Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Öğretmenim ben. 2 yıldır eşimden ayrı yerde görev yapıyorum. Bu yıl son çok şükür ama yorulduk artık bu ay olmazsa muhtemelen uzun süre yumurtlamaya denk getiremeyiz
Kuzum hiç belli olmaz bakarsın bu ay tutar sen içini ferah tut. Çok şükür düzeniniz de oturacakmıs Allahın izniyle bu ay tutar

Ayyy cok sevindim kuzum hayırlı olsun son testini de atsananburaya bizde bakalım. İnşaAllah bebegin seninledir yarın güzel haberlerle gel inşaAllah

Kızlar ilişkiden sonra idrar yaparken aşırı yanma hissediyorum yaşayan oldu mu bunu enfeksiyon mu kapıyorum hemen anlamadım
Hiç geciktirmeden kadın doğuma gidin. Evet yanma varsa enfeksiyon başlangıcı olabilir. Kaşıntı varsa mantar da olabiliyor. Allah şifa versin.

Benim bir sorum var. Bugün reglin başlangıcıydı. Olmadım. Sabah idrarım çok açık renk ve köpüklüydü. Bunu yaşayıp hamile kalan var mı? Gebelik testim pozitif ama silik çizgi.

Kuzum atarmısın testini buraya cünkü sen bana hamile gibi geliyorsun

Zaten silik çizgii çıktıysa pozitiftir canımm resim varsa atarsan bakalım

Ben ev topluyorum yatak odasından başladım kocam da diyor ki maç var ben 2 saat iptalim acele etme daha 10 günümüz var diyor ben erken toplanalım erken yerleşelim diyorum adam relax bir şekilde pufu aldı bosalan odada maç izliyor bende durumlar cıldırmaya ramak kala siz nabıyosunuz güzel anne adayları kız sen hala yapmadın dimi test falan

Valla gezmelerdeyim her zamanki gibi. Ama biraz ayakta durayim sabit oturayim belim berbat oluyor. Esime diyorum uzanmak dinlenmek oturmak bana iyi gelmiyor yurumem lazim hep. Tam evliya celebiye uygun bir cozum buldun yine normalde de hiperaktif bir yapim var cok sevmem oturmayi sabit bir yerde durmayi. Hep geziyorum bebis de rahat duramiyor o yuzden heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…