Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Cok uzuldum canim Allah bi daha öyle bi üzüntü acı yaşatmasın kimseye insallah hamissindir aslında akışına bırakmak gerek ama biz kadınlar yapamıyoruz sanirjm herkeste cok başka başka belirtiler cikiyo bide adette cok benziyo insan ayırt edemiyo
Amiiin canım sağolasın. Ben kafaya taktıkca belirtim oluyordu ama kesin hamileyim denilen cinsten. Ama bu ay ev tasıdımcyerşestirdşm tamir işleri vs derken bebek işini cok düşünemedim hatta geçen ay Ovülasyon testi ile yumurtlama catlama vs günlerini değerlendirmiştik olmamıstı. Bu ay gelişi güzel ara ara degerlendirme yaptık ama bu ay kendimde ne belirti aramaya vaktim oldu nede bebek üzerine cok arastırma yapmaya ve suan belirtim de yok normalde cocuk düşündükce belirtim olurdu bu ay yogunlasamadıö ya belirtim de olmadı ama umutlu da değilim 0 belirti ile hamile kalacağım konusunda heveslenemiyorum çünkü dediğim gibi öncekisşmde cok asırı belirtilerim vardı

Amiiin canım sağolasın. Ben kafaya taktıkca belirtim oluyordu ama kesin hamileyim denilen cinsten. Ama bu ay ev tasıdımcyerşestirdşm tamir işleri vs derken bebek işini cok düşünemedim hatta geçen ay Ovülasyon testi ile yumurtlama catlama vs günlerini değerlendirmiştik olmamıstı. Bu ay gelişi güzel ara ara degerlendirme yaptık ama bu ay kendimde ne belirti aramaya vaktim oldu nede bebek üzerine cok arastırma yapmaya ve suan belirtim de yok normalde cocuk düşündükce belirtim olurdu bu ay yogunlasamadıö ya belirtim de olmadı ama umutlu da değilim 0 belirti ile hamile kalacağım konusunda heveslenemiyorum çünkü dediğim gibi öncekisşmde cok asırı

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim @sevdaluk1911 mavilihayat00 mavilihayat00 @zarife61 Safransari Safransari ve diğer tüm Kızlarrrr 🥰 bugun anneö mesaj attı bir tanıdıgım 8 senenin sonunda hamile kalıp ikizleri olmustu. Normalde annem dogal seylerde cok etkili oldukları için korkar ancak dedi ki illa sende kullan. Cidden o kişiyi de tanıyorum. Sonra o kişiyle irtibata geçtiler. Arı sütü bal propolis ve arı poleni karısımını kullandığını eşinin de arı sütü kapsülü kullandığını. Tedavilere olmayan bebeklerinin dogal yoldan bu karısım la ikiz olarak oldugunu söylemiş. Macunu kadınlar sabah aksam ac karına 1 kaşık. Arı sütünü ise eşinle birlikte sabah ac karına meyve suyuna atıp içicekcekmişiz. Özellikle sebepsiz infertilite ye de faydası olacagı ı düşünüyorum aksamdan bu yana arastırdım en geç ilk 3 ayda herkes Allahın izniyle hamile kalmış. Hatta cogu ilk ayda hamile kalmış. Ama alınması gereken yere kadar söylediler bana orijinal olması dogal olması sartmıs. Bu ay hamile kalmazsam bunları alıcam. Rabbim büyük belki vesile eder Allahın izniyle bizde hamile kalırız bu arada sayısız faydaları da var. Markası bu olmalıymış bu dogalmış. İnstegram dan almış isteyene adresini de atarım. Rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin. Bu arada burda bir yorum okudum 10mm olan yumurtasını bu karısım. 4 günde 20 mm ye cıkarmıs bu arada enerji veriyormuş. Arı sütü de spermler in hızını kalitesini cok fazla arttırıyormuş bence denenebilir. Rabbim tez vakitte nasip etsin. Ben zaten dogal ürünlere cok sempati duyuyorum burda bşrcyprumdada kadın yumurtlama dönemini bunu kullanırken cok fazla hissettiğini bunun cok faydalı oldugunu yazmıs. Hemen sizinlede paylaşmak istedim. Ben önceden duymus tum ama önemsememiştşm ama 8 senedir cocugu olmayan tanıdıgım ikizlere bununla hamile kaldıgını duyunca tabi fikrim değişti 🥰❤️Eki Görüntüle 3133470
BEnde bunları duymuştum canım hamile kalan arkadaşlar yazmıştı ama marka yazmamışlardı şimdi markasınıda bilmek iyi oldu. Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah gebeliği nasıl mutludurlar şimdi 😍 bu arada benim regle 2 gün var bel ağrım hep devam etti yumurtlamadan sonra bugün sol kasığım ağrıdı bazen sağda solda ağrı oldu. Akşam üstü sol kasığıma elimi koydum atıyordu pıt pıt kısa sürdü. Birde sabah ıslaklık hissedince peçeteyle kontrol ettim akıntı çok az ve açık şekilde kahveydi. Akşam üstü bir defa daha bu şekilde akıntı geldi şuan kuruyum. REgl başlıyor sanırım aslında daha öncelerde hiç lekelenmem olmazdı günüm gelince direk olurdum şimdi 2 gün önceden olması düşündürdü. Geçen aylardan negatife alışınca hiç içimden hamileyim geçiremiyorum 😏

BEnde bunları duymuştum canım hamile kalan arkadaşlar yazmıştı ama marka yazmamışlardı şimdi markasınıda bilmek iyi oldu. Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah gebeliği nasıl mutludurlar şimdi 😍 bu arada benim regle 2 gün var bel ağrım hep devam etti yumurtlamadan sonra bugün sol kasığım ağrıdı bazen sağda solda ağrı oldu. Akşam üstü sol kasığıma elimi koydum atıyordu pıt pıt kısa sürdü. Birde sabah ıslaklık hissedince peçeteyle kontrol ettim akıntı çok az ve açık şekilde kahveydi. Akşam üstü bir defa daha bu şekilde akıntı geldi şuan kuruyum. REgl başlıyor sanırım aslında daha öncelerde hiç lekelenmem olmazdı günüm gelince direk olurdum şimdi 2 gün önceden olması düşündürdü. Geçen aylardan negatife alışınca hiç içimden hamileyim geçiremiyorum 😏
Kuzum ikizleri dogdu onların 😂 Rabbim saglıklı hayırlı uzun ömürler versin. Bence bu lekelenme devam etmezse yerlesme kanaması olabilir, hayırlısı neyse o olsun. İnşaAllah regl gelmez ve hamilessindir ne cok belirtin varmıs kız bende bu ay 0 belirti ne gögüs agrısı ne kasık agrısı nede Baska birsey benim de hiç beklentim yok bu ay o yüzden 😂

Kuzum ikizleri dogdu onların 😂 Rabbim saglıklı hayırlı uzun ömürler versin. Bence bu lekelenme devam etmezse yerlesme kanaması olabilir, hayırlısı neyse o olsun. İnşaAllah regl gelmez ve hamilessindir ne cok belirtin varmıs kız bende bu ay 0 belirti ne gögüs agrısı ne kasık agrısı nede Baska birsey benim de hiç beklentim yok bu ay o yüzden 😂
Kuzu gece gece yarım okumuşum ben gebe kalmış sandım 🙈 olmuştu yazmışsın 😂 vala say say bitmez belirti var ama gebeliğe yormuyorum sonrası hüsran olursa üzülmeyim diye. Hayırlı olan olsun inşallah 🙏🏻 Bekle bakalım belki seninde belirtisiz olmuştur 😊

Kuzu gece gece yarım okumuşum ben gebe kalmış sandım 🙈 olmuştu yazmışsın 😂 vala say say bitmez belirti var ama gebeliğe yormuyorum sonrası hüsran olursa üzülmeyim diye. Hayırlı olan olsun inşallah 🙏🏻 Bekle bakalım belki seninde belirtisiz olmuştur 😊
Hayırlısı kuzum bu ay sen 2 kez yumurtladım ya bence senin bu Lekelenmen de yerlesme kanaması inşaAllah 🥰. Yok ben hiç bebege yoramıyorum geçen ay bile birsürü belirtim oldu o zaöan bile negatifi gördüysem bu ay hiç bebege yormaya calısmaya yım. Hissiyat olarakta hissetmiyorum zaten kuzum

Merhaba. Öncelikle hayırlısı olsun. Şunu unutma eger onun rızkı varsa, ömrü varsa tek ilişki de bile olsa gelecektir. Ancak bu iyi düşünülmesi gereken bir karar elbette. İyi düşün iyi olsun vardır hersey de bir hayır. Olacak oldu mu korunurken bile olur. Belki de minik bir bebek mutlulugunuza mutluluk evinize bereket getirecektir. Eger hamile kalırsan sakın endişeye kapılma bir kere yasamıssın tecrübelisin sen içindeki annelik Sevgisiyle onu da sevgiyle büyütebilecegini düşünüyorum 🥰❤️
Benim aslında korkularım büyütememek falan değil dediğim gibi üçüncü gebeliğim olucak çocukları çok seviyorum ama ilk gebeliğim ölü doğumla sonuçlandı 33 haftalıkkrn ikinci gebeliktede düşük trhlikesi falan vardı çok yıpratıcı süreçler oldu her an her saniye hareketini takip ettim yine bişey olucak korkusuyla hergün iğne ilaç progestan asprin kan sonrasında kan sulandırıcı sürekli hastane falan çok yıpratıcı oldu o psikoloji. Benim asıl korkum süreçten daha çok yine ilk gebeliğim gibi sonuçlanması

Bende belirti falan yok bu ay canım geçen ay cok belirti oldu ama adet oldum bu ay belirtim yok zaten ev falan tasıdım anca yerlestş pek üzerine düşmedim bu konunun diye beynim de belirti uyduramadı heralde geçen ay gögüs hassaslasması vs cok vardı bu ay tık yok 😂 yumusacık lar hatta
Benimde iki gebeliğimdede belirti olmadı bellimi olur umudunu yitirme sen hele ilk gebeliğimi hiç beklemiyodum bile daha yrni evliydik ne bilim öyle hemencecik olucanı bi bakarsın hiç bellimi olur bu ayda yoktur diye füşünürken gebe kalmış olursun allah gönlünüze göre versin

Benim aslında korkularım büyütememek falan değil dediğim gibi üçüncü gebeliğim olucak çocukları çok seviyorum ama ilk gebeliğim ölü doğumla sonuçlandı 33 haftalıkkrn ikinci gebeliktede düşük trhlikesi falan vardı çok yıpratıcı süreçler oldu her an her saniye hareketini takip ettim yine bişey olucak korkusuyla hergün iğne ilaç progestan asprin kan sonrasında kan sulandırıcı sürekli hastane falan çok yıpratıcı oldu o psikoloji. Benim asıl korkum süreçten daha çok yine ilk gebeliğim gibi sonuçlanması
Kalbini ferah tut canım kötüyü düşünme kaybın için çok üzgünüm Allah birdaha yaşatmasın. Sen olumlu düşün iyi düşün Allah büyük bakarsın bu çok iyi olur risksiz güzel bir hamilelik geçirirsin

Benimde iki gebeliğimdede belirti olmadı bellimi olur umudunu yitirme sen hele ilk gebeliğimi hiç beklemiyodum bile daha yrni evliydik ne bilim öyle hemencecik olucanı bi bakarsın hiç bellimi olur bu ayda yoktur diye füşünürken gebe kalmış olursun allah gönlünüze göre versin
Hayırlısı kuzum herseyin. Benim pek umudum yok ama olsun bakalım

Kizlar iyi geceler az önce kayıt oldum buraya hep konuları okuyordum 1.5senelik evliyim hazirandan beri bebis deniyoruz henüz olumlu bi sonuç alamadk malesef suan reglime 2 gün var erken gebelik testi yaptim 2 testte negatif çıktı ama gün icin aksam ustu yapmıştım sizce değişir mi sonuç göğüslerimde koyulasma sivilcemsi püturtuler ve hafif damarlanmalar var ara sıra bel agrim oluyo ve iliskiden 1 2 hafta sonra adet sancısı gibi karin qgrisi çektim sizce hala umudum var mi 🥺
Olabilir neden olmasin :) ben 4-5 gun onceden yaptigimda negatifti erken yapmamak gerek bana gore 2 guncuk daha sabrediin henuz erken 5 aydir deniyormussunuz zaten yakin zamanda aliriz haberinizi :))

Olabilir neden olmasin :) ben 4-5 gun onceden yaptigimda negatifti erken yapmamak gerek bana gore 2 guncuk daha sabrediin henuz erken 5 aydir deniyormussunuz zaten yakin zamanda aliriz haberinizi :))
Insallah ya🥺erken testler 6 gün önce kadar sonuç veriyomus o yüzden yapmıştım insallah hepimiz aliriz güzel haberleri 🙏

Kafaya takmamak gerekiyor da bu kadar takiple mutlaka kafaya takıyorum ben de
Canim kısmet işte herşeyi ayalayamiyorsun.
Bende yumurtlamadan haberim olmadan ilişki yaşadık. Ertesi gün yumurtlamayı gördük ilişki yaşadık. Ertesi gün çatlama beklerken yumurtlama devam etti ilişki yaşadık derken catlamanin olduğu gün 4 gün üst üste ilişki yaşamış olduk.

Canim kısmet işte herşeyi ayalayamiyorsun.
Bende yumurtlamadan haberim olmadan ilişki yaşadık. Ertesi gün yumurtlamayı gördük ilişki yaşadık. Ertesi gün çatlama beklerken yumurtlama devam etti ilişki yaşadık derken catlamanin olduğu gün 4 gün üst üste ilişki yaşamış olduk.
Bat ne zaman

Hayırlısı kuzum bu ay sen 2 kez yumurtladım ya bence senin bu Lekelenmen de yerlesme kanaması inşaAllah 🥰. Yok ben hiç bebege yoramıyorum geçen ay bile birsürü belirtim oldu o zaöan bile negatifi gördüysem bu ay hiç bebege yormaya calısmaya yım. Hissiyat olarakta hissetmiyorum zaten kuzum
Hayırlısı kuzum regl sonrası gün aşırı değerlendirirsin denk gelirse. Bakalım kuzum son 1 gün şuan lekelenme falan yok dün olduğuyla kaldı. Kupkuruyum ya 😂 birde merak var ki şimdi ne olacak diye regle hazırım ama şuan 😂

X