Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Buraya vajinismusken yazmaya başladığım gibi vajinismusu yendim inşallah yazmanın da gücüyle hamilelik haberlerini de veririz birbirimize 🥰🥰
Yaa ben diyorum ki kullancı ismi tanıdık geliyor 😍🥰 hep onun hayali var içimde diyordum ki bir gün şuraya bu illeti yendim dermiyim derken oldu bitti sıradaki mutluluğumuz bu olsun kuzumm aminn🌺❤️

Yaa ben diyorum ki kullancı ismi tanıdık geliyor 😍🥰 hep onun hayali var içimde diyordum ki bir gün şuraya bu illeti yendim dermiyim derken oldu bitti sıradaki mutluluğumuz bu olsun kuzumm aminn🌺❤️
Görür görmez tanıdım sizi tabiikii unutmam mümkün değil bana ve başkalarına olan desteğinizi 😍😍 inşallah olur yaa enerjinin duanın gücüne inanıyorum burada herkes birbirine çok içten dua ediyo bence 🙏🙏

Görür görmez tanıdım sizi tabiikii unutmam mümkün değil bana ve başkalarına olan desteğinizi 😍😍 inşallah olur yaa enerjinin duanın gücüne inanıyorum burada herkes birbirine çok içten dua ediyo bence 🙏🙏
Canımsınnn😍 çok mutlu ettin benii
Evet güzel duaları enerjilerimizi gönderelim:dua: 2022 bitmeden anne baba olmayı hepimize Rabbim kolaylıkla nasip etsiin çiçeğim aminn:KK60:

Merhaba arkadaşlar ben de hamilelik bekliyorum 5 aydır, sizlerle beraber bekleyeyim bari sayfayı yeni keşfettim 😃 Eylül ayını çok severim ben, inşallah bebeğimiz bu ay müjdeyle gelir banaa ve sizlere 🙏🙏
Merhaba canım benimde Eylül dördüncü ay olacak 🍀🍀
Hepimize Uğur getirsin

Merhaba hanimlar💕 ben test yaptirmistim pozitif cikti. Onca kasik bel agrilari hep bundanmis🥰 ama bel agrim muthis bir sekilde hala devam ediyor. Cok korkuyorum sagliksiz bir gebelik olmasindan😔
En yakın olduğum kişisin burda
Çok çok hissetmiştim eğer bende olmazsa sedim kesin sende vardır diye 😍😍😍😍
İnşallah hayırlı haberlerle gel 🙏🙏🙏

Merhaba hanimlar💕 ben test yaptirmistim pozitif cikti. Onca kasik bel agrilari hep bundanmis🥰 ama bel agrim muthis bir sekilde hala devam ediyor. Cok korkuyorum sagliksiz bir gebelik olmasindan😔
Canım kötü düşünme iyi düşün dua et sabret Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bizlere de nasip etsin inşallah 🌹

X