Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bende 2 senedir deniyorum bizede nasip olmadı daha eşim tedavi ile olsun istemiyor zamana bırak diyor falan filan. ..
Bende yoruldum kendi başıma çabalamaktan bıraktım artık herşeyin hayırlısı.....

Merhaba hanimlar. Adete 4/5 gun kala ovulasyon testi yaptim. Burada gebeligini o sekilde ogrenenler olmus ama benim hicbir bilgim yok o yuzden soruyorum. Benim testim silik cikti. Heralde bu hicbir anlam ifade etmiyor degil mi?
Bundan sonra tekrar test yaptın mı kuzusu?
Benimde 3 günüm var testim böyle.

Ve yumurtlamadan sonra düzenli iliski olmuş muydu adet gününe kadar?

Bundan sonra tekrar test yaptın mı kuzusu?
Benimde 3 günüm var testim böyle.

Ve yumurtlamadan sonra düzenli iliski olmuş muydu adet gününe kadar?
İste bundan iki gun sonra kaset hamilelik testi yaptim. Onda da bat a iki gun olmasina ragmen cikti hemen cizgiler. Ama ihtimal vermemistim ben idrar yolu enfeksiyonu oldum sandim. Cunku rahimde bir baski vardi idrar esnasinda bir doluluk vardi cok degisikti ve asiri bel agrim vardi.

İste bundan iki gun sonra kaset hamilelik testi yaptim. Onda da bat a iki gun olmasina ragmen cikti hemen cizgiler. Ama ihtimal vermemistim ben idrar yolu enfeksiyonu oldum sandim. Cunku rahimde bir baski vardi idrar esnasinda bir doluluk vardi cok degisikti ve asiri bel agrim vardi.
Burda ovulasyon ne kadar silik haklısın idrarda çıkması beklenmez ama demek ki koyulaşmadanda olabiliyormuş gebelik.
Tekrar ovulasyon denesene varsa nasıl çıkacak bakalım?

Burda ovulasyon ne kadar silik haklısın idrarda çıkması beklenmez ama demek ki koyulaşmadanda olabiliyormuş gebelik.
Tekrar ovulasyon denesene varsa nasıl çıkacak bakalım?
Canim en sonki ovulasyon testim bu yapip attigim. Su an evde hicbirinden kalmadi. İste en son kan testi yapicam insallah guzel olur sonuclari

Nasıldı belirtiler canım?
Bel ve kasık tek taraflı ağrıyordu sanki, akıntı vs var mıydı?

Nasıldı belirtiler canım?
Bel ve kasık tek taraflı ağrıyordu sanki, akıntı vs var mıydı?
En buyuk belirtim bel agrisi. Sonradan belimin sag kismi ve yumurtaliklarimin sag tarafi siddetli bir sekilde agridi. Akinti hic yok hala. İstahsizlik cok fazla var. Ve rahimde inanilmaz bir baski vardi. Oraya sanki bir sey asilmis gibi. İdrar esnasinda doluluk hissi de cok vardi

En buyuk belirtim bel agrisi. Sonradan belimin sag kismi ve yumurtaliklarimin sag tarafi siddetli bir sekilde agridi. Akinti hic yok hala. İstahsizlik cok fazla var. Ve rahimde inanilmaz bir baski vardi. Oraya sanki bir sey asilmis gibi. İdrar esnasinda doluluk hissi de cok vardi
Sağdan yumurtladın belkide
Idrarda doluluk hissi sanki altına kaçıracakmış gibi mi?
Akıntı herkesde olmuyormuş.

Adete kadar düzenli ilişki oldu mu?

Ins hayırlı haberlerini bekliyorum🤲

Sağdan yumurtladın belkide
Idrarda doluluk hissi sanki altına kaçıracakmış gibi mi?
Akıntı herkesde olmuyormuş.

Adete kadar düzenli ilişki oldu mu?

Ins hayırlı haberlerini bekliyorum🤲
Hayir altina kaciracak gibiyle alakasi yok. Ya sadece orada bir doluluk baski hissi oluyor. Ben bir kere idrar yolu enfeksiyonu gecirmistim bu belirtileri o yuzden ona cok benzettim. Siz de olduysaniz belki oradan bilirsiniz. Yumurtlama doneminde duzenli oldu adete kadar cok sık degildi ama.
İnsallah canim dualarini bekliyorum

Hayir altina kaciracak gibiyle alakasi yok. Ya sadece orada bir doluluk baski hissi oluyor. Ben bir kere idrar yolu enfeksiyonu gecirmistim bu belirtileri o yuzden ona cok benzettim. Siz de olduysaniz belki oradan bilirsiniz. Yumurtlama doneminde duzenli oldu adete kadar cok sık degildi ama.
İnsallah canim dualarini bekliyorum
Enfeksiyon oldum evet sanki sürekli idrar var hep tuvalete giderdim bir iki damla ama sanki çok daha fazla varmış gibiydi.

Belkide sağdan yumurtladın o bölgen ağrıyordu.
Burda okuyoruz hep sol kasık batması olmadı di mi sende?

Ovulasyonu hemen çektin mi yapar yapmaz ve kaçıydı yaptığında?
Benim 6 sı, 3 gün var ve aynı seniki gibi.

Kızlar bende dün gece dayanamayıp kolumun ağrısına hastaneye gttm röntgen için gebelik test istediler şüpheli olunca benimde negatif çıktı sonra röntgen çekildim ama ben hala umutluyum çünkü geçen aya göre bat 16 Eylül daha çok var normalde de düzenim zatn çok yok

Bende 2 senedir deniyorum bizede nasip olmadı daha eşim tedavi ile olsun istemiyor zamana bırak diyor falan filan. ..
Bende yoruldum kendi başıma çabalamaktan bıraktım artık herşeyin hayırlısı.....
Neden boyle bir dusunce icinde ki ama artik tip ilerledi cok sukur care bulunuyor.. hem belki bi hastalik varsa tedavi olunca hemen olucak cocugunuz.Bence duzgunce konusup anlatmalisiniz garip bir dusunce bu bana gore yada bir buyugunuze danisin o konussun anne baba gibi

Neden boyle bir dusunce icinde ki ama artik tip ilerledi cok sukur care bulunuyor.. hem belki bi hastalik varsa tedavi olunca hemen olucak cocugunuz.Bence duzgunce konusup anlatmalisiniz garip bir dusunce bu bana gore yada bir buyugunuze danisin o konussun anne baba gibi
Bilmiyorum canım bende öyle düşünüyorum ama kabul ettiremiyorum..
Bir video izlettirdim hatta video da çocuk olması da olmaması da ama çabalamak lazım kadet gayrete aşıktır diyor anlatıyorum ama yok çok düşünüyormuşum bende biliyorum zamanı var ama bizim belki diyorum tedavi ile nasip olacak falan ama yok dinlemiyor tartışıyoruz sonunda hep bende bişey demiyorum artık

Bilmiyorum canım bende öyle düşünüyorum ama kabul ettiremiyorum..
Bir video izlettirdim hatta video da çocuk olması da olmaması da ama çabalamak lazım kadet gayrete aşıktır diyor anlatıyorum ama yok çok düşünüyormuşum bende biliyorum zamanı var ama bizim belki diyorum tedavi ile nasip olacak falan ama yok dinlemiyor tartışıyoruz sonunda hep bende bişey demiyorum artık
Ya belki gercekten bi hastaliginiz sikintiniz var o yuzden olmuyo :KK43: ama cozulse aninda olucak bunu bilemiyoruz ki :KK43: eger imkanin varsa bence yardim istemelisin etrafinda dinleyecegi,akil alsa uygulayacagi birisii var mi?

X