Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Tabi bu şekilde hamile kalanlar var ama belli bir kesime mutlaka tedavi gerekiyor canım inşallah tedaviye gerek kalmadan gebe kalırsın

Sabrın sonu selamettir çok güzel canım hayırlısıyla gebe kalmayı Rabbim nasip etsiinn testine devam et şu 3gün önemli
Eğer dün değerlendirdiyseniz bugünü değerlendirmeye yoksa değerlendirin bir gün durup bir gün yapın sperm kalitesi açısından

Kızlar merhaba yumurtalık sayısını ve kalitesini doğal yoldan artırmak için bi yönteminiz yada içtiğiniz bir şey var mı?
Arı sütü bal polen karışımı kullanabilirsin Instagram’da İdil bozkurt var onun çok güzel önerileri var ona bakabilirsin

Bir de Ebru Ceylan’ın yumurta kalitesini artıran önerileri var Instagram’da bir gebenin günlüğü onada bak canım

Emin seğilim ama doktorum bana demiştiki 2.50 altı olması gerekiyor tsh. Tutmaz . tutsa bile düşer demişti zaten hap kullanıyorsun onun için
Bi keresinde gecikme yaşadığım oldu, o ay çok umutlanmıştım ama testlerim hep negatif çıktı. Zaten hiç pozitif göremedim, nasıl bir duygu acaba... Tutunmaya çalışır filan diyordum kendi kendime, 4.gün yine kırmızılar gelmişti.

Canım benim merhaba amh bana bakmadı zaten ultrasonda görüyorum gerek yok demişti.

Aynen bal peteği görünümü bir sürü böyle ben şimdilik Amerika’da yaşıyorum iki yıldır burdaydım burada tedavi kısmı biraz sıkıntı geçen yazın tatile geldiğimde öğrendim pko görüntüsünü

aşılama yaptırdım o zaman tutmadı. Şimdi inşallah dönüş hazırlığındayız ben daha fazla beklemeden direk tedaviye başlayacağım Şöyleki benim tek düşündüğüm yumurta kalitesinin düşük olduğu

kızlar inositol diye takviye edici gıda varmış pko hastalarında insülini düşürüyormuş duydunuz mu daha önce

Yalnız olmadığımı, benimle aynı şeyleri yaşayan birilerinin olduğunu bilmek ne güzel. Allah daha fazla bekletmesin, en kısa zamanda o duyguyu tattırsın hepimize.

35 yaşında gebe kalmaya çalışan var mı? Çok mu geç kaldık
Şöyle bir önerim olacak mutlaka bir doktora gidin hem eşiniz hem sizin testleriniz yapılsın özellikle senin için amh değerine kesinlikle baktırın.

Geç kaldık olarak düşünmeyin şu zamanda herkes geç anne oluyor zaten sadece boşu boşuna beklemeyin en azından bütün tahlilleri yaptırın ki kafanız rahat olsun

Haklısınız şu zamana göre normal,ama yumurtalar tembelleşiyor gibi durumlar var ya onlar tedirgin ediyor ister istemez.. ben doktora gittim yumurtalarımın gayet sağlıklı çalışır vaziyette olduğunu söyledi,ama farklı bir test yapalım demedi,eskiden olan pcolar da kalmamış şükür,eşim hiç gitmedi sanırım onun da görünmesinde fayda var

kızlar inositol diye takviye edici gıda varmış pko hastalarında insülini düşürüyormuş duydunuz mu daha önce
Onu bana sor. 5 ay gynositol olanını kullandım. Sonra 2 ay filan gynopol olanı kullandım. Dedim bir işe yaramıyor biraz ara verdim. Geçen ay ocean polysitol kullanmaya başladım, şimdi 2.kutumdayım ama yine umudum yok daha da almam herhalde.

35 yaşında gebe kalmaya çalışan var mı? Çok mu geç kaldık
Ben 36. Hatta 37 e 3 ay kaldı.
Bu ay doktora gittim.
Bir kaç aydır deniyoruz olmuyor, yasimla bir ilgisi var mı acaba dedim, değerlerim normal çıktı, yaşınız genç daha hiçbir alakası yok dedi.

Tabi 20 li yaslardayki yumurtlamaya şimdiki bir değildir diye düşünüyorum ben

Sağlıklı beslenme düzenli egzersiz bol su için bu dönemde evet eşiniz de bir sperm örneği versin olaki bir sıkıntı varsa erken dönemde hemen müdahale edilir

Ahhh yumurtalıkları polikistik görünenler, ben de varım o kısımda. Geçen yıl temmuzda ara lekelenme üzerine doktora gittiğimde böyle söyleyip inositol takviyesi vermişti ancak uzun süre kullanmama rağmen de bir etkisini göremedim ben. Şimdi yeniden başlayacağım farklı bir doktorla.

Aynı durumdayız.
Benim de eski pko kalmamış.
Eşim doktora gitmedi henüz.
Doktor bu ayda olmazsa klomen başlayacak bana. Yine olmazsa eşim test versin artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…