Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ya ben korunmayi biraktim 1 sene hic cocuk bile dusunmedik hani olursa olur olmazsa acelesi yok yeni evliyiz diye sonra 1 sene gecti tiknyok ondan sonra sinir stres 😂😂😂 ben o yuzden onlara inanamiyorum sonucta 1 sene ben adet takibi bile yapmadim olsa o zaman olurdu bence😂
Nerden korundum o bi sene. Belki de şıp diye kalacaktık. Her şey nasip valla.

Kuzum zaten değerlendirmişsin bence yarına daha kolay olacak gibi gözüküyor hadi koyu olmasa da çatlama olsa da yarın her şekilde değerlendireceksin çatlama daha önemli☘️
Bugün de böyle çıktı testim acaba dünkü pik değil miydi yoksa pikti de çatlama mı oldu kafamda deli sorular 😅

Eklentiler

• D07440DA-E79A-4FDA-8BDA-1A3A0B86A527.jpeg
    D07440DA-E79A-4FDA-8BDA-1A3A0B86A527.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 28
Nerden korundum o bi sene. Belki de şıp diye kalacaktık. Her şey nasip valla.
Vallahi dediğin gibi her şey nasip bazıları tek gecelik ilişkiden hamile kalıyor Biz de böyle Bekle Anam bekle😂 Rabbim bizi bununla sınıyormuş demek ki tez vakitte hepimiz yavrularımıza kavuşuruz inşallah🤲😍😍

Onu bana sor. 5 ay gynositol olanını kullandım. Sonra 2 ay filan gynopol olanı kullandım. Dedim bir işe yaramıyor biraz ara verdim. Geçen ay ocean polysitol kullanmaya başladım, şimdi 2.kutumdayım ama yine umudum yok daha da almam herhalde.
Evet canım kullandım bende ama gebelik olmadı daha🥲
Anladığım kadarıyla işe yaramıyor folik asite ve d vitaminine devam 😅

İnternette bir çok insan bununla zayıfladığını cocuk sahibi olduğunu yazmış bende iNnovita ovulasyon testi aldım oradaki sevgi hanım söyledi takviye olarak al diye ama bilemedim

Kızşar daha dün birilerine TSH hakkında konuşurken
Allahım
15.gün gecikmem ocaktan beri düzenli oluyorum hayatımda ilk defa
Sabah kan testi verdim gebelik yok tshım 4.52
Ya bu 8.5 tan 2.8 lere düşmüştü hatta zaten 25 likten 50 liğe çıkmıştım
Bu sefer kesin gebeyim demiştim
Tiroit ilacımı da düzenli alıyorum hala adet yok tabi ne olacak bu halim yine herşey baştan mı çok moralim bozuk çok

selam kızlar.
E36C181F-41C2-416A-8823-8B7757000E15.jpeg
Bugün adet olup bitikten sonraki 8.günüm. İlk ovulasyon testini şimdi yaptım akıntı başladığı için bu gün. Sizce şu pik midir ? 🤔

Zaten bütün cesaretimi toplayıp geçen yıl kadın doğuma gitmişim. Gurbet geliniyim bi de. Çevremde kimse de yok hani. Tamam doktor da sevimli, güler yüzlü okey. İşte alttan usg baktı temiz dedi. Sonra önüme yığdı bir ton şey onların hepsini yaptırıp öyle gelecekmişim. Folik asit inositol verdi o kadar. Ben zaten bebek düşünmeye başladığım zaman ilk iş folik asite başlamıştım. Biraz moralim bozuktu o zamanlar eşim askere gidecek diye iyice bozuldu. Normalde süreç böyle mi işliyor? Ne bilim önce bi hormon testine filan baksa? Ona göre klomen filan bir şey deneseydi ya. Yok smear diyo, yok hsg diyo. Psikolojim alt üst oldu, diyorum durumum o kadar mı vahim diye.
Canım ben sağlık personeliyim ebe hemşireyim bence bir doktor HSG ‘ye öncelik veriyorsa ona olumlu bak çünkü düşün o kadar yumurta olgunlaştıyorsun çatlatıyorsun ama tüplere bakmıyorsun ne kadar mantıklı
Genellikle âdetin ikinci ya da üçüncü günü hem ultrason bakılır hem de hormon tahlilleri yapılır adet bittikten sonra smear testi ve hsg testi uygulanır bende aynısını yaptırmıştım

Evet canim yumurta kalitesi duşüyomus malesef pcoda bu ay onu ogrendim kendimden ornek vereyim normalde 1 2 tane yumurta olmasi gerekirken bende sagda 5 solda 6 7 yumurta oluyo onlarda buyurken hep birbirlerini skistirip engelliyomus ve zaten cok oldugu icinde kaliteli olmuyomus 🤷‍♀️ aynen hic bekleme bencede gekince direkt başla ben gecen seneden biraz salmıştım bu sene duzenli tedaviye basladim 3 aydir aşılama olup duruyorum😂🤦‍♀️
❤️Tam sana söyleyeceklerimi sen bana söyledin canım kesinlikle aynen öyle ben de aşılamaya çok umut etmiştim genellikle erkek faktörü nde sorun varsa aşılama tutma oranı o zaman artıyormuş bizde aşılama düşük bir ihtimal dediler ama hamile kalanda tabiki var🥰

İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla kolaylıkla gebe kalırız 2022 bitmeden hamile olduğumuzu öğreniriz aminn🥰🙏🏻

Kuzum suan gittigim hastanede tup bebek bolumuyle tedavi goruyoruz yasim genc oldugu icin ve bende de esimde de net ve onemli bir sorun olmadigi icin biraz asilamayla deneyelim dedi doktor hapla asilama bitti simdi 2 defa igneyle deneyecegiz o daha kaliteli buyutuyomus yumurtalari o da olmazsa sene sonuna tüp bebek insallah gerek kalmaz da 🤲😄
İnşallah hiçbir tedaviye gerek kalmadan bu şekilde en kısa ve kolay yol ile gebe kalırsın canım 🌸🤲🏻evet iğne ile büyütülen daha kaliteli oluyor diyolar şu yönden de daha iyi ilerde rapor hakkında olur eğer aşılama tutmazsa☘️

Kızşar daha dün birilerine TSH hakkında konuşurken
Allahım
15.gün gecikmem ocaktan beri düzenli oluyorum hayatımda ilk defa
Sabah kan testi verdim gebelik yok tshım 4.52
Ya bu 8.5 tan 2.8 lere düşmüştü hatta zaten 25 likten 50 liğe çıkmıştım
Bu sefer kesin gebeyim demiştim
Tiroit ilacımı da düzenli alıyorum hala adet yok tabi ne olacak bu halim yine herşey baştan mı çok moralim bozuk çok
Yok canım moralini bozma zaten genellikle tiroit çoğumuz da aynı bu şekilde çıkıyor tiroit hormonu çok hassas bir hormon uykusuzluk da streste anında etkileniyor ilacına devam edersin

X