Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

19 u yumurtlama sanırım onu kast ettin.

Anlattığın kramp ağrıları sanki gecen ay ki gaz sıkışmaları, krampları hatırlattı bana:)

Idrarda koyuluk, göğüslerde şişkinlik, hassasiyet var mı?

Ha
Ancak yazabildim mesajina cevap kusura bakma canim. Cok fazla mesaj vardi tek tek cevap verdim hepsine de. Evet canim cok sukurr guzel yukseldi insallah rabbim daim etsin
Hamd olsun ya, o kadsr boşuna üzüldün, şükür ki beta cevap verdi duruma:)
Silik çıkmışsa cok su içeriğinden demek ki.
Rahat bi nefes aldık ya.

Bak bugün ne öğrendim, bileğine baksana irda damarlar var ya, belirgin mi, mavi olur ya bazen? Hamilelerde o belurgin olmazmış, adet olacaklar da olurmuş.

Arkadaşlar kafam çok karışık geçen ay rahim filmi çekindim normalde ayın 4unde regl olmam lazım ama 3gündür çok az koyu kahverengi kanama oluyo yerleşme kanaması olabilirmi acaba ara ara kasık ağrılarım da oluyo regl olmadan 1 hafta öncesinden hasasslasma olurdu göğüslerimde ama şuan yok

Yok gecen aykinden cok daha baskin su anda. İdrarda koyuluk hic olmadi benim belki cok su ictigimdendir. Goguslerde dolgunluk var evet iki gun once falan cok daha hassasti su an daha rahatim ama cok sukurr. Evet19 agustos yumurtlama

Valla bir belirginlik yok su anda canim goremedim

Ancak yazabildim mesajina cevap kusura bakma canim. Cok fazla mesaj vardi tek tek cevap verdim hepsine de. Evet canim cok sukurr guzel yukseldi insallah rabbim daim etsin
Ben senin hamile oldugunu baska bir topikte gördüm kuzum bugun pek aktif değildim tamamen gelişmeleri kaçırmışım ama suan öyle sevindim Ki bugunun en güzel haberini sen verdin

Bize de dua et olur mu kuzum hamilelerin duası kabul olurmuş
Ben sana dua ediyorum zaten hep kuzum biliyor musun
Ben senin hamile oldugunu baska bir topikte gördüm kuzum bugun pek aktif değildim tamamen gelişmeleri kaçırmışım ama suan öyle sevindim Ki bugunun en güzel haberini sen verdin
cok tesekkur ederim canimmm darisi senin basina ennn gzuel vakitte saglikli mutlu huzurlh uzun omurlu bir bebegin olsun insallahh

Sırf o yüzden test yapmıyorum bakalım başımıza neler gelecek Çok teşekkür ederim cevabın için

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah

Merhaba, benim de nasipse ilk bebeğim olacak. İlkini kaybettik. Çok zor bir süreçti ama Allah verdi Allah aldı diye teselli bulduk. Yarın adet olmazsam umutlanacağım daha fazla. İlk bebeğimi 4 hafta 2 günlüklen idrar testiyle öğrendim. Eğer varsa bebeğim onun içinde 4 test yaptım. 2’si resimdeki gibi çıktı. 2’sinde tek çizgi. Hayırlısı Allah’tan. Siz ne diyorsunuz? Olabilir mi?

Çizgi gayet görünüyor bat ne zamandı??

Var gibi duruyor

Hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah bunseger sağlıkla ilerlesin canım benim

Merhaba canım. Öncelikle başın sağolsun Rabbim birdaha yasatmasın. Kuzum bu testlere göre hamilesin ancak erken gebelik testi yalancı pozitif cıkarabiliyor. Bence adetin den 1 gün geçince ilk sabah ilk idrarla kaset testle test yapmalısın onlar dogru cıkarıyor onda cok silik gölge bile cıksa hamilesin demektir kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…