Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim nerdesin kuzum?
Senin bata cok az kaldı diye biliyorum çatlamadan sonra kaç gün geçti belirtilerin var mı 🥰🥰
Kuzum buralardayım arada gelip gidiyorum😍 benim bildiğim hiçbir belirti yok zaten regli olacağım biliyorum artık şöyle ki sizlere göre benim sürem biraz daha uzun oldugundan vücudumu çok iyi bilirim keşke beni yanıltsaa çiçeğim ama hissetmiyorum hiçbirşey🥹

Kuzum buralardayım arada gelip gidiyorum😍 benim bildiğim hiçbir belirti yok zaten regli olacağım biliyorum artık şöyle ki sizlere göre benim sürem biraz daha uzun oldugundan vücudumu çok iyi bilirim keşke beni yanıltsaa çiçeğim ama hissetmiyorum hiçbirşey🥹
Anladım kuzum bol bol dua etmeye devam edelim Allah büyük hiç belli olmaz illa belirti olacak diye birsey de yok 🥰

Amin kuzum önce senin haberini alalım inşaAllah. Rabbimin hazinesi sonsuz. Sana Sonsuz hazinesinden sana göz aydınlığı olacak her, daim kalbini ısıtan , hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin ❤️
Ahh sevgiimmm🥹🥹 içimi sıcacık yaptı şu duan Rabbim hepinize misliyle versiin kuzum❤️❤️🙏🏻🙏🏻
Amiinnnnn:dua: :KK60:

Şimdi bunu gördüm ☺️ Bende hala aynı her şey ara ara kasık batması (geçen ay da battı fos çıktı) göğüs acıması devam

Merhaba arkadaşlar ben de hamilelik bekliyorum 5 aydır, sizlerle beraber bekleyeyim bari sayfayı yeni keşfettim 😃 Eylül ayını çok severim ben, inşallah bebeğimiz bu ay müjdeyle gelir banaa ve sizlere 🙏🙏

Merhaba arkadaşlar ben de hamilelik bekliyorum 5 aydır, sizlerle beraber bekleyeyim bari sayfayı yeni keşfettim 😃 Eylül ayını çok severim ben, inşallah bebeğimiz bu ay müjdeyle gelir banaa ve sizlere 🙏🙏
Merhaba canım inşAllah çok fazla süre uzamadan hamile kalırsın
Eylül de benim evlilik yıldönümüm keşke uğur getirse💕
Hepimize rabbim nasip etsiinnn hayırlısıyla🌺

X