Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

En belirgin olan Ateş basıyor gün içinde ölctm ama aksam 6 da 37.7 cikti. 2 gün önce gözüm karardi dusmemek icin zor durdum demir eksikligim vardi ve tedavi ettim gecen ay bakildi ona bagli olmadigina eminim. Gece yattigimda midem eksiyor buda ilk kez yasadgm bsey gogus agrm hep olr adet oncesi yine var ama o rutin benm icin akıntı vs yok. Ben bu ay hsg cektirdigm icin fazla umutluyum belkide tamamen bunlar benim pskolojik etkilenmem onu 10 gün sonda anlayacagiz
Anladım canım. Benimde ateş basması var gögüs ağrısı yumurtlamadan beri bel ara kasık ağrısı. 2 3 gündür de diş etlerim şişti yemek yerken zorlanıyorum 3 gün var bata hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 Diş eti ve ateş basması hariç regl belirtileri yaşıyorum bunlarda psikolojik olabilir onun için gecikmeden test yapmama kararı aldım.

Anladım canım. Benimde ateş basması var gögüs ağrısı yumurtlamadan beri bel ara kasık ağrısı. 2 3 gündür de diş etlerim şişti yemek yerken zorlanıyorum 3 gün var bata hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻 Diş eti ve ateş basması hariç regl belirtileri yaşıyorum bunlarda psikolojik olabilir onun için gecikmeden test yapmama kararı aldım.
En iyisi teste sabrın varsa bekle valla ben eczaneyi zengin ettim artk erken gebelik testi almıyorum 15 liralik alıyorum ates basmasi sndede vRmis belkide hamileyizdir insallah ya

kızlar 19unda pik gördüm değerlendirdim ama dün migrenim tuttuğu için değerlendiremedim çatlama mı olmuş dün 😭 her şey boşa mı gitti şimdi

Eklentiler

• E39B3147-0D87-42AD-91E6-04EF45177E9C.jpeg
    E39B3147-0D87-42AD-91E6-04EF45177E9C.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 34
O kadar umutluydum ki bu aydan. Bu zamana kadar hep 14.gün denemiştim meğer 17.günde yumurtluyormuşum bu kez olacak diyordum, allah büyük yine de ama kendimi suçluyorum
Canım ben 4 kez takip ettim 13-15-17 hep değişti. En sonunda da 21 oldu.
Ki reglim de çok düzenlidir.
Değişiyor yani yumurtlama her ay

Canım ben 4 kez takip ettim 13-15-17 hep değişti. En sonunda da 21 oldu.
Ki reglim de çok düzenlidir.
Değişiyor yani yumurtlama her ay
Geçen iki ay boyunca ne akıntı ne ağrı hiçbir şey olmadı. Bu ay yoğun yumurtlama akıntı ve sağ kasık ağrısı olunca büyük ihtimal tutacak diye düşündüm dün değerlendiremeyince en ufak umut kalmadı içimde. Bugün bir uyandım ne akıntım kalmış ne ağrım..

Geçen iki ay boyunca ne akıntı ne ağrı hiçbir şey olmadı. Bu ay yoğun yumurtlama akıntı ve sağ kasık ağrısı olunca büyük ihtimal tutacak diye düşündüm dün değerlendiremeyince en ufak umut kalmadı içimde. Bugün bir uyandım ne akıntım kalmış ne ağrım..
anladm bende hissediyorum yumurtamayı emin olmak için iki kez dr gittim dr gittğim gün duphoston verdi ve bugün değerlendir dedi tabi sonuç olumlu olmadı demekki yumurtlama belirtisi veriyor bizim vucutlarımız

Canim ben yumurtlamayı gördüğümde ıslaklık oluyordu ama her ay gördüğüm bu şeffaf akıntım bu ay hiç olmadı mesela

Adete 10 gün kala ben başladım çünkü yine birsuru belirtim var (alay etmeyin)
Yanlız değilsin canım ilişkiden bi hafta sonra başladım bende. Psikolojik olarak sanırım aşırı belirtileri var ama sonuç hala negatif 25 inde adet olmam lazım Ağustos 29 son adetim her ay öne geliyor benim 4.5 gün bekliyorum. Sabırszlıkla işe bile gitmiyorum düşün uyku halinden az kaldı herifi bile kapıya koyucam sinirden :)))))

Yanlız değilsin canım ilişkiden bi hafta sonra başladım bende. Psikolojik olarak sanırım aşırı belirtileri var ama sonuç hala negatif 25 inde adet olmam lazım Ağustos 29 son adetim her ay öne geliyor benim 4.5 gün bekliyorum. Sabırszlıkla işe bile gitmiyorum düşün uyku halinden az kaldı herifi bile kapıya koyucam sinirden :)))))
Cok şükür test delisi tek ben değilmişim ben hayali çizgiler görüyorum sanırsın yüzde yüz hamileyim bende işe gidiyorm cok kıpırdamiyorm sanki bebek varda düşecekya ne hayaller kuruyoruz hepimizi Allah tez vakitte anne yapsin bizi yoksa çıldırmaya az kaldı testlere işmekten :KK70:

Cok şükür test delisi tek ben değilmişim ben hayali çizgiler görüyorum sanırsın yüzde yüz hamileyim bende işe gidiyorm cok kıpırdamiyorm sanki bebek varda düşecekya ne hayaller kuruyoruz hepimizi Allah tez vakitte anne yapsin bizi yoksa çıldırmaya az kaldı testlere işmekten :KK70:
Hahahahaha 🤣 çok doğru eve plastik bardak almaktan farklı farklı eczanelerden ovülasyon testi ve hamilelik testi almakta. Gına geldi artık ama ben hala bunladar belirtiye rağmen adet ağrıları çekiyorum. Adet olacakmışım gibi hissediyorum 😔bi gülüp bir ağlıyorum. Az kaldı Bakırköy bir iki demeye. Burda ki formları okurken. Kim umursamaz takınırsa yada tatile falan gidip düşünmeyi bırakırsa hamile kalıyor. Bizde eve kapanıp düşünüyoruz içerde bi canlı yüreğimi diye. Deli olucam.

X