Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Eşim çifte vatandaş bi ara düşündük gidelim diye. Ben İngilizce öğretmeniyim zaten diplomam da geçerli yurtdışında ama bi cesaret edemedik sonunda da atandım zaten

Çantamız çalındı orda hiç yardım etmedi onların polisi. Hizmet sektörü orada hep mi böyle bilmiyorum ama Türk konsolosluğuna gittik Çiçek gibi ilgilendiriler. Ah başımıza gelenleri bi duysan
Gecmis olsun canım
Oranın hükmetti ve sistemi biraz geri kalmış bana sorarsan
Yani bazıları var tabi çürük olan illlaki
Ne oldu ki canım ?

Eşim çifte vatandaş bi ara düşündük gidelim diye. Ben İngilizce öğretmeniyim zaten diplomam da geçerli yurtdışında ama bi cesaret edemedik sonunda da atandım zaten
Gelseydiniz bence canım
Burada öğretmen kıtlığı var inanki
70 yaşına kadar emekli olmayan öğretmenler var

Gecmis olsun canım
Oranın hükmetti ve sistemi biraz geri kalmış bana sorarsan
Yani bazıları var tabi çürük olan illlaki
Ne oldu ki canım ?
Pasaport ve cüzdanın içinde olduğu çanta metroda çalındı. En yakın polise gittik göçmen bürosuna yönlendirdi hiç demiyorlar nasıl gideceksiniz. Allahtan telefonlar yanımızdaydı göçmen bürosuna bulduk onlar başka polis merkezine yönlendirdi bi tane kağıt verdi otelde kalabilmek için başka hiçbir şey yok. İnternetten öğrenmesek konsolosluğa başvurulacağını o kağıt parçasıyla uçağa binmeye çalışacaktık bir numara verdiler arayın diye telefonu açan yok öylece gitti her şey tatil resmen rezillik oldu

Ayy kıyamam size ya
Şapşalca davranmışlar size
Umarım bir daha olmaz

Ay Bulgarlarla ne maceralar yaşamışım be Ablaaa
Daha ben Bulgaristan sınırını geçemedim eşim evlilik tanıtacak bu ay içinde ama aşırı milliyetçi onlar da İngilizce bile konuşturmuyorlar. Bulgarca da eşimin anne babası biliyor bi tek ben de öğrenmeye başladım yeni yeni

Iyi yapıyorsun canım
Çok güzel içkileri var sanki bulgarların

Şu an nereye gidersek gidelim Türk lirası karşısında her şey çok pahalı bakalım bi daha ne zaman nasip olur
Evet maalesef
Ben uzaktan ne desem şimdi doğru olmaz ama gidişatı haberlerden bile olsa görüyoruz
Bana sorarsan illaki birşeyler değişmesi gerekiyor

Enflasyon yüzde 80 seçim yakın bakalım çok üzülüyorum ülkeme. Hayırlısı olsun hakkımızda
İnanki burada da çok zam yapıldı ama bir okadar da yardım veriyorlar vatandaşa
Ben çift vatandaşım ama oy vermiyorum
Daha doğru buluyorum
Artık halk orda karar verir inşallah en hayırlısı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…