Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ya belki gercekten bi hastaliginiz sikintiniz var o yuzden olmuyo ama cozulse aninda olucak bunu bilemiyoruz ki eger imkanin varsa bence yardim istemelisin etrafinda dinleyecegi,akil alsa uygulayacagi birisii var mi?
Annem söylese dicem ama oda karışmaz pek eşime söylemeye falan bilmiyorum belki biraz zaman geçsin söylerimm zaten biraz kilom var onu vermeye çalışıyorum bu süreçte yıl sonuna kadar vermeye çalışıcam sonrası belki ikna olur canım

Kizlar bu anne olma istegi delilikmis hamile kaldim mi kalmadim mi ayri dertti.Doktora gittik keseyi gorucez mi,keseyi gorduk bebegi gorucez mi,bebegi gorduk kalp atisi duyacaz mi stresi bitmiyo bu isin ogrendigimden beri uykularim bile boluk porcuk napcaz boyle biz.. kadin olmak ne kadar zoooorrr

Ya en azindan sen bi git doktora yumurtalik rezervlerine filan bakilsin.Bi yerden baslamis olursun en azindan yolun acilir

Enfeksiyon oldum evet sanki sürekli idrar var hep tuvalete giderdim bir iki damla ama sanki çok daha fazla varmış gibiydi.

Belkide sağdan yumurtladın o bölgen ağrıyordu.
Burda okuyoruz hep sol kasık batması olmadı di mi sende?

Ovulasyonu hemen çektin mi yapar yapmaz ve kaçıydı yaptığında?
Benim 6 sı, 3 gün var ve aynı seniki gibi.

Aminn canim insallah allah razi olsun Su anda 4+1 olarak gorunuyoruz. İnsallah saglikla devam eder
Hayırlı olsun bebeğin diğer topikte görmüştüm testlerini o son teste güvenme hiç ilk idrar değil bir de 4 bardak suyun üstüne görünmüş olması bile mucize içini ferah tut kötü düşünme sağlıcakla gelsin kucağına inşallah

Ben hala test yapmadım her gece tamam yarın yapıcam diyorum yine yapmıyorum en geç 8 eylülde gelir regl artık çıkar mı acaba 6 da da gelebilir

Kızlar yardım 14 gün geçti adet olmuyorum testlerim negatif çıkıyor doktora gittim sağ yumurtalıkta 3.5 cm kist olduğunu söyledi bu kist gebeliğe engel midir

Merhaba hanimlar ben test yaptirmistim pozitif cikti. Onca kasik bel agrilari hep bundanmis ama bel agrim muthis bir sekilde hala devam ediyor. Cok korkuyorum sagliksiz bir gebelik olmasindan
Nisoşum çok sevindim kuzum hayırlı olsunnn endişe etmee hiçç. Sağlıkla ilerlesin çok okumayamdum yazışmaları kan testi verdim mi

Kızlar yardım 14 gün geçti adet olmuyorum testlerim negatif çıkıyor doktora gittim sağ yumurtalıkta 3.5 cm kist olduğunu söyledi bu kist gebeliğe engel midir
Genellikle çoğu adetle atılır canımm
Adet olursan Youtube den Ebru Ceylan’ın adetken yapılan masajı var onu yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…