Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hayırlı olsun bebeğin 😍 diğer topikte görmüştüm testlerini o son teste güvenme hiç ilk idrar değil bir de 4 bardak suyun üstüne görünmüş olması bile mucize 😂😍 içini ferah tut kötü düşünme sağlıcakla gelsin kucağına inşallah 🙏
Amin insallahh Canim benim cokkk tesekkur ediyorum😍 evet valla oyle silik gorunce oyle korktum ki😅 sanki 4 su bardak su icmemiscesine😂😂😂

Amin insallahh Canim benim cokkk tesekkur ediyorum😍 evet valla oyle silik gorunce oyle korktum ki😅 sanki 4 su bardak su icmemiscesine😂😂😂
Ben de o su mesajını görünce demek ki hamilelik böyle bir şey dedim 😂
O zaman sana bir soru yumurtlamadan beri geçmeyen kasık ağrısı belirti olabilir mi? Yarım saatte bir tuvaletim geliyor şu an 😅 karnım davul gibi şiş. Bat 6 Eylül ama 25 i yumurtlama gecesine çatladı diye düşünüyorum 8 Eylül de olabilir ve hala test yapmaya korkuyorum 😂

Ben de o su mesajını görünce demek ki hamilelik böyle bir şey dedim 😂
O zaman sana bir soru yumurtlamadan beri geçmeyen kasık ağrısı belirti olabilir mi? Yarım saatte bir tuvaletim geliyor şu an 😅 karnım davul gibi şiş. Bat 6 Eylül ama 25 i yumurtlama gecesine çatladı diye düşünüyorum 8 Eylül de olabilir ve hala test yapmaya korkuyorum 😂
Olabilir canim. Ama benim yumurtlamadan itibaren surekli devam eden bir agri degildi. Ara ara oldu gitti. Mesela bel agrim da ilk zamanlarda cok yuruyunce hareket halinde olunca durdugum zaman hissediyordum. Ama bata dort gun kala artik sabitlesti agladim yani agridan hatta burada yazmistim mesajimi bile gorebilirsin neden olabilir diye sormustum kizlara. Dr da mesela kist olabilir demisti o gun. Her sey olabilir adet gelmeden umudunu kaybetme ama adetin gecikmeden de cok fazla umutlanma uzulmemek icin. Cunku gecen ay da ben cok uzulmustum

Oo
Aaa desene bitti nerdeyse.
Canın sağ olsun canım bi dahaki aya yine topiğinde toplanırız🌹
İnşaAllah kuzum bu ay ev taşıyacağım düzenli bir degerlendirme yapabileceğimi sanmıyorum. Biraz stresli biraz kaygılıyım bu ayı yoksayıp cok beklenti içine giremşycem hatta hormonları ma vs baktıracaktım doktora bile gidemiycem tahmin edersin ev tasımak ev yerleştirmek oldukca kosusturmacalı geçicek

Enfeksiyon oldum evet sanki sürekli idrar var hep tuvalete giderdim bir iki damla ama sanki çok daha fazla varmış gibiydi.

Belkide sağdan yumurtladın o bölgen ağrıyordu.
Burda okuyoruz hep sol kasık batması olmadı di mi sende?

Ovulasyonu hemen çektin mi yapar yapmaz ve kaçıydı yaptığında?
Benim 6 sı, 3 gün var ve aynı seniki gibi.
Aynen oyle surekli bir kucuk abdest varmis gibi oluyor. Ve orada degisik bir baski oluyor anladin mi tam demek istedigimi iste oyle bir sey🥰
Canim oyle batma oldu mu su an hatirlamuyorum olmussa da demek ki cok baskin bir sey degildi sag olsun belimle sag kasik agrisi tum diger her seyi unutturdu😃 ama su anda kasiklarima vajinaya falan bir batmalar bir kramplae giriyor sana anlatamam. Orasi asiri hareketli. Ve surekli gezen degisen bir agri var. Soluma donuyorum mesela yatakta pat diye sagima kramp saplaniyor. Yuz ustu yatiyorum aniden vajina agrimaya basliyor. Asiri enteresan seyler var su anda.
Evet ovulasyonun resmini cekmistim hemen 10 dk gecmeden. İlk 19’unda yaptim. 8 saat sonra yine tekrarladim ve o anda catlamayi gordum.

X