iyice takıntı olmustu. Zor bu işler ya. İnşaAllah bende haftaya bu günlerde buraya hamileyim yazabilirim ama nedense kendimi umutlandırmaya xalıstıkca daha cok adete yoruyorum belirtileri mi
Benim birkaç ay önce 10 günlük Bi adet gecikme oldu fes yaptım negatif çıktı sanki ben hamileyim test bozuk gibi geldi resmen adet olana kadar kendimi şüphe edince o kadar pozitife hazırlıyorumki şuan kim ne belirti anlatsa onu yaşıyorum resmen göğüs hassasiyeti olmadı sadece 😂

Benim birkaç ay önce 10 günlük Bi adet gecikme oldu fes yaptım negatif çıktı sanki ben hamileyim test bozuk gibi geldi resmen adet olana kadar kendimi şüphe edince o kadar pozitife hazırlıyorumki şuan kim ne belirti anlatsa onu yaşıyorum resmen göğüs hassasiyeti olmadı sadece 😂
Bende gögüs hassasiyeti var ama korunmayı bıraktığım aylarda hep oluyordu o yüzden bu belirti değil benim için hatta yemyeşil damarlar cıktı suan ucları büyüdü ucunda beyaz beyaz kabarcıklar oldu 😂 hayırlısı artık kuzum ❤️

Muhteşemm kızlarrr 🥰
Durum bildiriyorum dün gece çok saçma sekilde bir sağ bir sol kasıgıma batmalar oldu sanki orda tadilat varmıs gibi şiddetli değil ama net kendini hissettirdi. Az önce bir anda hapşurmamla sag kasıgımda ceviz gibi yuvarlak sekilde acı batma gerilme gibi birsey oldu ve sag bacagıma vurdu 3 saniye falan sürdü ama çok şiddetliydi hala bir sağa bir sola batma oluyo kasıklarda biri dürtüyo gibi. Garip olan hiç 2 taraflı batma olmazdı bende hatta sol tüpüm kapalı heralde diye düşünmüştüm geçen gün çünkü orda hiç agrı batma vs hiç olmazdı 🥰 ayın 19 unda saglı sollu kasık ve Rahim agrım olmustu şiddetli. uzanınca hafifledi uyumusum 4 saat sonunda uyanınca geçti. 21 inde ise sag baskın sekilde solda belli belirsiz sekilde batma gibi olmustu sonra oda azalmıstı ama dün geceden beri agrıdan ziyade bir sola bir saga batma oluyo 3-5 dk da bir. Bat 3 veye 5 Ekim diye düşünüyorum. Sizce umutlanayım mı 🥰 tabi ben hala adettir bu beynimin oyunlarıdır diye düşünüyorum ama hayırlısı sevdaluk1911 sevdaluk1911 @loirily @Polenimbenimle B bilemegec @mehrunnisa @Tiniminimavihanim Safransari Safransari Eymen01 Eymen01 ve unuttuğum diğer cağnımm kızlar ❤️🌼
Ayy heycanlandirdin beni kizzzz olabilir bence daha once boyle ani batma oluyo muydu ki adet oncesi? Ben sana ne demistim hatirla “bu ay olmaz olmaz dedin oluveresi tutar :KK70:” hayirlisi olsun bi kac gun daha sabretcez mecburrr..ilk gebeligini hatirliyo musun boyle olmus muydu acaba

Muhteşemm kızlarrr 🥰
Durum bildiriyorum dün gece çok saçma sekilde bir sağ bir sol kasıgıma batmalar oldu sanki orda tadilat varmıs gibi şiddetli değil ama net kendini hissettirdi. Az önce bir anda hapşurmamla sag kasıgımda ceviz gibi yuvarlak sekilde acı batma gerilme gibi birsey oldu ve sag bacagıma vurdu 3 saniye falan sürdü ama çok şiddetliydi hala bir sağa bir sola batma oluyo kasıklarda biri dürtüyo gibi. Garip olan hiç 2 taraflı batma olmazdı bende hatta sol tüpüm kapalı heralde diye düşünmüştüm geçen gün çünkü orda hiç agrı batma vs hiç olmazdı 🥰 ayın 19 unda saglı sollu kasık ve Rahim agrım olmustu şiddetli. uzanınca hafifledi uyumusum 4 saat sonunda uyanınca geçti. 21 inde ise sag baskın sekilde solda belli belirsiz sekilde batma gibi olmustu sonra oda azalmıstı ama dün geceden beri agrıdan ziyade bir sola bir saga batma oluyo 3-5 dk da bir. Bat 3 veye 5 Ekim diye düşünüyorum. Sizce umutlanayım mı 🥰 tabi ben hala adettir bu beynimin oyunlarıdır diye düşünüyorum ama hayırlısı sevdaluk1911 sevdaluk1911 @loirily @Polenimbenimle B bilemegec @mehrunnisa @Tiniminimavihanim Safransari Safransari Eymen01 Eymen01 ve unuttuğum diğer cağnımm kızlar ❤️🌼
Ayy hadi inşallah 🥰 kuzum herşey olabilir rabbim büyük sen yumurta takibi falan yapmadın belki bu şekilde tutmuştur kafanada takmadın hadi inşallah vardır bebiş dört gözle test zamanını bekliyoruz 😂🥰

Muhteşemm kızlarrr 🥰
Hadi inşallah benimde bat 4 Ekim aynı zamanda haber veririz inşallah herkesten iyi haber alma umuduyla rabbim nasip etsin

Bende gögüs hassasiyeti var ama korunmayı bıraktığım aylarda hep oluyordu o yüzden bu belirti değil benim için hatta yemyeşil damarlar cıktı suan ucları büyüdü ucunda beyaz beyaz kabarcıklar oldu 😂 hayırlısı artık kuzum ❤️
Ben daha çok uyku halinden falan anlıyorum bende iki gebeliğim dede belirti yoktu şuanda sürekli uykum geliyor kasık ağrım var iki taraflı mide yanması şişkinlik kasıklarımdan arada sanki iğne batırıyo gibi oluyo bakalım hayırlısı yoksa benim gebeliğimde falan doğru düzgün bulantım gene yoktu yine psikolojiktir belki

kızlar selam adetim biteli bugun 4.günü olucak fakat biter bitmez pazar günü kasık agrısı başladı iki kasıgım dönüşümlü olarak agrıyıp bacagıma vuruyor neden olabilir adet sonrası böyle şeyler yaşayan var mı kii

merhabalar canlar benimde adetime 1-2 gün kaldı belirti zaten yok e üstüne eşim ayın 2-3 günü buradaydı geçen hafta vajinal muayene olmuştum bi şey olsa zaten görünürdü falan falan 😊 Sevgicik Sevgicik sende var mıdır nedir bu ay kuzum yaa 😇 test ne zaman yapacaksın gecikince mi

Rüyasında bebek emzirip hamile kalan olmuş mudur çevrenizden,çok gerçekçiydi ama geçen ay görmüştüm.. üstüne regl oldum. bu arada herkes benim çocuğumun doğduğunu görüyor rüyasında hayırdır inşallah

Rüyasında bebek emzirip hamile kalan olmuş mudur çevrenizden,çok gerçekçiydi ama geçen ay görmüştüm.. üstüne regl oldum. bu arada herkes benim çocuğumun doğduğunu görüyor rüyasında hayırdır inşallah
Ben görmüştüm süt aktığını falan adet olmuştum yine beni görende çok var yinede olmadı

Ben gordum canim ruyamda bebegim vardi emziriyodum o ay surpriz bi sekilde hamileligimi ogrendim,bazen insanin icine doguyor

gebelik isterken sigara içmek çok mu etkiler gebe kalmayı. kalırsak hadi mecbur bırakıyoruz da,kalmadan da içmemek mi lazım

X